A

Seznam trgovin, kjer lahko kupimo vse kar je povezano z navtiko. Vključeni so slovenski in ostali svetovni trgovci ter tudi navtične internetne trgovine.

Moderatorji: moderator2, moderator, Matejc

moro12345
Admiral
Prispevkov: 925
Pridružen: Ne Jul 08, 2012 17:22
Kraj: Ankaran

OdgovorNapisal/-a moro12345 » Pe Mar 03, 2017 10:19

Jaz pa sem kupil nov skuter v piaggio lj...po 3000km in 3 meseca zivljenja je skuter riknil...na koncu sem pristal na sodiscu ker garancije ki nudijo je ni...na koncu sem skuter moral reklamirat v italjansko fabriko in stroske si sam placevat...
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » Če Mar 16, 2017 16:36

Zastopnik za Slovenijo mora zagotoviti tudi servis in seveda garancijo (ko se jo prizna). Razen, če ti je niso hoteli priznati. Ja to je žalostno, da prodajo, ko se pa kaj zgodi, se pa sam znajdi :(
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6954
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Če Mar 16, 2017 18:14

Kdo je odgovorni človek pri Batana navtik?
Mene je Batana d.o.o. iz Reke l. 2003 nategnil pri nakupu nove barke, pa smo z banko nekako rešili in so potem oni njega ganjali, saj je bil njen stari znanec. Šefe, lopov je bil nek štajerc. Priimek še imam nekje zapisan. Če gre za isto firmo, stran od nje.
Uporabniški avatar
jozko
Admiral
Prispevkov: 1816
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 10:57

OdgovorNapisal/-a jozko » Če Mar 16, 2017 21:29

BATANA NAVTIK, d.o.o., Kostanjevica na Krasu, podatki iz Poslovnega registra Slovenije:
Lastnika (vsak 50%) in direktorja:
- Štedul Damir, Ivanji Grad 1H, 6223 Komen
- Brovč Goran, Kostanjevica na Krasu 90, 5296 Kostanjevica na Krasu
Prijatelje bolj cenim po tem, koliko preplujejo in ne po tem, kako veliko barko imajo!
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6954
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Če Mar 16, 2017 21:31

Tista Batana z Reke je bila druga firma.
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Po Mar 20, 2017 10:09

@monster1
Dajte točnejše podatke (Batana navtik iz....), ker kaže, da jih je (bilo?) več.

Mi smo imeli opravka z Goranom (ne s firmo) in takrat ni bilo kaj pripomniti čezenj, pa tudi sicer doslej o njem nisem slišal nič slabega.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
Stopi
Admiral
Prispevkov: 723
Pridružen: To Maj 26, 2015 16:42
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Stopi » Po Mar 20, 2017 13:02

Marjan Tomki napisal/-a:Dajte točnejše podatke (Batana navtik iz....), ker kaže, da jih je (bilo?) več.

Mi smo imeli opravka z Goranom (ne s firmo) in takrat ni bilo kaj pripomniti čezenj, pa tudi sicer doslej o njem nisem slišal nič slabega.


Potem pa lani jeseni nisi podrobno spremljal foruma... :( Jaz osebno imam ZELO ZELO slabo izkušnjo, ki me je stala več kot 1000 EUR! :x :x :x
arbiskipper
Poddesetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: Po Feb 08, 2021 18:06

Re: A

OdgovorNapisal/-a arbiskipper » Sr Nov 30, 2022 22:43

Batana Navtik
g Goran ki ga omenjate, cim dlje stran morjeplovci, nategun prve klase, proda motor izda garancijo 1 leto dostavi ga sicer 70€ brez racuna seveda, a motor ze u startu ne dela, o garanciji noce niti slisati, sami izgovori, ze na zacetku manjka dogovorjeni servis, v vtednosti 200€, nato me stane 300€ da ga sploh zazenem, potem pa se preluknjan trim tako da se dodatnih 200€, reci pisi 700€ skode, jaz pa isti motor cistu blizu ceneje, pa ajde vzamemo raje od preverjene firme.
Mu posljem odgovor inspektorata pa mi odgovori z 3 smeskoti…
( beri: briga me za inspekcijo in tudi za tebe…)
Pa vseeno gremo dalje…se druge moznosti za izterjavo dolga
Mirno morje vsem

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov