Srečanje na vodi - Piranski zaliv - april

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Uporabniški avatar
Lure
Admiral
Prispevkov: 711
Pridružen: Če Nov 06, 2008 18:58
Kraj: Ljubljana - Izola

OdgovorNapisal/-a Lure » Pe Apr 01, 2016 20:35

polanc, ja bom v soboto šele ob 21h štartal iz Zagreba, tako da bo zvečer težka. Če boste v nedeljo dopoldan še tam, vas pa pridem kaj obiskat...
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » So Apr 02, 2016 22:47

:D evo pravkar sva s polancom skuhala fineee spagete z mojimi lignji in eno sipo zraven uaauu ke dobro blo more bonaca pri skladiscih soli se malo podrinkamo in spavanac.
Uporabniški avatar
Lure
Admiral
Prispevkov: 711
Pridružen: Če Nov 06, 2008 18:58
Kraj: Ljubljana - Izola

OdgovorNapisal/-a Lure » Ne Apr 03, 2016 16:29

Jaz sem prišel do polanca šele danes zjutraj, levi bok je še čuval zame. :D

Me veseli, da sem spoznal tudi alesjo-ta in njune boljše polovice. Je bil prav fajn debata ob sončku, potem pa lepo jadranje nazaj proti matičnim marinam. Sigurno še kdaj naredimo podobno srečanje na vodi.
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Ne Apr 03, 2016 21:35

Ja, tud men je blo lepo in včer in dans.Manjši zaplet-zapletlo se je sidro v neke uteži in plinska bomba je bla zravn- pa je nož osvobodil moje sidro in pol sva lahko pičila za Umag.Srečala sva se še z Omahenom ko je jadral nazaj v Portorož.Malo prehitro smo šli pa bi bli že štirje.Pa v soboto klepet s Tajsonom in njegovo drago..Ma špica jemo ,pijemo se zabavamo in uživamo.Pridružte se nam pod svobodnim soncem,ki ga je sicer dans pokrila megla popoldne da se je vidlo enih 200 m.
LP Iztok
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Ne Apr 03, 2016 22:04

:D lepo je blo, pa z Luretom smo se spoznali, polanc pa je opravil izpit v kuhanju :wink: njegova mornarka vsa srečna, ko bi naš očka tako kuhu kolk dela bi mi pršparu :lol: popolldan pa raznoliko jadranje proti ribiški vasi, pa tudi spin je bil v uporabi par milj pred ciljem pa gosta megla, bomo še kdaj ponovili :)

Slika
Večerja
Slika
Pa še posnetek z terase jadralnega apartmaja člana Lureta :wink: krasna jadrnica, da ne govorim o prostornosti 8)
Slika
Pa še mladi jadralci v akciji :)
Slika
In še nekaj zračenja jader, megle pa nisem slikal :? ker mi ni bla lepa :evil: :D
Slika
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Ne Apr 03, 2016 22:12

Maaater mam plešo :lol: :lol: ja mormo ponovit
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5109
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » Po Apr 04, 2016 07:33

Mi je prav žal, da se nisem mogel udeležiti. Že v petek sem tako zastavil štihanje na vrtu, da bi ja uspel priti. Potem pa sem še zbolel tako, da sem včerajšnji dan preležal v postelji brez vsake volje in z glavobolom.
Pa drugič, tokrat pa zares.
LP NT
sailord
Kapitan
Prispevkov: 196
Pridružen: Če Avg 13, 2015 11:19

OdgovorNapisal/-a sailord » Po Apr 04, 2016 14:12

Ej ste uživači ;-)

Mene pa v soboto popoldan in nedeljo dopoldan pa čakalo delo.
Včeraj/v nedeljo popoldan, ko smo jadrali do sončnega zahoda, pa vas ni bilo več v Portorožu. Pa mi je prav žal, da tako uglašene klape nisem spoznal.

Je pa bilo veselje gledat kako Podunavčev nov flok lepo vleče in kako dobro sem oblikoval ograjo na kljuno, da lepo zdrsne na notranjo stran ograje v orco ali zunanjo stran v polkrmo pri šibkem vetru. Cool :-)
Tadejko
Kontraadmiral
Prispevkov: 317
Pridružen: Ne Jul 27, 2014 11:27
Kraj: Ljubljana - Červar

OdgovorNapisal/-a Tadejko » Po Apr 04, 2016 14:15

polanc napisal/-a:Baje ne smeš štihat v soboto in nedeljo če češ met dober pridelek...povej tastu :lol:


Ne me strašit, ker pol smo cel dan brez veze štihali...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti