srečanje april 2016

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6953
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Če Apr 14, 2016 14:13

Roman 1 napisal/-a:Marchi, ni problema.....pokliči me, jaz nimam več tvoje številke.

Sem ti poslal ZS
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Pe Apr 15, 2016 07:03

.

Na srečanju , ki je bilo zopet prijetno, smo videli zopet same znane face. Prijetno zdravo jedro foruma se je zopet izkazalo za dobro kompanijo. In res je tudi, da je CC-Lipnik častil krofe. In to toliko, da so nekateri še domov nesli. Pa pohančka tudi. Bemti, če bi se dalo tudi pijačo zavit, bi pa še to spakiral za domov. Skratka vsega dovolj , po zelo zmerni ceni, samo žal je lahko tistim , ki se niso udeležili.

Pa kje za vraga ste tisti, ki "visite" na forumu in imate čas vtaknit se v vsako temo, da nimate časa in se malo pokazat, tako v živo . Uf, to bi pa bila poživitev srečanja. Mokre sanje, saj fantomi ne obstajajo!!!!!!

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
clipper
Viceadmiral
Prispevkov: 438
Pridružen: Po Feb 25, 2008 11:12
Kraj: Lucija-Izola B33

OdgovorNapisal/-a clipper » Pe Apr 15, 2016 09:35

Zopet odlična družba in hvala organizatorju.
Zdaj sem pri Postojni, še malo pa bom doma :lol:
Noge mi bojo odpadle :!:
Semper Fidelis
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4309
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » Pe Apr 15, 2016 09:40

Pridružujem se Pajerjevim izjavam,točno tako kot je omenil.Tudi novi člani so se predstavili.
Bil pa je pripravljen tudi RDEČ tepih za tistega,ki je obljubljal,da se bo res prikazal pa tako aktiven in celo skrivnosten postaja,mi pa v jok :cry: :wink: :lol:
mašinfirer
velikimedo
Kontraadmiral
Prispevkov: 323
Pridružen: Sr Jul 28, 2010 20:28
Kraj: CELJE

OdgovorNapisal/-a velikimedo » Pe Apr 15, 2016 10:14

Odlično srečanje (vrhunska organizacija :D ) prava morjeplovska ekipa, spoznali smo tudi dva nova člana...Krof je bil odličen pa še gratis je bil kar je najvažnejše :lol: . Lep pozdrav vsem.
NAVTIKO MORŠ MET RAD
pale
Admiral
Prispevkov: 1901
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 06:34
Kraj: ˇljubljana

OdgovorNapisal/-a pale » Pe Apr 15, 2016 10:18

bilo je lepo cc hvala za krofe in organizacijo :wink:
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6953
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Pe Apr 15, 2016 10:37

CC hvala za odlično organizacijo. Lokacija je očito top, saj je bila udeležba od Goričkega do Pirana. Hvala Roman1 in Pajer za prevoz!
No, pa ker še ni noben napisal, zbralo se nas je cca 30 + mali tyson + dve morjeplovki.
Uporabniški avatar
theDamjan
Admiral
Prispevkov: 959
Pridružen: Ne Mar 01, 2015 19:42
Kraj: Trebnje - Novi Vinodolski - Jadransko morje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a theDamjan » Pe Apr 15, 2016 11:04

Tudi jaz se zahvaljujem za organizacijo. Prijeten večer s prijetno družbo ob luštnem klepetu.
-----------------
***Naj bo vsak dan najlepši!
papa
Viceadmiral
Prispevkov: 442
Pridružen: Sr Jan 30, 2008 12:18
Kraj: ČRNA GORA - MURTER- SLANICA

OdgovorNapisal/-a papa » Pe Apr 15, 2016 12:07

velikimedo napisal/-a:.Krof je bil odličen pa še gratis je bil kar je najvažnejše :lol: . Lep pozdrav vsem.

To si ti misliš, da je bil zastonj :D drago ga boš plačal verjetno že dasnes :D
Drgugače pa vse v najlepšem redu... lepo vas je bilo spet videt :wink:
^^^^^^^^^^^||
|______________||'""|""\__,_
|UNION_je zakon!!||__ |__|__ |)
I(@) |(@)"""**|(@)(@)****|(@)
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4013
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » Pe Apr 15, 2016 14:29

Super je bilo in najedo sm se preveč! Hvala za sprejem! Še se vidimo in upam da tud na ruti!
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » Pe Apr 15, 2016 18:54

habibi Vll napisal/-a:Pridružujem se Pajerjevim izjavam,točno tako kot je omenil.Tudi novi člani so se predstavili.
Bil pa je pripravljen tudi RDEČ tepih za tistega,ki je obljubljal,da se bo res prikazal pa tako aktiven in celo skrivnosten postaja,mi pa v jok :cry: :wink: :lol:


:lol: :lol: :lol:

habibi Vll

Se malo hecaš.
Bil sem na Trojanah.
Rdeče preproge 1000% ni bilo.
Pojedel sem krof, spil pir in odšel.
Več sreče prihodnjič sem rekel.
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4309
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » Pe Apr 15, 2016 20:31

Jest te sicer nisem videl,čeprav mislim da se navidezno poznava,mogoče z Grobnika pa tudi nihče te ni omenil,a si mogoče bil z motorjem.Tepih je bil v avtu,pa tudi g.Dakija,ki je tako aktiven in je celo rekel,da če boš ti,bo tudi on prišel pa ga ni bilo,oba sta skrivnostna kot sence.Sta kot dva v enem :wink: 8)
mašinfirer
Uporabniški avatar
Roberth1
Admiral
Prispevkov: 2042
Pridružen: Po Avg 15, 2011 20:32
Kraj: Kranj - Vraniči - Červar

OdgovorNapisal/-a Roberth1 » Pe Apr 15, 2016 21:57

pajer1 napisal/-a:.

Na srečanju , ki je bilo zopet prijetno, smo videli zopet same znane face. Prijetno zdravo jedro foruma se je zopet izkazalo za dobro kompanijo. In res je tudi, da je CC-Lipnik častil krofe. In to toliko, da so nekateri še domov nesli. Pa pohančka tudi. Bemti, če bi se dalo tudi pijačo zavit, bi pa še to spakiral za domov. Skratka vsega dovolj , po zelo zmerni ceni, samo žal je lahko tistim , ki se niso udeležili.

Pa kje za vraga ste tisti, ki "visite" na forumu in imate čas vtaknit se v vsako temo, da nimate časa in se malo pokazat, tako v živo . Uf, to bi pa bila poživitev srečanja. Mokre sanje, saj fantomi ne obstajajo!!!!!!

.


Skuzi, eni smo na ali vsaj pri morju in ne v hribih.

Fantomi obstajajo!!!
https://youtube.com/watch?v=AexccAqWcrY
https://vodovod-rh.si/
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4013
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » Pe Apr 15, 2016 22:43

Roberth1 napisal/-a:
pajer1 napisal/-a:.

Na srečanju , ki je bilo zopet prijetno, smo videli zopet same znane face. Prijetno zdravo jedro foruma se je zopet izkazalo za dobro kompanijo. In res je tudi, da je CC-Lipnik častil krofe. In to toliko, da so nekateri še domov nesli. Pa pohančka tudi. Bemti, če bi se dalo tudi pijačo zavit, bi pa še to spakiral za domov. Skratka vsega dovolj , po zelo zmerni ceni, samo žal je lahko tistim , ki se niso udeležili.

Pa kje za vraga ste tisti, ki "visite" na forumu in imate čas vtaknit se v vsako temo, da nimate časa in se malo pokazat, tako v živo . Uf, to bi pa bila poživitev srečanja. Mokre sanje, saj fantomi ne obstajajo!!!!!!

.




Skuzi, eni smo na ali vsaj pri morju in ne v hribih.

Fantomi obstajajo!!!
https://youtube.com/watch?v=AexccAqWcrY


Dober link
8)
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » Pe Apr 15, 2016 23:28

habibi Vll napisal/-a:Jest te sicer nisem videl,čeprav mislim da se navidezno poznava,mogoče z Grobnika pa tudi nihče te ni omenil,a si mogoče bil z motorjem.Tepih je bil v avtu,pa tudi g.Dakija,ki je tako aktiven in je celo rekel,da če boš ti,bo tudi on prišel pa ga ni bilo,oba sta skrivnostna kot sence.Sta kot dva v enem :wink: 8)


Če poznaš Milana Š. potem tudi mene :?:

Hlapi po bencinu so mi v krvi.

Vidiš to da je bila preproga v avtu je bila napaka.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov