Srečanje Maj 2016

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2309
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » So Maj 14, 2016 10:56

Alesjo, hvala tebi in ekipi za organizacijo srečanja in pripravo ter postrežbo vrhunskih morskih dobrot. Zahvaljujem se tudi vsem ostalim za dobro družbo in še posebej medotu za skrajšanje poti po Italiji. :D
sailord
Kapitan
Prispevkov: 196
Pridružen: Če Avg 13, 2015 11:19

OdgovorNapisal/-a sailord » So Maj 14, 2016 11:45

Alesjo je "trusted brand".
Tudi prehod parih deževnih front mu ne more do živega. :-)
Le pravi starodavni močeradovc naslednjič ne sme manjkati :-)
Z veseljem se bom vračal k ljudem na slovensko tržaški Kras.
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » So Maj 14, 2016 12:16

mile napisal/-a:Mi smo gradbišče odprli in zaprli in prišparali ene pol ure.

Mi tudi :wink: 8)

P.S. @Alesjo: vsa čast! Ti bi lahko odprl oštarijo, ali pa vsaj osmico.
Uporabniški avatar
Vinta
Kapitan
Prispevkov: 193
Pridružen: To Jan 20, 2015 18:28

srečanje maj 2016

OdgovorNapisal/-a Vinta » So Maj 14, 2016 12:29

Alesjo tebi in tvoji ekipi hvala in kapo dol VRHUNSKO.Imenitno druženje z Morjeplovci.Šeenkrat super.
Uporabniški avatar
MarjanT
Admiral
Prispevkov: 911
Pridružen: Pe Sep 14, 2007 12:51
Kraj: Sežana

OdgovorNapisal/-a MarjanT » So Maj 14, 2016 14:17

Ste videli, a ? Alesjo je samo eden in edini. Bilo je res tako kot ste že ostali napisali. Prilepil bom nekaj fotografij, da bodo tudi ostali imeli nekaj od tega. Če se bo trend naraščanja prisotnosti nadaljeval, bo moral Alesjo poskrbet, da se v koči poruši ena stena v sosednji prostor.

Ambient, kot vedno, prekrasen

Slika

Zbirat smo se pričeli pozno popoldan

Slika

Tudi šef je imel nasmeh na ustih

Slika

Del Alesjove družine, s prijatelji

Slika

Notranjost koče se je hitro napolnila. Prostora je bilo ravno dovolj za vse morjeplovke in morjeplovce. Prišlo nas je nekaj manj kot 60.

Slika

Med čakanjem na Alesjove dobrote

Slika

Razvile so se tudi strokovne debate

Slika

In še debate

Slika

Kruha nam gotovo ne bo zmanjkalo

Slika

Tudi zunaj smo se kupčkali

Slika

Tukaj je moralo biti nekaj zelo resnega, kajti to je verjetno najresnejši Alesjov obraz - popolnoma brez nasmeha. Neverjetno!

Slika

Ja, pa tudi ta ni kar tako

Slika

Ko si je dež vzel malo časa za počitek, smo se zopet nadihali svežega zraka.

Slika

Alesjo je neutrudno pripravljal morske dobrote

Slika

Občasno je rabil tudi malo vspodbude od kolegov

Slika

Majstore

Slika

Alesjo je na srečanje povabil prijatelja, podvodnega fotografa, kateri nam je pripravil čudovito prezentacijo o podvodnem svetu

Slika

Dvomim, da kdo izmed nas ni bil zadovoljen. Sodeč po pogovorih, je srečanje popolnoma uspelo. Zadovoljni smo bili gostje, zadovoljen gostitelj. Srečanje na Krasu je že tradicionalno in bo iz leta v leto boljše. Ne bom rekel: Kdor ni prišel.... bilo nas je dovolj.
Pa še pozdrav vsem

Slika
Jadranje je odklop
pale
Admiral
Prispevkov: 1901
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 06:34
Kraj: ˇljubljana

OdgovorNapisal/-a pale » So Maj 14, 2016 15:46

aleisjo hvala za vrhunsko doživetje z morjeplovci :wink:
mato
Admiral
Prispevkov: 817
Pridružen: Pe Apr 25, 2014 13:27
Kraj: Škofja loka

OdgovorNapisal/-a mato » So Maj 14, 2016 20:41

Ni kaj kljub malo zamude z naše strani, odlična hrana ob še boljši družbi.
Alesijo Hvala.
Mato :wink:
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5109
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » So Maj 14, 2016 22:13

Alesjo hvala tebi, Jadranki, Tini, Maji, Saksu, Urošu, Ribiču...za izjemen trud pri pripravi in organizaciji tega nepozabnega srečanja.

Ta zadnji smo zapustili prostor okoli pol tretje. Na grobo smo pospravili, Alesjo pa je vidno zmatran obsedel na klopi in rekel: "sm de ml oddhnm pou oa pridm"
Morate vedeti, da je lignje polnil sam več kot cele tri ure! Dan prej pa je že skuhal krompir in pripravil morsko solato, ki je imela čas ravno prav odležat. Popolnoma vse je bilo vrhunsko pripravljeno. Tako dobrih školjk še nisem jedel.

Okoli tretje zjutraj sem prispel do barke, malo "zakuril" in v prijetno topli barki zaspal na že pripravljeni postelji.
Jutri pripnem slike
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » So Maj 14, 2016 22:22

:D dragi prijatelji, morjeplovke in morjeplovci, v družbi z vami je ..............krasno sem vesel ko sem spoznal člane, ki smo bili v stiku samo po tipkovnici, izjemni ljudje, družba taprava, skratka v veliko veselje mi je bilo in za tako družbo se bom še potrudil v prireditvah srečanj, je pa kot kaže majsko na krasu že postalo tradicijonalno :wink: :D lep pozdav vsem udeleženim in vam želim samo najbolje na vodi in na kopnem :wink: 8) :D
gensy
Kapitan
Prispevkov: 199
Pridružen: Sr Jul 06, 2011 11:20

OdgovorNapisal/-a gensy » So Maj 14, 2016 23:18

...ja alesjo, hvala tudi iz naše strani....kralj!!!
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Po Maj 16, 2016 00:01

Evo Aleš usred noči pišem ,da ti še jaz povem da si car kuhinje in enako tvoja tenderka in punce.Hvala vam v Polančevem imenu..Fajn je blo in drušna ko bog.
aleks09
Admiral
Prispevkov: 1132
Pridružen: Po Jul 12, 2010 20:15
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a aleks09 » Po Maj 16, 2016 01:41

Jaz in moja boljša polovica .. prišla ob 16.15 .. nato z ostalimi ta prvimi v koči pomagala alesju pripravt plac in mize.. nato pa .... začetek kulinaričnih užitkov z bakalajem in kaprami na kruhkih, nadaljevanje z božanskimi školjkami na buzaro, naprej z odlično morsko solato (hobotnice, sipe, malo krompirja in vse kar spada zraven) in marsikdo še z repetejem, nadaljevanje z resnično okusnimi polnjenimi kalamari "By alesjo" in ko sem našel eno fino sladko pecivo pridrvi mimo mene še pladenj s kozarčki v katerih je bila snežno bela panakota s čokoladnim prelivom (če se ne motim).. brbončice na jeziku so kar norele.. za finiš pa še sardelice, ki so se kar topile v ustih... neverjetno.. cel večer sami kulinarični vrhunci zaliti s svežo malvazijo in teranom, črnim kot noč ... in vse to doživeto v prekrasni družbi.. ne vem kaj naj še rečem.. da je bilo za 12 od 10.. je še sploh kaj lepšega možno doživeti ... na napake tudi pomislil nisem.. no ... do sedaj... ker .. ena pa je le bila.... in to je, da je bilo prekratko oz. da se je čas noro zvrtel tja do odhoda domov ob 01.00 uri, ko bi rad še ostal... in zdaj komaj čakamo na ponovitev.. če ne prej pa se vidimo kaj na ruti, mogoče kostanjevem srečanju.. že dogovorjeno pa na martinovanju pri muzikantu Miletu ... pa ne zamerite ker letos vsaj polovice morjeplovcev nisem uspel pozdraviti in spoznati... čakam pa še kakšne fotke, ker meni ni uspelo nardit niti ene... res sem vesel, da ste bili zadovoljni, polni dobre volje in komentarjev o najboljših kalamarih in "takih školjk še nisem jedel", o lokaciji....
še lep pozdrav in zahvala alesju in mirno morje
Uporabniški avatar
clipper
Viceadmiral
Prispevkov: 438
Pridružen: Po Feb 25, 2008 11:12
Kraj: Lucija-Izola B33

OdgovorNapisal/-a clipper » Po Maj 16, 2016 06:17

Nimam besed vse je bilo kot mora biti in pika.
Naslednjič pridem na Kras brez sider :lol:
Semper Fidelis
solatko
Poročnik fregate
Prispevkov: 70
Pridružen: To Dec 18, 2012 14:22

OdgovorNapisal/-a solatko » Po Maj 16, 2016 08:08

Alesjo, ti si car. :D
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Po Maj 16, 2016 21:03

Nikola T. napisal/-a:Alesjo hvala tebi, Jadranki, Tini, Maji, Saksu, Urošu, Ribiču...za izjemen trud pri pripravi in organizaciji tega nepozabnega srečanja.

Ta zadnji smo zapustili prostor okoli pol tretje. Na grobo smo pospravili, Alesjo pa je vidno zmatran obsedel na klopi in rekel: "sm de ml oddhnm pou oa pridm"
Morate vedeti, da je lignje polnil sam več kot cele tri ure! Dan prej pa je že skuhal krompir in pripravil morsko solato, ki je imela čas ravno prav odležat. Popolnoma vse je bilo vrhunsko pripravljeno. Tako dobrih školjk še nisem jedel.

Okoli tretje zjutraj sem prispel do barke, malo "zakuril" in v prijetno topli barki zaspal na že pripravljeni postelji.
Jutri pripnem slike


Ja, slike bi pa rad videl, kaj si posnel :) :wink:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost