RESNOST PONUDNIKOV STORITEV KI OGLAŠUJEJO NA MORJEPLOVCU!

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

Sashs
Kontraadmiral
Prispevkov: 233
Pridružen: So Sep 01, 2012 21:58

OdgovorNapisal/-a Sashs » Če Feb 11, 2016 08:47

pošteno poslovanje pomeni

Ogled
predračun
plačilo
izmere
izdelava
montaža
odprava reklamacije
srečen kupec

Poslovanje Bojana Arha
ogled
potrditev ja bomo izdelali
predračun - sveti nikola...
izmere ja
ignoriranje kupca kljub potrditvi da bomo sodelovali...

če se kot izvajalec odločiš da ne boš delal, oziroma imaš preveč dela in ne moreš narediti pač poveš, polni smo ne moremo... sploh mu nebi zameril in bil jezen na njega če bi človek povedal po resnici...


ampak vidim da ste na temu fomurmu sami dobri fukači... ženskam obljubite da jih boste pofukali in zadovoljili... na koncu pa vam tič ne stoji krivce pa iščete drugje...
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Če Feb 11, 2016 08:57

Sashs napisal/-a:pošteno poslovanje pomeni

Ogled
predračun
plačilo
izmere
izdelava
montaža
odprava reklamacije
srečen kupec

Poslovanje Bojana Arha
ogled
potrditev ja bomo izdelali
predračun - sveti nikola...
izmere ja
ignoriranje kupca kljub potrditvi da bomo sodelovali...

če se kot izvajalec odločiš da ne boš delal, oziroma imaš preveč dela in ne moreš narediti pač poveš, polni smo ne moremo... sploh mu nebi zameril in bil jezen na njega če bi človek povedal po resnici...


ampak vidim da ste na temu fomurmu sami dobri fukači... ženskam obljubite da jih boste pofukali in zadovoljili... na koncu pa vam tič ne stoji krivce pa iščete drugje...


Saj te poskušam razumet, ampak v bistvu se oddaljuješ od svojega "žulja" in polivaš gnojnico že preveč na splošno!
Največ, in popolnoma dovolj si povedal v prvem postu, potem pa v vsakem naslednjem hipotetično kaj če, ali, ne, tako da gre .....
Oblika pred vsebino je navadno nabijanje!

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
SR 290
Admiral
Prispevkov: 4382
Pridružen: Če Avg 02, 2012 17:40

OdgovorNapisal/-a SR 290 » Če Feb 11, 2016 09:50

Sashs napisal/-a:
ampak vidim da ste na temu fomurmu sami dobri fukači...


Je tvoja tista, ki je cvilila ko žival in se še teden dni smejala? 8)
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » Če Feb 11, 2016 10:51

Sashs napisal/-a:ampak vidim da ste na temu fomurmu sami dobri fukači... ženskam obljubite da jih boste pofukali in zadovoljili... na koncu pa vam tič ne stoji krivce pa iščete drugje...


Ji samo rečeš, da če si obljubil, še nisi dal. Sicer pa dobri nič ne obljubljamo, ampak samo naredimo. Kar se mora, ni težko. 8)
Sashs
Kontraadmiral
Prispevkov: 233
Pridružen: So Sep 01, 2012 21:58

OdgovorNapisal/-a Sashs » Če Feb 11, 2016 11:03

SR 290 napisal/-a:
Sashs napisal/-a:
ampak vidim da ste na temu fomurmu sami dobri fukači...


Je tvoja tista, ki je cvilila ko žival in se še teden dni smejala? 8)



ne poznam take situacije iz svojga življenja...

očitno so to tvoji pripetljaji :twisted:
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6953
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Če Feb 11, 2016 12:53

@Sashs
Daj malo se umiri. Povedal si svoje, 5x in dovolj bo.

Ostali pa tudi nehajte provocirat. Moderator zakleni temo.
Sashs
Kontraadmiral
Prispevkov: 233
Pridružen: So Sep 01, 2012 21:58

OdgovorNapisal/-a Sashs » Če Feb 11, 2016 13:54

Marchi napisal/-a:@Sashs
Daj malo se umiri. Povedal si svoje, 5x in dovolj bo.

Ostali pa tudi nehajte provocirat. Moderator zakleni temo.


ej.... govorim po svoji temi kaj hočem in kolikor hočem--- če ti kaj ne paše ne beri, in nisem te prosil za komentar
Uporabniški avatar
Pozejdon
Admiral
Prispevkov: 902
Pridružen: To Feb 12, 2008 17:55
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Pozejdon » Če Feb 11, 2016 14:42

Sash ...

Glede na izkušnjo, ki si jo doživel te nekako še razumem. Če izvajalec ne sprejme dela naj bo vsaj toliko korekten in naj te obvesti, da dela ne bo opravil. Do sem se strinjam s teboj.

Po vsem prebranem pa tudi jaz mislim, da je dovolj zlivanja žolča in to le tvojega pa čeprav po tvoji "lastni" temi.

Po vsem prebranem si te predstavljam vsega zariplega od jeze, zaradi nas vseh, ki komentiramo kontra tebi. Ni ti prav, da tudi mi ne zlivamo žolča po tvojem nesojenemu izvajalcu. Pač vsak gleda drugače in dejstva sprejema po svoje. Sicer pa je sedaj lahko borh čisto brez slabe vesti, da ni sprejel dela. Si ne znam predstavljati kaj vse bi se vsulo na njega, če bi prišlo do manjšega odstopanja od tvoje zamisli.

Pa brez zamere.

Sam imam super tapetnika, kolega. Sicer to ni borh, čeprav verjamem, da je tudi odličen tapetnik. In po pravici povedano niti pomislim ne, da bi ti ga ponudil ...
Pozejdon,
Grem spet na morje, da se spomnim kako diši morski zrak, da vsaj malo znebim se vsakdanjih debat ...
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » Če Feb 11, 2016 15:51

Sashs, saj te razumem, da si jezen zaradi nestrokovnosti. Mene tudi take stvari vržejo iz tira. Ampak če nisi zadovoljen z izvajalcem, si pač najdeš drugega. Se mi je že večkrat zgodilo, da sem bil s kom zelo zadovoljen, znanec pa ne, in pa tudi obratno.
McKenzy
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 137
Pridružen: So Feb 08, 2014 20:17

OdgovorNapisal/-a McKenzy » Če Feb 11, 2016 20:06

Treba je slišat obe strani-torej tudi tapetnikovo,da bi zgodba dobila nek epilog.Vse drugo si vsak zamišlja in razume po svoje.
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8346
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Če Feb 11, 2016 20:07

Se pa javim še jaz, ga imam pun kurac tudi jaz ! BARHA da ne bo pomote !
Sram je lahko le Admina, da sploh ima tako reklamo na forumu.

Tudi meni je izmeril vse na barki, zabil je svoj čas, vse sva se zmenila, čakam le predračun, mesec dni !
Plačano je dobil kosilo,stalo je tudi mene,da sem šel dol in izgubljal čas,cel dan sem ga zabil z njim za brezveze, uredil sem mu posel še pri treh v marini, zastavil sem besedo zanj ! In v zahvalo, se mesec dni ne javi, in je bolan.
Pa ne me jebat, lahko si še tako bolan, v 1. mesecu lahko dvigneš telefon, odgovoriš na mail.... Edino če je v komi, razumem, to pa vem da ni !

Sasha povsem razumem in podpiram, škoda da ni na papirju nič, da bi ga malo podučil resnosti.
če se z nekom zmeniš, če se ti mudi, da barko končaš oz pripraviš ali pa pokriješ, če ti nekdo obljubi rok do sredine februarja, se je tega treba držat.
Ko se z nekom zmeniš, in čakaš ponudbo resno izgubljaš dragocen čas,če te en prepogiba in ne iščeš drugega,da bi mu kradel čas.

POPOLNOMA VSEM ODSVETUJEM TAPETNIŠTVO BOJAN ARH, ZNAN POD BARH NA MORJEPLOVCU !

Kdor pa je v dilemi in dvomi v moje besede, pa naj mu da izdelat eno cerado !
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2017
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Če Feb 11, 2016 20:20

Nekdo je napisal: delam poceni, kvalitetno in hitro............samo ne vse toje hkrati :roll:

Meni je Barh delal na dveh barkah cerade. Bilo je poceni in kvalitetno. Ker sem ga stiskal z ceno sem pač požrl čas (ki je bil zelo dolg)
Kljub kvaliteti in ceni ga ne upam priporočit prijateljem.........ker tudi čas je denar, pa tudi živci niso zastonj
mirno morje
sailord
Kapitan
Prispevkov: 194
Pridružen: Če Avg 13, 2015 11:19

OdgovorNapisal/-a sailord » Pe Feb 12, 2016 11:40

Ni edini s takšnim pristopom v navtičnih zadevah, kot tudi sicer.
Mene je nategoval električar, da sem ga čakal po 3-4ure in se je prikazal brez materiala in orodja itd... Vmes sem že tu še malo pa pridem. Jaz pa čakal, namesto da bi jadral 4 ure dokler ni prišel. Če bi le povedal po resnici. Tudi tega se izogibajte na kilometre. Še danes zadev ni končal, kot sva bila dogovorjena. Pa živi samo od tega...
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8346
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Pe Feb 12, 2016 13:43

povej nam kdo to je, da se ga vemo izogibat ;)
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
Grega295
Admiral
Prispevkov: 3219
Pridružen: Ne Apr 04, 2010 21:50

OdgovorNapisal/-a Grega295 » Pe Feb 12, 2016 14:32

---
Nazadnje spremenil Grega295, dne Pe Feb 12, 2016 15:19, skupaj popravljeno 2 krat.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti