Otok RAB

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

kr3mn1
Admiral
Prispevkov: 2526
Pridružen: So Jul 12, 2014 11:57
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

Re: Otok RAB

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » Po Mar 19, 2018 17:55

david_bergoc napisal/-a:a ni mimo pumpe enosmerna ulica ??? no vsekakor je dokaj ozka...tudi tega v Barbatu sem šel pogledat...še eno lokacijo dobim za pustit avto in prikolico nekje pa bo :) potem pa na Lun na literco domačega ;)


če greš na Pag z avtom, lahko pri meni pustiš avto pa prikolo, pa moj vez koristiš. Moj čoln je zunaj vode zdele.
CAR
Admiral
Prispevkov: 2268
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

Re: Otok RAB

OdgovorNapisal/-a CAR » Po Mar 19, 2018 19:49

Jaz sem v marini Supetarska ze 10 let. Guzve ni tako da brez problema. Avto lahko pustis v marini. Klancina za spust je. Najbolje je dase zapeljes v marino (Ni rampe) desno do mornarjev in se zmenis direktno z njimi in ne na recepcji. Ce jim bos nekaj dal bos imel lahko avto in priklico v marini in spustil coln. Ce bos vedel datum in uro kdaj pride ti lahko pomagam ali pa se zmenim z mornarji napej koliko bi jim dal.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
igor11
Kontraadmiral
Prispevkov: 251
Pridružen: To Nov 24, 2009 13:06
Kraj: ljubljana

Re: Otok RAB

OdgovorNapisal/-a igor11 » To Mar 20, 2018 17:23

Meni so leta 2010 v tej marini rekli da je klančina zaprta, in da moram uporabit dvigalo, čeprav sem pogledal rampo in se mi je zdel, da ni nič narobe. Se mi je zdel, da so me mal zafrkaval, ali pa so hoteli več pokasirat, ker 4,6m čoln se komot spusti po klančini. Mi je pa rekel da spust z dvigalom mora na račun napisat ime čolna, pa sem rekel da ga nima, pol je pa kar napisal ime čolna Kekec. Sem ugotovil, da je čez zaliv dizalica bila cenejša.
morje, morje...
Uporabniški avatar
Galex
Viceadmiral
Prispevkov: 371
Pridružen: To Jan 16, 2018 20:50
Kraj: Portorož

Re: Otok RAB

OdgovorNapisal/-a Galex » To Mar 20, 2018 20:45

Ma saj da sem odkrit bom rekel tako...kamor prides se da vse dogovorit in zrihtat ce pokazes mal dobre volje.meni se gre predvsem za to da lahko parkiras, v miru vse pripravis.in potem na sigurno izpeljes vse...ker imam v avtu dva majhna otroka in moram vecino spusta opravit sam je to se bolj pomembno...
Imam eno slabo izkusnjo ko smo dvigovali coln (mislim da v Peroju) in nam recejo na se parkiramo in pripravim na parkingu cez cesto.ko parkiramo tam pride drugi da "evo je privatna last"...pol gremo nazaj pred klancino in zacne majst "dobro ajde brzo brzo"...koncni rezultat je bil eno samo hitenje, en kup pozabljenih stvari in en kup slabe volje...
Zato se teh klancin v mestih kjer je navadno dren najraje izognem...
kr3mn1
Admiral
Prispevkov: 2526
Pridružen: So Jul 12, 2014 11:57
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

Re: Otok RAB

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » Sr Mar 21, 2018 08:14

rečeš mu: nix verstehen, pa se mal pizdi, pol te pa pri miru pustijo. je pa večina otočanov mal "zarukanih", sej kak ne bojo, celo življenje na onem kamnu živijo s parimi ovcami...
toni8

Re: Otok RAB

OdgovorNapisal/-a toni8 » Sr Mar 21, 2018 10:06

kr3mn1 napisal/-a:rečeš mu: nix verstehen, pa se mal pizdi, pol te pa pri miru pustijo. je pa večina otočanov mal "zarukanih", sej kak ne bojo, celo življenje na onem kamnu živijo s parimi ovcami...


Enako si za tebe slovenčka iz "mesta" z 20000 prebivalci misli en Berlinčan, Milančan, Amsterdamčan, Pražan, Varšavčan...
tyson

Re: Otok RAB

OdgovorNapisal/-a tyson » Sr Mar 21, 2018 10:20

toni8 napisal/-a:
kr3mn1 napisal/-a:rečeš mu: nix verstehen, pa se mal pizdi, pol te pa pri miru pustijo. je pa večina otočanov mal "zarukanih", sej kak ne bojo, celo življenje na onem kamnu živijo s parimi ovcami...


Enako si za tebe slovenčka iz "mesta" z 20000 prebivalci misli en Berlinčan, Milančan, Amsterdamčan, Pražan, Varšavčan...



Sicer dvomim v obe izjavi, ne dvomim pa, da sta pristranski in žaljivi...tole ni lepo!
kr3mn1
Admiral
Prispevkov: 2526
Pridružen: So Jul 12, 2014 11:57
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

Re: Otok RAB

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » Sr Mar 21, 2018 10:22

toni8 napisal/-a:
kr3mn1 napisal/-a:rečeš mu: nix verstehen, pa se mal pizdi, pol te pa pri miru pustijo. je pa večina otočanov mal "zarukanih", sej kak ne bojo, celo življenje na onem kamnu živijo s parimi ovcami...


Enako si za tebe slovenčka iz "mesta" z 20000 prebivalci misli en Berlinčan, Milančan, Amsterdamčan, Pražan, Varšavčan...


no, zate smo vsi sklepčni, da si mal ....
tyson

Re: Otok RAB

OdgovorNapisal/-a tyson » Sr Mar 21, 2018 10:24

KAJ?
kr3mn1
Admiral
Prispevkov: 2526
Pridružen: So Jul 12, 2014 11:57
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

Re: Otok RAB

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » Sr Mar 21, 2018 10:25

tyson napisal/-a:
toni8 napisal/-a:
kr3mn1 napisal/-a:rečeš mu: nix verstehen, pa se mal pizdi, pol te pa pri miru pustijo. je pa večina otočanov mal "zarukanih", sej kak ne bojo, celo življenje na onem kamnu živijo s parimi ovcami...


Enako si za tebe slovenčka iz "mesta" z 20000 prebivalci misli en Berlinčan, Milančan, Amsterdamčan, Pražan, Varšavčan...



Sicer dvomim v obe izjavi, ne dvomim pa, da sta pristranski in žaljivi...tole ni lepo!


moja izjava ni, poleg tega je karikirana.

Sem celo leto na Pagu, pa vidiš utrip ko so mladi tam, ko so turisti tam, pa ko ni nikogar, ko delajo po vrtovih, maslenikih, pa ko je zima in gledajo v luft zaradi burje. Zarukan v smislu, kot kmet s hribov, pač niso najbolj uglajeno socialni ljudje, zaradi mene lahko nazivaš to tankočutnost, rahločutnost, ali hinavščino. Vsake oči imajo svojega malarja.
kr3mn1
Admiral
Prispevkov: 2526
Pridružen: So Jul 12, 2014 11:57
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

Re: Otok RAB

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » Sr Mar 21, 2018 10:25

tyson napisal/-a:KAJ?


?

preberi še enkrat tyson, mislim da si falil en post...
tyson

Re: Otok RAB

OdgovorNapisal/-a tyson » Sr Mar 21, 2018 10:30

no, zate smo vsi sklepčni, da si mal .... (tole si mi napisal, zdaj pa me zanima, kaj si mislil s tem, da sem "mal"...kaj mal? :shock:
kr3mn1
Admiral
Prispevkov: 2526
Pridružen: So Jul 12, 2014 11:57
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

Re: Otok RAB

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » Sr Mar 21, 2018 10:32

tyson napisal/-a:no, zate smo vsi sklepčni, da si mal .... (tole si mi napisal, zdaj pa me zanima, kaj si mislil s tem, da sem "mal"...kaj mal? :shock:


e tyson...

kr3mn1 napisal/-a:
toni8 napisal/-a:
kr3mn1 napisal/-a:rečeš mu: nix verstehen, pa se mal pizdi, pol te pa pri miru pustijo. je pa večina otočanov mal "zarukanih", sej kak ne bojo, celo življenje na onem kamnu živijo s parimi ovcami...


Enako si za tebe slovenčka iz "mesta" z 20000 prebivalci misli en Berlinčan, Milančan, Amsterdamčan, Pražan, Varšavčan...


no, zate smo vsi sklepčni, da si mal ....



na toni8 je bila replika, dobro poglej.
tyson

Re: Otok RAB

OdgovorNapisal/-a tyson » Sr Mar 21, 2018 10:37

Aha, vidim...

ker sem bil takoj pod postom, nisem takoj dojel, da ni namenjeno meni...sem hotel bit že mal hud :lol:
Uporabniški avatar
Galex
Viceadmiral
Prispevkov: 371
Pridružen: To Jan 16, 2018 20:50
Kraj: Portorož

Re: Otok RAB

OdgovorNapisal/-a Galex » Sr Mar 21, 2018 14:07

že tukej na forumu je živčno...kaj bo šele rampi na Rabu :) :) boljše za nas da pride hitro ta sezona :wink:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov