Požar v Dalmaciji

Vreme na morju, njegove nevarnosti in lepote

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator

kok-pit?
Viceadmiral
Prispevkov: 417
Pridružen: Pe Mar 08, 2013 20:27

Požar v Dalmaciji

OdgovorNapisal/-a kok-pit? » Po Jul 17, 2017 21:53

http://www.24ur.com/novice/svet/pozari- ... hujse.html


Vsa kar bi rad povedal na to temo je, da sem katastrofalno zgrožen nad komentarji spodaj. Sram me je.
navtik_borut
Admiral
Prispevkov: 701
Pridružen: Ne Maj 05, 2013 20:46

OdgovorNapisal/-a navtik_borut » Sr Jul 19, 2017 07:01

Jaz sem že pred dalj časa zavestno bojkotiral 24ur.com. Tja zatavam samo še izjemoma, kot npr. tokrat preko tvojega linka zgoraj.

V bistvu sem tako naredil z vsemi splošnejšimi novičarskimi mediji. Ne berem 24ur.com, rtvslo.si, ne gledam nobenega dnevnika, odmevov in podobnih odaj, ne poslušam radijskih poročil, ..

Vsepovsod en sam negativizem, dramatično poročanje zvečine samo negativnih dogodkov (ker se to pač množično gleda/posluša/bere) in pa prežvekovanje enih in istih političnih bedarij. V takem okolju je človek težko pozitivno in produktivno naravnan, zato je boljše, če te informacije blokiraš, ker od njih (vsaj jaz) nimaš nobenih koristi.

Med komentatorji teh portalov pa so ljudje ki so čisto nasprotje zgoraj opisanega mišljenja in od tod potem množica takšnih komentarjev..
klemn
Admiral
Prispevkov: 1220
Pridružen: Sr Nov 25, 2009 08:10

OdgovorNapisal/-a klemn » Sr Jul 19, 2017 10:54

Nisem ponavadi tak, ampak takim komentatorjem pa tut jest želim, da jim zgori tist jeb..ni kauč, iz katerga znajo bit najpametnejši!

K
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » Če Jul 20, 2017 14:28

Se strinjam. Da nekomu privoščiš tako katastrofo in se obenem še zabavaš :evil:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov