Decembersko srečanje 2015

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » So Dec 12, 2015 10:31

Super je bilo, družba odlična kot vedno, je pa res da smo se bolj malo slišali. Bomo naslednji mesec malo bolj umirjeni, za december se pa kar spodobi, da smo bili živi. :lol:
Zelo sem se razveselil nekaj članov, ki jih že dlje časa nisem videl, na splošno pa vseh fejst fantov.
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5108
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » So Dec 12, 2015 11:05

Lepo je bilo po dolgem času videti družbo na kupu. Pajer je kot vedno zadevo organiziral odlično in lahko je žal tistim na gradu, da ga nimajo več med svojimi zaposlenimi, kajti on to dela z občutkom in vedno poskrbi za odlično razmerje kvaliteta - cena. Ob jedači se je za našo mizo odvila zelo zanimiva debata in priznam, da je čas mignil ko strela. Ko se je okoli pol polnoči nekaj članov poslovilo smo ostali vstali od mize, se napotili proti izhodu, da se poslovimo še od članov iz Veleja, ki so čakali na prevoz in spili še eno rundo... in tako smo se ob obilici CCja (in soka z vodo) poslavljali do pol dveh zjutraj.

Vsem lep pozdrav
Nikola

Katjuša
Člani so ti malo zamerimili, ker nisi sama prišla vsaj pozdravit, ko si pripeljala koledarje. Polanc in njegova žena sta razdelila koledarje članom, ki so bili prisotni, preostanek pa sem na Marchijevo pobudo prevzel in so ostalim sedaj na voljo pri meni vsak delavnik med 9-16h. Kdor ne bo prišel po njih pa predlagam, da Katjuša pride po preostanek in jih razpošlje.
Uporabniški avatar
Katjusa
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 130
Pridružen: Če Sep 26, 2013 22:26
Kraj: Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a Katjusa » So Dec 12, 2015 12:22

Oh, saj vem, da ni bilo lepo, a se poznam ... Ne bi ostalo zgolj pri pozdravu, gotovo bi padla kakšna pijačka, pa še ena, pa še ena ... :D
A se nama je full mudilo, Blaž (sin) je moral navsezgodaj na pot in smo že krepko zamujali, pa še psa smo imeli v avtu.
Kakorkoli, jaz sem v temi o koledarjih napisala, da lahko vse pripravim, a le do distribucije, preprosto zato, ker me do konca leta ne bo doma. Upam, da pridejo vsi do svojih naročenih koledarjev še letos.
Pozdrav vsem morjeplovcem, prijetne praznike in mirno morje :wink:
lp
Katjuša
polanc
Admiral
Prispevkov: 9290
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Ne Dec 13, 2015 17:33

Evo mi2 sva tud lepo prirajžala na morje iz fešte.Je prav pasalo po morskih debatah prenočit na vodi..Sedaj pa tud že doma.
Luštno je blo,le morda za spoznanje preglasno...že skor ko na ruti haha.Srečnga vsem..
LP Iztok
gensy
Kapitan
Prispevkov: 199
Pridružen: Sr Jul 06, 2011 11:20

OdgovorNapisal/-a gensy » To Dec 15, 2015 13:48

Nikola T. napisal/-a:... Polanc in njegova žena sta razdelila koledarje članom, ki so bili prisotni, preostanek pa sem na Marchijevo pobudo prevzel in so ostalim sedaj na voljo pri meni vsak delavnik med 9-16h. Kdor ne bo prišel po njih pa predlagam, da Katjuša pride po preostanek in jih razpošlje.


NT ... si tudi kaj po obali, za prevzem koledarja?
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5108
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » To Dec 15, 2015 17:14

Gensi
Za koledarje imamo obvestila glej tukaj...
LP NT
papa
Viceadmiral
Prispevkov: 442
Pridružen: Sr Jan 30, 2008 12:18
Kraj: ČRNA GORA - MURTER- SLANICA

OdgovorNapisal/-a papa » Sr Dec 16, 2015 10:33

Drugače pa tudi od mene vse pohvale Pajerju :wink: vse je bilo pod kontrolo vsaj en čas pol se je pa začela zabava za velike fante :D
V letu, ki prihaja pa vsem vse dobro in vsega ravno prav ne preveč ne premalo :D SREČNO 2016

Slika

Slika

Slika

Slika
^^^^^^^^^^^||
|______________||'""|""\__,_
|UNION_je zakon!!||__ |__|__ |)
I(@) |(@)"""**|(@)(@)****|(@)
pale
Admiral
Prispevkov: 1901
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 06:34
Kraj: ˇljubljana

OdgovorNapisal/-a pale » Sr Dec 16, 2015 11:43

lih toliko da se nismo vnel :lol:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov