RESNOST PONUDNIKOV STORITEV KI OGLAŠUJEJO NA MORJEPLOVCU!

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

sailord
Kapitan
Prispevkov: 194
Pridružen: Če Avg 13, 2015 11:19

OdgovorNapisal/-a sailord » Pe Feb 12, 2016 14:34

Hitij Alojz, HCH d.o.o., Stanežiče, Ljubljana
vlaroj
Kapitan fregate
Prispevkov: 120
Pridružen: Sr Avg 08, 2012 07:44

OdgovorNapisal/-a vlaroj » Pe Feb 12, 2016 17:17

Popolnoma se strinjam z izjavo TEX-a in se podpišem pod njo. O samih podrobnostih ne bom danes tukaj, zamerim pa tistim Morjeplovcem, li so mi omenjenega gospoda priporočali.Vsi tisti, ki pa so se danes zavzeli zanj pa naj poskusijo z njim narediti posel in potem komentirajo.
l.p.Vlado
polanc
Admiral
Prispevkov: 9289
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Pe Feb 12, 2016 20:14

jaz sem ti verjetno tud reku,da je Bojan ok,ker je men naredu Pribo lepo,kvalitetno,za normalno ceno in V ROKU.
Sashs
Kontraadmiral
Prispevkov: 233
Pridružen: So Sep 01, 2012 21:58

OdgovorNapisal/-a Sashs » So Feb 13, 2016 21:11

Pozejdon napisal/-a:Sash ...

Glede na izkušnjo, ki si jo doživel te nekako še razumem. Če izvajalec ne sprejme dela naj bo vsaj toliko korekten in naj te obvesti, da dela ne bo opravil. Do sem se strinjam s teboj.

Po vsem prebranem pa tudi jaz mislim, da je dovolj zlivanja žolča in to le tvojega pa čeprav po tvoji "lastni" temi.

Po vsem prebranem si te predstavljam vsega zariplega od jeze, zaradi nas vseh, ki komentiramo kontra tebi. Ni ti prav, da tudi mi ne zlivamo žolča po tvojem nesojenemu izvajalcu. Pač vsak gleda drugače in dejstva sprejema po svoje. Sicer pa je sedaj lahko borh čisto brez slabe vesti, da ni sprejel dela. Si ne znam predstavljati kaj vse bi se vsulo na njega, če bi prišlo do manjšega odstopanja od tvoje zamisli.

Pa brez zamere.

Sam imam super tapetnika, kolega. Sicer to ni borh, čeprav verjamem, da je tudi odličen tapetnik. In po pravici povedano niti pomislim ne, da bi ti ga ponudil ...



Imas bujno fantazijo... Ne rabim in niti nocem tvojga tapetnika...

Delo je dobil denis navtika iz delnic... Prejsnji vikend je zmeril... Danes je bila prva proba , naslednji vikend bodo cerade za fly in za okna koncane...

Taglavna cerada je oblubljena za maj, danes mi je rekel da jo bo naredil marca... 70% dnarja je dobil naprej... Pravi da je to redkost zato me je vzel preko vrste

Cena je korektna, za odtenek ampak res odtenek drazje kot barh... Ampak narjeno bo...
Ker imam na barki noro dela so mitermini zlo pomebni...

Ker je ta forum tak kot je nebom objavljal slik prenove ceprav bi blo zanimivo za koga ker delam totalen make over... Iz grde racke laboda...
matejofski
Viceadmiral
Prispevkov: 505
Pridružen: So Jul 24, 2010 18:55

OdgovorNapisal/-a matejofski » So Feb 13, 2016 21:17

Sashs napisal/-a:Ker je ta forum tak kot je nebom objavljal slik prenove ceprav bi blo zanimivo za koga ker delam totalen make over... Iz grde racke laboda...


Zdravo, jaz se do zdaj nisem vključeval, ampak mislim, da čisto vsi radi beremo in gledamo obnove in bi bil vesel, če objaviš kaj več o tem.

Pa čimmanj se sekirat, drugače pri takšni obnovi po moje itak znoriš :)

LP, Matej
polanc
Admiral
Prispevkov: 9289
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » So Feb 13, 2016 21:18

Sashs,razkuril te je Bojan,ok.Rešil si fajn,in ko bodo nove tende krasile tvojo barko,bo tud jeza izpuhtela.Morda pa ni ravno prav in pošteno do vseh forumašev,da nas vse zmečeš v on koš na kterem piše BUDALE ,ki niso vredne ne besed ne slik...
Nekaj nas je pa poštenih,korektnih,voljnih pomagat z nasveti ..in nas boš pa opeharil za užitek pogledat lepo in konstruktivno prenovo tvoje barke..Že veš.Pa srečno pri izbiri mojstrov,prenovi in kasnejši plovbi.Uživaj zdej in posebno pol,ko bo letelo po morski cesti.
LP Iztok
Sashs
Kontraadmiral
Prispevkov: 233
Pridružen: So Sep 01, 2012 21:58

OdgovorNapisal/-a Sashs » So Feb 13, 2016 21:31

Polanc...

Suncruiser 35 cervar pridi pogledat :lol:
polanc
Admiral
Prispevkov: 9289
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » So Feb 13, 2016 22:52

PRIDEM,hvala za povabilo.
jura87
Poročnik korvete
Prispevkov: 56
Pridružen: To Maj 25, 2010 11:37

OdgovorNapisal/-a jura87 » Po Jun 19, 2017 10:42

Zdravo,
Enako izkušnjo imam z BARHOM kot nekateri izmed vas.
Lani mi je naredil tendo, sicer dva dni preden smo šli na morje in pa 14 dni po obljubljenem roku, s tem, da še en del čakam že več kot leto...

Letos sem ga pa kontaktiral, za prevleko blazine (in za manjkajoči del od tende). Vse sva se zmenila, pripeljal sem mu blazino, obljubil je, da bo naredil v roku treh tednov, zdaj se mi pa človek že dva tedna ne javlja. Jaz pa imam blazino še vedno pri njemu.
Tako, da vsem toplo odsvetujem sodelovanje z BARHOM.
Ne vem pa še kako bom rešil, ta problem, da mi je tip dejansko vzel blazino...tako, da sem sedaj brez blazine na čolnu:(
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8346
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Po Jun 19, 2017 11:33

Ne vem kako naj ti odgovorim. Teoreticno bo tole slisati grdo, toda prakticno je ziva resnica !

Vsega si zam kriv, ker si tak bumbar,da po treh straneh odsvetovanja clanov foruma in po lastni izkusnji enega leta cakanja se enkrat gres k njemu in mu peljes blazino.
Svetujem ti, da mu peljes se krmarski sedez in krmilo !
Pri tretjem obisku ga raje malo pobozaj po nosu....

Lp.tex
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2017
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » To Jun 20, 2017 13:10

jura87, svetujem ti, da greš k njemu v delavnico in vztrajaš, da ti blazino takoj naredi, ali pa odneseš svojo staro drugam.
Sem imel tudi jaz težave z rokom izdelave, pa sem to potem skompenziral z ceno...
Sem pa potem še 2x sodeloval z Barhom, ampak sem izbral drugačno taktiko: dogovoril sem se kdaj lahko pridem in potem počakal, da je stvar naredil in isti dan odšel domov. Enkrat je meni in prijatelju naredil nove blazine za kabino, drugič pa sem mu pripeljal čoln, da je pretapiciral kabino. Noben tapetnik na dolenjskem mi ni hotel pred 1. majem pretapicirat kabine, on mi pa je....sem zjutraj zapel čoln in kurz Lesce, popoldne pa domov z novo tapicirngo...
Se da tudi z njim, samo prav se moraš zorganizirat in bit zddraven, pa gre..
Sicer, pa veš za tisi slogan: delamo kvalitetno, hitro in ugodno....samo ne vse troje hkrati
Jaz sem bolj švoh z denarjem, zato izbiram ugodo in kvalitetno (kar pri Barhu drži)....za hitrost si pa vzamem čas in kar pri njemu počakam, da naredi.....
mirno morje
jura87
Poročnik korvete
Prispevkov: 56
Pridružen: To Maj 25, 2010 11:37

OdgovorNapisal/-a jura87 » Sr Jun 21, 2017 10:04

Evo danes mi je BARH končno dostavil blazino. Po 150 ne odgovorjenih klicih in 50 smsih...
Da ne bo pomote, mojster je vrhunski in ceno ima daleč najbolj ugodno (bil sem pri dveh tapetnikih in sta mi oba dala skoraj 80% višjo ceno) ampak odnos do strank je pa res katastrofalen!
Razumem, da je človek zaseden ampak, da pa nima časa za 1 sms po 3 tednih klicanja in pisanja je pa žalostno!
Tako, da drugič se res dogovorim, da gremo kar k njemu v delavnico in čakamo tam, da naredi:)
Uglavnem, če nimate potrpljenja potem ne priporočam sodelovanja z barhom!
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2017
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Sr Jun 21, 2017 12:28

Jaz sem z njegovim delom in ceno zadovoljen, .....žal pa ga nikomur ne upam priporočat, ker se ne drži rokov......sam pa vem kako se zorganizirat....
mirno morje
klemn
Admiral
Prispevkov: 1220
Pridružen: Sr Nov 25, 2009 08:10

OdgovorNapisal/-a klemn » Sr Jun 21, 2017 12:30

Zdej ga itak tolk razmetava od koucanja, da se bojo roki samo še podaljšal :D
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » Sr Jun 21, 2017 13:32

Sezona se je začela, mojstri preobremenjeni, čakalni roki dolgi... :( Takšne stvari je po moje treba urejati že takoj po sezoni, pa je na koncu za vse lažje.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti