Kar se komu porodi ob temi 'dobri pregovori in misli'

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

klemn
Admiral
Prispevkov: 1220
Pridružen: Sr Nov 25, 2009 08:10

Re: Kar se komu porodi ob temi 'dobri pregovori in misli'

OdgovorNapisal/-a klemn » Pe Okt 06, 2017 10:54

Pridem naslednjič :mrgreen:
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

Re: Kar se komu porodi ob temi 'dobri pregovori in misli'

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » Pe Okt 06, 2017 13:30

:D
Saj res Klemzi, zakaj se kdaj ne oglasiš, pa tako blizu maš :wink:
klemn
Admiral
Prispevkov: 1220
Pridružen: Sr Nov 25, 2009 08:10

Re: Kar se komu porodi ob temi 'dobri pregovori in misli'

OdgovorNapisal/-a klemn » Pe Okt 06, 2017 13:58

Durh neki :D ...ampak enkrat mi uspe zihr :wink:
Daki

Re: Kar se komu porodi ob temi 'dobri pregovori in misli'

OdgovorNapisal/-a Daki » Pe Okt 06, 2017 17:45

Čisto resno. Klemn je moral peljati pujska v šolo, zato ni imel časa za srečanje.
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

Re: Kar se komu porodi ob temi 'dobri pregovori in misli'

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » Pe Okt 06, 2017 18:03

:D
V kateri razred hodi :lol:
Daki

Re: Kar se komu porodi ob temi 'dobri pregovori in misli'

OdgovorNapisal/-a Daki » Pe Okt 06, 2017 21:30

Ti se kar smej. Jaz sem čisto resen. Ne spoznam se pa pujse, ampak verjetno mala šola, glede na to, da sta bila prvič.
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

Re: Kar se komu porodi ob temi 'dobri pregovori in misli'

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » Pe Okt 06, 2017 21:35

:D
Jaz še nisem bil v šoli, v svinjaku pa kar dostikrat :lol:
Daki

Re: Kar se komu porodi ob temi 'dobri pregovori in misli'

OdgovorNapisal/-a Daki » Pe Okt 06, 2017 21:36

Zate je vse šala :evil:
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

Re: Kar se komu porodi ob temi 'dobri pregovori in misli'

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » Pe Okt 06, 2017 21:39

:D
Joj kako smo resni :lol:
klemn
Admiral
Prispevkov: 1220
Pridružen: Sr Nov 25, 2009 08:10

Re: Kar se komu porodi ob temi 'dobri pregovori in misli'

OdgovorNapisal/-a klemn » Po Okt 09, 2017 08:15

Slika
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

Re: Kar se komu porodi ob temi 'dobri pregovori in misli'

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Po Feb 03, 2020 14:35

Najprej moje mnenje sedaj k janadinovemu mnenju o komentiranju v temi Dobri pregovori in misli' - "Dragi Marjan ... In prosim ne zdaj tukaj razprave o mojem mnenju."

  • temo Dobri pregovori in misli sem začel jaz, in jaz z vzorcem nekaj prispevkov predlagal vsebino.
    Po mojem mnenju - ko sem začel tisto temo - so bili dobronamerni komentarji pomemben del - dobre - vsebine teme. Po številu objav v njej in kakovosti večine prispevkov v njej sodeč s takim pristopom ni bilo nič narobe
  • janadino - in še nekateri - so (na moje prispevke v temi) pisali, kot da bi želeli, da bi bila vsebina samo pregovori in misli in hkrati izključno minimalistična po obsegu (kot velja za aforizme).
    Tak pogled na temo je bil po mojem vreden upoštevanja in možna rešitev približno v to smer (za 'volk sit in koza cela', torej minimalistično v tej temi in komentiranje v drugi temi ter 'linki' med vsebinsko povezanimi prispevki - in možnost za to sem vzpostavil z odprtjem te teme.
  • ob vzpostavitvi te teme se je takoj na začetku 'šari-i ju malo 'utrgalo', in prišlo je do...
    Da se ne ponavljam (a da pri novih prispevkih na forumu vendar nepotrebno ne ponavljamo podobnih napak) - si o tem, kako - prosim - ne pisati na forum, če bo kdaj treba, poglejte v temi Manj dobri prispevki na forumu.
    Mimogrede, v temi o manj dobrih prispevkih sem po najboljših močeh skušal izrecno izražati le mnenje o prispevkih, ne mnenje o njih piscih.
  • kaže, da so daljši prispevki in komentiranje objav drugih piscev janadina in ostale motili le, če sem daljše prispevke ali svoje misli ob objavah drugih v to temo napisal jaz - vsaj če sodim, da kolikor mi lahko iskalnik najde, nikoli niso grajali ostalih, ko so to počeli
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Kar se komu porodi ob temi 'dobri pregovori in misli'

OdgovorNapisal/-a MareC » Po Feb 03, 2020 15:41

Marjan Tomki napisal/-a:Najprej moje mnenje sedaj k janadinovemu mnenju o komentiranju v temi Dobri pregovori in misli' - "Dragi Marjan ... In prosim ne zdaj tukaj razprave o mojem mnenju."

  • temo Dobri pregovori in misli sem začel jaz, in jaz z vzorcem nekaj prispevkov predlagal vsebino.
    Po mojem mnenju - ko sem začel tisto temo - so bili dobronamerni komentarji pomemben del - dobre - vsebine teme. Po številu objav v njej in kakovosti večine prispevkov v njej sodeč s takim pristopom ni bilo nič narobe
  • janadino - in še nekateri - so (na moje prispevke v temi) pisali, kot da bi želeli, da bi bila vsebina samo pregovori in misli in hkrati izključno minimalistična po obsegu (kot velja za aforizme).
    Tak pogled na temo je bil po mojem vreden upoštevanja in možna rešitev približno v to smer (za 'volk sit in koza cela', torej minimalistično v tej temi in komentiranje v drugi temi ter 'linki' med vsebinsko povezanimi prispevki - in možnost za to sem vzpostavil z odprtjem te teme.
  • ob vzpostavitvi te teme se je takoj na začetku 'šari-i ju malo 'utrgalo', in prišlo je do...
    Da se ne ponavljam (a da pri novih prispevkih na forumu vendar nepotrebno ne ponavljamo podobnih napak) - si o tem, kako - prosim - ne pisati na forum, če bo kdaj treba, poglejte v temi Manj dobri prispevki na forumu.
    Mimogrede, v temi o manj dobrih prispevkih sem po najboljših močeh skušal izrecno izražati le mnenje o prispevkih, ne mnenje o njih piscih.
  • kaže, da so daljši prispevki in komentiranje objav drugih piscev janadina in ostale motili le, če sem daljše prispevke ali svoje misli ob objavah drugih v to temo napisal jaz - vsaj če sodim, da kolikor mi lahko iskalnik najde, nikoli niso grajali ostalih, ko so to počeli


a je že spet polna luna Marjan Tomki al ti je dolgcajt, da v nedogled nabijaš po tipkovnici in oživljaš teme stare TRIleta
pa koga zdaj to zanima-očitno še samo tebe ali hočeš ponovno dolgovezit po forumu
pa prosim, da me ponovno uvrstiš v rubriko slabi prispevki
wtf :roll: :roll:
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

Re: Kar se komu porodi ob temi 'dobri pregovori in misli'

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Po Feb 03, 2020 23:12

Lepo, da si se tokrat oglasil tu, ne pa da podereš temo o dobrih pregovorih in mislih.

Ampak ker si z isto vsebino začel že v temi marjan tomki - - in - če je že videti, da na vsak način želiš nadaljevati s tem, kar si začel tam, je videti bolj smiselno, da tudi nadaljujeva tam, ali pa če se od tam preselimo v prepucavanje (ki je nastala, ko si se ti nekoč spravil na NT-ja in je admin tisto odcepil v svojo temo). Ti si sicer potem vsebino svojih prispevkov, ki sta začela 'prepucavanje pobrisal', ampak podobnih si imel še nekaj...

V temi 'manj dobri prispevki povezav na tvoje žal že doslej ne manjka. Sicer je namen tiste teme pokazati, kakšnih prispevkov po možnosti ne več objavljati na forum,

Tukaj omenim le nekaj reči, ki se nanašajo na tvoj zgornji post. Če bi bil ta izjema, ne bi, ker pa podobne objavljaš sistematično, kadarkoli se spravil na koga, napišem odogovor na to tukaj. Kot dolgoletni uporabnik foruma (in še posebej zdaj, ko si moderator), bi moral vedeti
  • citiranje dolgih prispevkov- zlasti kadar je že prejšnji prispevek vseboval navedke - in potem le dodajanje nekaj besed/emotikonov zmanjšuje preglednost teme.
  • Če je to namerno, je nevljudno do članov foruma, pogosto tudi v pravilih forumov opisano kot nezaželeno ali prepovedano.
  • Če ni namerno oziroma je iz nevednosti, naj te MareC v vlogi moderatorja ali kateri od ostalih moderatorjev pouči o tem.
  • Tema 'Dobri dogovori in misli, ki sem jo začel pred leti,' ima 350+ prispevkov, manj kot 30 je mojih, in tako prispevki drugih kot ogledi kažejo, da je živa (tudi če jaz mesece nič ne objavim v njej).
    AEgir ja v njej zanima, zakaj imam jaz tako mnenje o tisti Crowley-evi izjavi, ampak prav za komentiranje podobnega sem nekoč namenil to temo.
    Mojemu prispevku zgoraj, ki je sledil nizu prepucavanja, bi moral slediti tisti z odgovorom AEgir-ju, pa so me v nedeljo čapnili jadrat, preden sem utegnil napisati, in zdaj težiš še ti, da ti ni jasno, zakaj odpiram staro temo. Odgovor je, da
  • odpiram staro temo, ker je na forumu pravilo, da po možnosti ne odpiraš nove teme, če tema za neko tematiko že obstaja. <moj prispevek, ki si ga citiral, to pojasnjuje - če ga seveda prebereš, ne le citiraš 'v svojem odgovoru nanj'.
AEgir, za tisto o Crowley-u - kjer se najbrž še čisto ne strinjava - naslednjič.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov