Srečanje Maj 2016

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Srečanje Maj 2016

OdgovorNapisal/-a alesjo » Pe Apr 22, 2016 10:06

:D Bliža se mesec maj in ker sem se tudi letos odločil za organizacijo tokrat že četrtega srečanja na krasu vabljeni morjeplovke in morjeplovci na morske dobrote. Tokrat bo srečanje po dogovoru z adminom in na željo večine članov v PETEK 13 maja. 8) Lakote in žeje ne bo, dobro voljo pa prinesite s seboj :wink: :D

Slika
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

Re: Srečanje Maj 2016

OdgovorNapisal/-a H2O » Pe Apr 22, 2016 10:41

alesjo napisal/-a:v PETEK 13 maja

Zanimiv datum 8) . Če bo le možno pridem, ker Alesjo vedno poskrbi za dobro fešto :D
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6953
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Pe Apr 22, 2016 11:12

Pridem! Kako da ne :)
V soboto pa luftanje na barki, se že veselim.
Alesjo, bomo v petek čez dan nalovili za fešto, tako da zagotovo ne bo noben lačen :lol: :lol:
A bomo začeli ob 17h?
Še lokacijo objavi!

Ob prihodu vas zagotovo pričaka Alesjo z nasmeškom
Slika

Nekaj slik lanskega srečanja
Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Pe Apr 22, 2016 11:19

:) Aja, začetek srečanja ob 17 h, če bo kdo nameraval prespati na kraju srečanja bo tudi poskrbljeno, aleks09 pa bo dodal točne podatke o lokaciji :wink: 8)
pale
Admiral
Prispevkov: 1901
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 06:34
Kraj: ˇljubljana

OdgovorNapisal/-a pale » Pe Apr 22, 2016 11:46

letos se pa prijaviva z našo :wink:
mile
Admiral
Prispevkov: 811
Pridružen: To Jan 13, 2009 21:14
Kraj: Ljutomer
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mile » Pe Apr 22, 2016 11:49

Pridemo tudi s totega konca. Število ti javim.

lp
mile
muzičar iz Prlekije
ljubitelj dobre kapljice,kulinarike in morja
"boljše litrca v roki kot gajbica na strehi"
Uporabniški avatar
RobertB
Kontraadmiral
Prispevkov: 248
Pridružen: To Feb 12, 2008 19:09
Kraj: Sežana - Sesljan

OdgovorNapisal/-a RobertB » Pe Apr 22, 2016 12:51

Se prijavljam takoj, da ne zmanjka prostih mest :)
Uporabniški avatar
theDamjan
Admiral
Prispevkov: 959
Pridružen: Ne Mar 01, 2015 19:42
Kraj: Trebnje - Novi Vinodolski - Jadransko morje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a theDamjan » Pe Apr 22, 2016 13:10

Evo, jaz se prijavljam!
Če me le avto ne povozi vmes:)
-----------------
***Naj bo vsak dan najlepši!
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4387
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Pe Apr 22, 2016 13:17

Pa kako jaz nkol ne morem na tole majsko srečanje, presneta služba, daj Alesjo skuhaj kaj da počaka do nedelje pa mi zavij :(
https://medisken.si
vlaroj
Kapitan fregate
Prispevkov: 120
Pridružen: Sr Avg 08, 2012 07:44

OdgovorNapisal/-a vlaroj » Pe Apr 22, 2016 21:20

t
Tudi jaz se prijavljam s svojo mornarko, ker nekaj takega ne bi rad zamudil. Alesjo vidimo se!

l.p. Vlado
aleks09
Admiral
Prispevkov: 1132
Pridružen: Po Jul 12, 2010 20:15
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a aleks09 » Pe Apr 22, 2016 21:38

Prvo ena žalostna za mene... joj, joj, joj... pa glih trinajstega maja.. ko ima sosed fešto za Abrahama... joj, joj, joj... saj ne vem kaj naj .... ja pa tak sosed, ki nardi fešto na petek namesto na soboto kot vsi :roll: :twisted:

No ja vsekakor bom užival.. sam skoraj rajši bi z vami .. ma kaj čmo.. tudi takle imamo na žalost...
Za vas pa variante poti do "fešta" placa (večina kopirano iz prejšnih srečanj) ..

Najenostavnejša iz Ljubljane (malo po Italiji): http://maps.google.si/maps?saddr=Ljublj ... =prev&z=10

paziti morate edino od Fernetičev, da greste še naprej po AC proti Benetkam (Veneciji) in prvi izhod ven za Prosecco nato ravno cca 2 km in potem desno skozi Gabrovizzo v Sales, kjer je krožišče na katarem greste drugi izhod in nato samo ravno nazaj v Slovenijo še cca 300 m do plavih balonov.. (sem imena po Italiji napisal italijansko, da vas ne kaj zmeša, ker ne vem če so vsa tudi v slovenščini - bi mogla biti dvojezična, pa saj veš kako je ...) ...

Dodajam še po moje najenostavnejšo pot iz Ljubljane po Sloveniji:

http://maps.google.si/maps?saddr=Ljublj ... sz=15&z=10

.. tu samo pazite, da v Dutovljah zavijete levo (cca 100 m po hudem levem ovinku) proti Komnu, nato po cca 2 km zavijete desno skozi Krajno vas (ozka cesta) in nato samo ravno v Komen, kjer v v križišču pred benc.črpalko zavijete levo in greš naravnost skozi Gorjansko do plavih balonov..

Upam, da veste, da se zemljevide da tudi približati.. in da sem vam kaj pomagal...

Če pa kdo "zaluta" tam v bližini naj omenim še relacije, kjer se tudi pride do cilja:
1. Senožeče (izhod AC) - pred Štorjami desno za Kazlje naravnost v Dobravlje naravnost v Ponikve naravnost na magistralko (od Štorij do tu ene par zahrbtnih ovinkov sicer asfalt grob in dobro drži tudi v mokrem) in desno proti Štanjelu - pred benc.črpalko levo v Tupelče in Kobjeglavo naravnost skozi Tomačevico in pred Komnom levo skozi Komen naravnost v Gorjansko..

2. Senožeče (izhod AC) - naravnost skozi Štorje po cca 1 km desno skozi Filipčje brdo (ležeči policaji) v Tomaju na magistralko nato desno v Dutovlje
a varianta: pazi da v Dutovljah zaviješ levo (cca 100 m po hudem levem ovinku) proti Komnu, nato po cca 2 km zaviješ desno skozi Krajno vas (skozi vas ozka cesta) in nato samo ravno v Komen, kjer v križišču pred benc.črpalko zaviješ levo in greš naravnost skozi Gorjansko do plavih balonov..
b varianta: pazi da v Dutovljah zaviješ levo (cca 100 m po hudem levem ovinku) proti Komnu, nato po cca 2 km NE zaviješ desno v Krajno vas ampak nadaljuješ ravno mimo Pliskovice, skozi Veliki dol, mimo Tubelj mimo križišča za Škofe (kdor se še spominja Republike Škofi - Gojmir Lešnjak Gojc alias Mario Lisica) skozi Brje pri Komnu še cca 1 km in v križišču NE ravno v Gorjansko ampak oštro levo proti Italiji do balonov.. (od Velikega dola naprej ožja cesta s par zahrbtnih ovinkov takoj po previsih) , v mokrem pa drsi - po spominu vsaj mislim, da jo še niso v celoti preplastili ..

pa še..

lahko si pa (kdor ima čas) celotno pot vnaprej pogledate na googlovem zemljevidu google maps street view...

.. pa da 100% ne boste falili (zgrešili) bodo ob cesti pred vhod na grme obešeno ene par plavih (modrih) balonov (no možno je da bodo baloni večbarvni)..

Kdor se po tem še izgubi, pa Bog mu pomagaj.. :oops: :twisted: :cry:
To je to.. uživajte 200 na uro 8)
DTM219
Kapitan
Prispevkov: 197
Pridružen: Pe Avg 28, 2009 17:12

OdgovorNapisal/-a DTM219 » Pe Apr 22, 2016 22:03

Tudi jaz in moja mornarka se prijavljava

lp
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4309
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » Pe Apr 22, 2016 22:23

Zopet bo lepo z dobro Malvazijo,prijavljam 2 kom. :lol:
mašinfirer
Uporabniški avatar
Vinta
Kapitan
Prispevkov: 193
Pridružen: To Jan 20, 2015 18:28

Srečanje maj2016

OdgovorNapisal/-a Vinta » So Apr 23, 2016 15:34

Tudi jaz in moja mornarka se prijavljava.Lp
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Ne Apr 24, 2016 17:27

Prijavljeni MORJEPLOVCI na majsko srečanje:

1. H2O ?
2. Marchi
3. pale+1
4. mile+?
5. RobertB
6. theDamjan
7. vlaroj+1
8.DTM219+1
9. habibi VII+1
10. Vinta+1

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov