Srečanje- Maj- 2017

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Uporabniški avatar
hiljo
Višji štabni praporščak
Prispevkov: 48
Pridružen: Pe Avg 06, 2010 12:42
Kraj: tolminska

OdgovorNapisal/-a hiljo » Pe Maj 12, 2017 13:36

Kaj čem rečt.
Odlično je blo.Hvala aleš za odlično hrano in organizacijo.
Se vidimo drugo leto spet :D

lp tomaž
aleks09
Admiral
Prispevkov: 1132
Pridružen: Po Jul 12, 2010 20:15
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a aleks09 » Pe Maj 12, 2017 15:07

Pa ka si ti ja res nor .. ne .. res nor bi bil, če bi tole srečanje zamudil.. 8) Hvala Alešu in njegovim pomočnicam in pomočnikom, da smo še enkrat preživeli prelep večer v tem čudovitem ambientu z dodanim fantastičnim klinaričnim razvajanjem. Kot dobrodošlica nas je pričakal bakala na kruhu. Sledila je fantastična lazanja s kalamari. Nato še okusne pidoče na buzaro in tuna na žaru s testanim krompirjem. Za finiš pa še sardelice na gradelah pokapljane z oljčnem in bučnim oljem. Vse pa je bilo zalito z dobro mero odlične malvazije in teranom kleti vinarstva Širca - Kodrič iz vasi Godnje pri Dutovljah. In vmes še malo sladkega razvajanja. Še enkrat hvala vsem in tudi ostalim za obisk in prijetno druženje. Za tako kompanijo se splača potrudit.
Ni kaj.. res bi bil nor če bi tole zamudil. In upam, da se naslednje leto spet vidimo tu. In seveda še kaj vmes. :lol:
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » Pe Maj 12, 2017 16:48

Super je bilo. Odlična družba, ambient, kulinarika... Res vse na visokem nivoju. Rad bi se zahvalil alesjo family za pogostitev in lep sprejem. Sigurno še pridem :D

Pa še enkrat bi se zahvalil WSurfer-ju za prevoz.
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5108
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » So Maj 13, 2017 07:46

V srečanje celotna Aleševa družina vloži precej truda in kogar ni bilo mu je lahko zelo žal. Zahvala gre tudi Perotu (Jadrankin brat), njegovi ženi in prijateljem iz Renč. Vsi so pomagali pri pripravi in postrežbi.
Moram reči, da sem prvič v življenju jedel "lignjezanjo". Tako dobrih klapavic - pedočev pa tudi ne pomnim. Sem še skledo malce pomazal, prej pa še Ljubino porcijo snedel. Super so bile. Vse je bilo super in tudi tuna ravno prav pečena. Še v odličnih restavracijah ne dobiš tako dobre, kot je bila ta izpod Aleševih rok.
Jaz sem zelo užival in se sprostil kot že dolgo ne.
Hvala še enkrat Alesjo.
Hvala tudi WSurferju in Anji za prevoz dveh klepetulj - mene in Dakija. :D
LP Iztok
Uporabniški avatar
johnny1300
Viceadmiral
Prispevkov: 375
Pridružen: To Okt 28, 2014 08:36
Kraj: Straža
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a johnny1300 » Ne Maj 14, 2017 19:17

Še nekaj slikovnih utrinkov.
V glavnem: super družba, super gostitelji, super hrana, super prostor, super pijača...
Hvala Alesjo in ekipa


Izpod Triglava
Slika

Mimo Piranskega zaliva
Slika

Čez kraške grape
Slika

Prideš v krasno "Koča pr Gadih"
Slika

Slika

Gostitelj ureja zadnje detalje
Slika

Prvi gosti...
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Prvi hod - Lazanja od lignjev
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Drugi hod Školjke
Slika

Slika

Kolkr kaplc tolko let...
Slika

Slika

Žlahta :D
Slika

Ta mladi
Slika

Grand finale - lupljenje krompirja
Slika

Rezanje tune
Slika

Slika

Slika

Slika

Žal ribic ni na slikah, ker je moral Johnny1300 iti domov zaradi službe
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Ne Maj 14, 2017 20:42

:D :lol: johnny1300, ti si taprava tajnica :wink: in vsem ostalim, hvala za udeležbo, klapa kot vsako leto, taprava 8) še nekaj novih morjeplovcev sem spoznal :D in kaj naj še rečem, za tako družbo se bom še potrudil, letos sem imel kar nekaj pomočnikov in vsem hvala. l.p. alesjo :D
boštjan.knez
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 74
Pridružen: Sr Feb 04, 2015 04:03
Kraj: Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a boštjan.knez » Po Maj 15, 2017 02:48

alesjo napisal/-a::D :lol: johnny1300, ti si taprava tajnica :wink: in vsem ostalim, hvala za udeležbo, klapa kot vsako leto, taprava 8) še nekaj novih morjeplovcev sem spoznal :D in kaj naj še rečem, za tako družbo se bom še potrudil, letos sem imel kar nekaj pomočnikov in vsem hvala. l.p. alesjo :D
amen!!!
Uporabniški avatar
WSurfer
Kapitan
Prispevkov: 163
Pridružen: Sr Jul 29, 2015 22:51
Kraj: Domžale - Novigrad

OdgovorNapisal/-a WSurfer » Po Maj 15, 2017 10:15

Še tule; Alesjo in družba, hvala za odlično pogositev, predstavitveno turo po koči in prijetno druženje. Se še oglasimo!

p.s.: Zahvala tudi @Dakiju in @Nikoli T. da med potjo @heron, Anja in jaz nismo zaspali :lol: :lol: :lol:
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » Po Maj 15, 2017 10:35

Vse za varno vožnjo, da nam ne bi šofer zaspal :D :D :D
klemn
Admiral
Prispevkov: 1220
Pridružen: Sr Nov 25, 2009 08:10

OdgovorNapisal/-a klemn » Po Maj 15, 2017 10:53

Člouk še za volanom nemore met več mer pa mal počit :D
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » To Maj 16, 2017 20:53

:D
johnny1300 odlične fotke.
Pa še kdo, naj pripne kulinarične dobrote By Alesio :!:
Uporabniški avatar
heron
Viceadmiral
Prispevkov: 534
Pridružen: So Avg 25, 2012 14:03
Kraj: Žabnica
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a heron » Sr Maj 17, 2017 20:15

WSurfer napisal/-a:Še tule; Alesjo in družba, hvala za odlično pogositev, predstavitveno turo po koči in prijetno druženje. Se še oglasimo!

p.s.: Zahvala tudi @Dakiju in @Nikoli T. da med potjo @heron, Anja in jaz nismo zaspali :lol: :lol: :lol:

Ej, tebi hvala za vožnjo. Sem ti itak se za bencin dolžan. . .
Lep pozdrav, Tomaž.

Heron je nazaj z druge poti po svetu in že težko čakam na naslednji odhod.
Takrat se bo vrnil tudi dnevnik na: www.sailmala.com/heron
Ali občasno blog v Angleščini na: www.heronsailing.blogspot.com/
mile
Admiral
Prispevkov: 811
Pridružen: To Jan 13, 2009 21:14
Kraj: Ljutomer
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mile » Če Maj 18, 2017 21:54

Malo kasno a izčrpno tudi midva.

Doživela sva en lep krasen tridnevni izlet po Krasu in Primorski. O srečanju ste že itak napisali vse super in tudi midva se pridružujeva zahvali Alesjotu in njegovi ekipi. Čisto vse kar so ponudili je bilo odlično. Za mene je 1. mesto dobila tuna.
Ambient, družba --vse bp.

Drugi dan smo z Alesjotom in njegovo ženo skočili malo v ribiško vasico, kjer smo si ogledali njegovo novo pridobitev. Krasno.

No midva sva se drugi dan premaknila nižje na Primorsko in zvečer z Janijem in Nastjo doživela čisto pravo osmico-sicer nazaj na Krasu. Najbolj stresen je bil odhod proti domu. Mojster inštruktor Jani je ob polnoči policijotom dal pravo lekcijo. Pihnil je komaj nekaj, tako da smo doma še dolili srečo.

Naslednji dan pa Goriška brda. Češnje, vino, hrana in krasna družba, tako da nama je proti večeru bilo kar žal, da morava proti Prlekiji.

Skratka hvala vsem, ki ste se potrudili, da sva lahko podaljšala srečanje in drugič spet nekje.
mile
muzičar iz Prlekije
ljubitelj dobre kapljice,kulinarike in morja
"boljše litrca v roki kot gajbica na strehi"

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta