Sejem navtike v Zagrebu 2017

Vabila in poročila z navtičnih sejmov in navtičnih dogodkov

Moderatorji: moderator2, moderator

NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » Sr Feb 22, 2017 00:48

:D
Mogoče bi pa tudi jaz šel. A imaš prevoz :?:
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Feb 22, 2017 12:39

kondor88 napisal/-a:Parkiranje pred sejmiščem je brezplačno


A to je spet nekaj novega za nas, ki še nismo bili v Zagrebu? Mislim na splošno, ne na sejmu...
Parkirnina se v ZG plačuje POVSOD, še med bloki so cone, kjer se plača! Kazen dobiš takoj, potem je pa jok po forumu, Preverjeno, 24ur in podobno, kako nas Hrvati lupijo za neplačane parkirnine... Tisto se strinjam, da je malo nelegalno pridobljeno, vendar pa napačno parkiranje je kazen, ki jo je treba plačat! Ne vem zakaj jaz na HR še nikoli nisem dobil kazni, pa zadnjih 5 let ziher nisem niti enkrat imel listka, temveč vse plačujem z mobitelom, torej mora kontrolor skenirat mojo registracijo!
Zagreb konkretno ima pomoje enih 10 con, bilo jih je manj, pa so potem dodali še neke polovične, pa A in B, itd... Tudi okrog sejmišča na Dubrovaćkoj aveniji se plača, enako tudi tisti velik parking za stavbo INA-e proti Savi...
Uporabniški avatar
jozko
Admiral
Prispevkov: 1816
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 10:57

OdgovorNapisal/-a jozko » Sr Feb 22, 2017 13:14

"Za vrijeme trajanja sajmova parking (uključujući i Istok) oko Zagrebačkog velesajma je besplatan."

In tako je bilo tudi ŽE LANSKO LETO :!:

Povezava do strani: http://www.zv.hr/default.aspx?id=664
Prijatelje bolj cenim po tem, koliko preplujejo in ne po tem, kako veliko barko imajo!
kondor88
Admiral
Prispevkov: 643
Pridružen: Po Nov 18, 2013 17:18

OdgovorNapisal/-a kondor88 » Sr Feb 22, 2017 14:48

admin napisal/-a:
kondor88 napisal/-a:Parkiranje pred sejmiščem je brezplačno


A to je spet nekaj novega za nas, ki še nismo bili v Zagrebu? Mislim na splošno, ne na sejmu...
Parkirnina se v ZG plačuje POVSOD, še med bloki so cone, kjer se plača! Kazen dobiš takoj, potem je pa jok po forumu, Preverjeno, 24ur in podobno, kako nas Hrvati lupijo za neplačane parkirnine... Tisto se strinjam, da je malo nelegalno pridobljeno, vendar pa napačno parkiranje je kazen, ki jo je treba plačat! Ne vem zakaj jaz na HR še nikoli nisem dobil kazni, pa zadnjih 5 let ziher nisem niti enkrat imel listka, temveč vse plačujem z mobitelom, torej mora kontrolor skenirat mojo registracijo!
Zagreb konkretno ima pomoje enih 10 con, bilo jih je manj, pa so potem dodali še neke polovične, pa A in B, itd... Tudi okrog sejmišča na Dubrovaćkoj aveniji se plača, enako tudi tisti velik parking za stavbo INA-e proti Savi...


je to šala ali pa res še nisi bil tam?
kondor88
Admiral
Prispevkov: 643
Pridružen: Po Nov 18, 2013 17:18

OdgovorNapisal/-a kondor88 » Sr Feb 22, 2017 14:51

sem pa res nekaj pozabil, namreč, mogoče lahko, kljub temu, da je brezplačno, vseeno plačaš, tega nisem probal...
janadino
Admiral
Prispevkov: 3967
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Sr Feb 22, 2017 16:51

kondor88 napisal/-a:sem pa res nekaj pozabil, namreč, mogoče lahko, kljub temu, da je brezplačno, vseeno plačaš, tega nisem probal...


Ptiček, spet si pozabil na veliko začetnico. :wink:

Drugače pa, lahko vam jaz zrihtam karte, v Tušu so 2,99 EUR za tarok, notri pa jih je 54. Pa na obroke lahko plačate. :roll:
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Feb 22, 2017 21:35

kondor88 napisal/-a:
admin napisal/-a:
kondor88 napisal/-a:Parkiranje pred sejmiščem je brezplačno


A to je spet nekaj novega za nas, ki še nismo bili v Zagrebu? Mislim na splošno, ne na sejmu...
Parkirnina se v ZG plačuje POVSOD, še med bloki so cone, kjer se plača! Kazen dobiš takoj, potem je pa jok po forumu, Preverjeno, 24ur in podobno, kako nas Hrvati lupijo za neplačane parkirnine... Tisto se strinjam, da je malo nelegalno pridobljeno, vendar pa napačno parkiranje je kazen, ki jo je treba plačat! Ne vem zakaj jaz na HR še nikoli nisem dobil kazni, pa zadnjih 5 let ziher nisem niti enkrat imel listka, temveč vse plačujem z mobitelom, torej mora kontrolor skenirat mojo registracijo!
Zagreb konkretno ima pomoje enih 10 con, bilo jih je manj, pa so potem dodali še neke polovične, pa A in B, itd... Tudi okrog sejmišča na Dubrovaćkoj aveniji se plača, enako tudi tisti velik parking za stavbo INA-e proti Savi...


je to šala ali pa res še nisi bil tam?


A tudi bereš slabo? Napisal sem takoj na začetku "na splošno, ne na sejmu", kar si celo ti citiral!
Verjetno pa ZG poznam precej boje od tebe.
kondor88
Admiral
Prispevkov: 643
Pridružen: Po Nov 18, 2013 17:18

OdgovorNapisal/-a kondor88 » Sr Feb 22, 2017 21:58

je res tako težko priznat: "sem se zmotil, se nisem informiral"?
namreč tvoj "poduk" (in nadaljnje obširno pametnjačenje) je bil dan izrecno na citat moje trditve, zgolj v obsegu enega stavka: parkiranje pred sejmiščem je brezplačno!

podobno kot to: "zagreb verjetno poznam bolje od tebe"
če se spravim na tvoj nivo in začnem polemizirat in pametnjačit:
kako lahko kaj takega trdiš, ko me pa niti ne poznaš? kaj če sem v zg rojen, imam tam ožjo žlahto, ki jo tedensko obiskujem, ali ženo od tam ali sem morda 25 let delal kot zastopnik za zg podjetje...

kakorkoli: parkiranje pred sejmiščem v času sejma je brezplačno in klicaj
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Feb 22, 2017 22:21

Dragi kondor, glede tega "tvoj nivo" si na forumu že veliko pokazal. In tega na srečo ne moreš skriti.

Če pa na vsak način hočeš dokazat da nimam prav, pa z veseljem priznam, da je moje "pametovanje" o parkiranju napisano tako, da je pač nejasno, vendar je bilo mišljeno NA SPLOŠNO, kar je tudi napisano že v drugem stavku!
Okrog sejma se očitno res ne plača v tem času, to nisem vedel, ali pa si nisem zapomnil od prejšnjih let, sem pa tam dosti redno kadar ni sejem in vedno plačam, zato je to pač v glavi!

Sedaj daj pa s tem mir tukaj in v drugih temah, ker si na željo nekaj članov prvi na listi za Banovce!
kondor88
Admiral
Prispevkov: 643
Pridružen: Po Nov 18, 2013 17:18

OdgovorNapisal/-a kondor88 » Sr Feb 22, 2017 22:53

no torej le gre...
Uporabniški avatar
visol
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 88
Pridružen: Ne Sep 07, 2014 23:57

OdgovorNapisal/-a visol » Pe Feb 24, 2017 19:25

Zdravo

Obiskal sejem, in se mi zdi da je veliko bogatejši z plovili kot lani, da o ostali ponudbi ne govorimo no tudi z Slovensko firmo BBS+, smo malo poklepetali.
Na splošno rečeno dobil sem veliko koristnih informacij, ki mi bojo v pomoč pri obnovi barčice, skratka obisk priporočam vsem morjeplovcem.

LP; Iztok
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » Pe Feb 24, 2017 23:01

Tudi jaz sem bil danes na sejmu s kolegom, ki ravno kupuje nov čoln. Ja, je bilo zanimivo, kar nekaj novosti pri čolnih in motorjih, pa tudi nekaj novih hostes :D . Drugo leto sigurno spet pridem.
erneesto
Kapitan
Prispevkov: 178
Pridružen: Po Jul 08, 2013 23:22

Re: Sejem navtike v Zagrebu 2017

OdgovorNapisal/-a erneesto » Ne Sep 24, 2017 22:17

Ali kdo ve kdaj so pri sosedih HR navtični sejmi ki so blizu nas npr Reka in podobno...v dalmacijo se mi ravno ne hodi?
Hvala
LUNA557
Kontraadmiral
Prispevkov: 265
Pridružen: Sr Jul 18, 2012 16:35
Kraj: Soline

Re: Sejem navtike v Zagrebu 2017

OdgovorNapisal/-a LUNA557 » Sr Sep 27, 2017 09:54

Če se ne motim Reka ta vikend.
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

Re: Sejem navtike v Zagrebu 2017

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » Sr Okt 04, 2017 21:11

erneesto napisal/-a:Ali kdo ve kdaj so pri sosedih HR navtični sejmi ki so blizu nas npr Reka in podobno...v dalmacijo se mi ravno ne hodi?
Hvala


:D Kolikor mi je znano, so skoraj vsi sejmi pred sezono :wink:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti