Marko Korošec - med drugim spektakularne vremenske fotke

Vreme na morju, njegove nevarnosti in lepote

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator

Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

Marko Korošec - med drugim spektakularne vremenske fotke

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Sr Mar 02, 2016 18:46

Marko Korošec - med drugim spektakularne vremenske fotke
    To vsaj občasno spremljam, odkar se je pred leti oglasil tudi tu na forumu v temi o nevarnosti strele za jadrnice.

    Mislim da bi rad prišel na tole na Antarktiko (2017?) - in mogoče kakšni naši glasovi lahko še pridejo prav... jok, za to leto je poteklo.

    Ima novo web stran www.markokorosec.net (s starega naslova dela je redirekcija na novo, če kdo kline na stari web naslov).

    Galerija oblakov na novi strani je še, (zanimivega) bloga s prejšnje strani pa ni več.
    Marko Korošec o sebi - to je na ciklon.si povzeto z nekdanjega bloga

    Za hrvaške lovce na ekstremno vreme je to 'legendarni chaser iz Slovenije, Marko Korošec'.
      Slika
      Odmerjeno nekaj nad 200 km/h na Paškem mostu (več - tudi več slik - na povezavi pod sliko MK 'v akciji').

      Ja, pozabil sem - Severe Weather EU (povezava tja tudi pod sliko) bi lahko bila zanimiva, ampak kaže, da so prognoze stare - kaže, da je ta stran zaspala in moram najti, kje so prognostiki zdaj.






    Tole je pa povzetek njegove galerije slik - jaz sem užival, ko sem gledal.

    Nekje je napisal, da je - kar zadeva fotografijo - samouk. Bog daj več podobnih samoukov :wink:
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

Danes 2.3. bila otvoritev razstave fotk in pogovor z njim

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Sr Mar 02, 2016 19:58

Danes - 2.3. 2016 - je bila ob 20.h otvoritev razstave njegovih fotk in pogovor z njim v Lj.

Jaz sem prepozno opazil/prišel do compa, da bi to pravočasno dal na forum - če bi še koga zanimalo.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov