Nautimarket

Seznam trgovin, kjer lahko kupimo vse kar je povezano z navtiko. Vključeni so slovenski in ostali svetovni trgovci ter tudi navtične internetne trgovine.

Moderatorji: moderator2, moderator, Matejc

Uporabniški avatar
bluesky
Viceadmiral
Prispevkov: 539
Pridružen: To Sep 02, 2008 21:00
Kraj: Ljubljana Šentvid
Kontakt:

Nautimarket

OdgovorNapisal/-a bluesky » Sr Jan 17, 2018 08:23

Zanima me, ali ima kdo kakšne iskušnje z www.nautimarketshop.com. Razmišljam, da bi od njih naročil gumenjaka z dostavo na dom.

So zanesljivi ?

Gledam pa gumenjaka Arimar SoftLine 210, žal pa ga v živo še nisem videl. Ali ga ima kdo od morjeplovcev, da bi si ga lahko v živo ogledal preden se dokončno odločim za nakup. Mogoče ima še kdo kakšno mnenje o tem gumenjaku?
BlueSky
Daki

Re: Nautimarket

OdgovorNapisal/-a Daki » Sr Jan 17, 2018 09:41

Svetujem ti, da ga pred nakupom vidiš v živo. Zapelji se do Udin, saj ni daleč, pa še izlet imaš zraven.
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

Re: Nautimarket

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Sr Jan 17, 2018 10:29

Ne vem, če ima kdo točno tak Arimar-jev čoln.

Ima pa nekaj morjeplovcev to znamko in mislim da je posebej ne grajajo. Tule bi morali biti zadetki iskalnika za Arimar: klik.

Poglej recimo Piko-ta in polanca (ta je pohvalil tender) in naprej po zadetkih
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
igorb
Admiral
Prispevkov: 1161
Pridružen: To Dec 07, 2010 17:43

Re: Nautimarket

OdgovorNapisal/-a igorb » Sr Jan 17, 2018 19:09

San giorgio di nogaro je bližje kot udine,cca 10 min iz Palmanove,ob tisti cesti je veliko navtičnih trgovin
Uporabniški avatar
Leut
Admiral
Prispevkov: 1166
Pridružen: To Sep 11, 2012 16:51

Re: Nautimarket

OdgovorNapisal/-a Leut » Sr Jan 17, 2018 20:52

Jaz sem v Nautimarketu v San Giorgio di Nogaro kupil Nautiline gumenjak (piše, da je italianski, pa je seveda kot večina vse robe, ki jo imajo kitajski), cenovno so mogoče malo cenejši kot Motomarine, nimam pripomb na njihovo profesionalnost. Po štirih letih je gumenjak še kot nov. Rabim ga samo na dopustu, potem gre domov na pranje in na podstrešje, kjer ga napihnjenega pokrijem in tam čaka do novega dopusta.
Uporabniški avatar
bluesky
Viceadmiral
Prispevkov: 539
Pridružen: To Sep 02, 2008 21:00
Kraj: Ljubljana Šentvid
Kontakt:

Re: Nautimarket

OdgovorNapisal/-a bluesky » Če Jan 18, 2018 10:37

Žal gumenjaka nimajo na zalogi, tako da si ga ne morem ogledati. Ga je potrebno kar naročiti preko spleta.
Glede na mnenja zgleda da me nima kaj skrbeti pri Arimarju...
BlueSky

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti