Visokotlačni čistilec

Zbirka razlag tehničnih pojmov, fizike, enačbe, pretvorbe enot

Moderatorji: moderator2, moderator

klemn
Admiral
Prispevkov: 1220
Pridružen: Sr Nov 25, 2009 08:10

Re: Visokotlačni čistilec

OdgovorNapisal/-a klemn » Pe Apr 20, 2018 22:58

Se opravičujem, ker sem skos pisou, da bi mogu kakšen administrator tole use skup zrihtat, sm se zdej spomnu da se jim reče..moderatorji............ :roll: ....p.s. nemorm verjet, da sm uporabil tega smeškota... :D
Uporabniški avatar
widmann
Admiral
Prispevkov: 803
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 20:24
Kraj: KAMNIK-Minkendorf

Re: Visokotlačni čistilec

OdgovorNapisal/-a widmann » So Apr 21, 2018 15:36

šari napisal/-a:Visokotlačni čistilec spod 700euro.....in pretokom 500litrov je igrača...... :D :D :D


Res je kot si napisal in drži!

Sam uporabljam za profisionalno čiščenje nekaj takega samo prejšni model...Je pa težek,ko svinec za prevoz je obvezna prikolica.Uporablja zelo vročo vodo,ki jo grejem z nafto.
http://www.wap-alto.si/katalog/premium/ ... 000/99/66/

Za manjše zadeve pa uporabljam tole najmočnejše z enofazno tehniko: http://www.wap-alto.si/db/wapalto/image ... 0_file.jpg

Gre za kvalitetno zadevo"WAP" razni čunga lunga zadeve je metanje denarja čez okno...
Das Ist Valter
kr3mn1
Admiral
Prispevkov: 2526
Pridružen: So Jul 12, 2014 11:57
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

Re: Visokotlačni čistilec

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » So Apr 21, 2018 18:52

widmann napisal/-a:
šari napisal/-a:Visokotlačni čistilec spod 700euro.....in pretokom 500litrov je igrača...... :D :D :D


Res je kot si napisal in drži!

Sam uporabljam za profisionalno čiščenje nekaj takega samo prejšni model...Je pa težek,ko svinec za prevoz je obvezna prikolica.Uporablja zelo vročo vodo,ki jo grejem z nafto.


resno dvomim, da si prebral temo. Od kdaj je potreben industrijski čistilec za pranje dvorišča, avta in barke?
šari
Kapitan
Prispevkov: 188
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:55

Re: Visokotlačni čistilec

OdgovorNapisal/-a šari » So Apr 21, 2018 19:33

Z čunga lunga ne moreš prat.....več narediš z šlauhom in prst na nega ...ob normalnem vodovodnem priključko....
lp.sašo
kr3mn1
Admiral
Prispevkov: 2526
Pridružen: So Jul 12, 2014 11:57
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

Re: Visokotlačni čistilec

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » So Apr 21, 2018 19:40

ti si čunga lunga v glav možakar. Šank izjave.

govora je bilo o plastičnih in kovinskih pumpah v tlačnih čistilcih za domačo uporabo! Ne o tem, koliko si ti plačal, in kako se sedaj počutiš s tem.
šari
Kapitan
Prispevkov: 188
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:55

Re: Visokotlačni čistilec

OdgovorNapisal/-a šari » So Apr 21, 2018 20:55

Oprosti....jaz pač dam par 100evro več....na dolgi rok je ceneje.....nimam toliko denarja ,da bi kupoval poceni.
lp.
Uporabniški avatar
widmann
Admiral
Prispevkov: 803
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 20:24
Kraj: KAMNIK-Minkendorf

Re: Visokotlačni čistilec

OdgovorNapisal/-a widmann » So Apr 21, 2018 22:12

...
Nazadnje spremenil widmann, dne So Apr 21, 2018 22:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Das Ist Valter
Uporabniški avatar
widmann
Admiral
Prispevkov: 803
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 20:24
Kraj: KAMNIK-Minkendorf

Re: Visokotlačni čistilec

OdgovorNapisal/-a widmann » So Apr 21, 2018 22:22

kr3mn1 napisal/-a:
widmann napisal/-a:
šari napisal/-a:Visokotlačni čistilec spod 700euro.....in pretokom 500litrov je igrača...... :D :D :D


Res je kot si napisal in drži!

Sam uporabljam za profisionalno čiščenje nekaj takega samo prejšni model...Je pa težek,ko svinec za prevoz je obvezna prikolica.Uporablja zelo vročo vodo,ki jo grejem z nafto.


resno dvomim, da si prebral temo. Od kdaj je potreben industrijski čistilec za pranje dvorišča, avta in barke?


Očitno ne poznaš razlike med profi in hobi programom. :wink:
Pojdi čistit dvorišče z navadnim ali profi zadevo,razlika je kot dan in noč.
Vsi,ki kupujejo cenene visokotlače čistilce mečejo denar skozi okno.

lp
Das Ist Valter
kr3mn1
Admiral
Prispevkov: 2526
Pridružen: So Jul 12, 2014 11:57
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

Re: Visokotlačni čistilec

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » Ne Apr 22, 2018 00:18

widmann napisal/-a:
kr3mn1 napisal/-a:
widmann napisal/-a:
Res je kot si napisal in drži!

Sam uporabljam za profisionalno čiščenje nekaj takega samo prejšni model...Je pa težek,ko svinec za prevoz je obvezna prikolica.Uporablja zelo vročo vodo,ki jo grejem z nafto.


resno dvomim, da si prebral temo. Od kdaj je potreben industrijski čistilec za pranje dvorišča, avta in barke?


Očitno ne poznaš razlike med profi in hobi programom. :wink:
Pojdi čistit dvorišče z navadnim ali profi zadevo,razlika je kot dan in noč.
Vsi,ki kupujejo cenene visokotlače čistilce mečejo denar skozi okno.

lp


vidim, da si en post že zbrisal, preberi temo od začetka. potem še enkrat premisli. ne bi bilo narobe
kr3mn1
Admiral
Prispevkov: 2526
Pridružen: So Jul 12, 2014 11:57
Kraj: Kranj / Pag(LUN)

Re: Visokotlačni čistilec

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 » Ne Apr 22, 2018 00:19

šari napisal/-a:Oprosti....jaz pač dam par 100evro več....na dolgi rok je ceneje.....nimam toliko denarja ,da bi kupoval poceni.
lp.


s tem ni nič narobe, ampak preberi kaj smo napisali, in kako naj bi izgledalo.
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral
Prispevkov: 5972
Pridružen: Če Okt 04, 2012 20:29

Re: Visokotlačni čistilec

OdgovorNapisal/-a AEgir » Po Apr 23, 2018 15:48

Jaz sem kupil za domačo uporabo industrijskega WAP-a s keramičnimi bati letnik 1982. Velik je, težak, okoren, smrdi po nafti.. Ampak na full-blast luknjo v asfalt naredi brez težav, olupi avto do pleha če je treba, ultra zapečene etikete s čolna poradira kot nič in sploh ni šale z njim. Ko se enkrat navadiš take old school brutalizacije, tisti hofer/lidl/kračher čing ming industrial district mlinčki niso dost niti za zobe prat.
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 3949
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

Re: Visokotlačni čistilec

OdgovorNapisal/-a kasaudio » Po Apr 23, 2018 16:45

Jaz pa sem celo živleje živu v prepričanju da so bati iz šalce novodobna pogruntacija high tec. No ti si zdaj to prepričanje pokvarol.
Xilinx Vivado HLx trainee
Uporabniški avatar
widmann
Admiral
Prispevkov: 803
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 20:24
Kraj: KAMNIK-Minkendorf

Re: Visokotlačni čistilec

OdgovorNapisal/-a widmann » Po Apr 23, 2018 18:07

AEgir napisal/-a:Jaz sem kupil za domačo uporabo industrijskega WAP-a s keramičnimi bati letnik 1982. Velik je, težak, okoren, smrdi po nafti.. Ampak na full-blast luknjo v asfalt naredi brez težav, olupi avto do pleha če je treba, ultra zapečene etikete s čolna poradira kot nič in sploh ni šale z njim. Ko se enkrat navadiš take old school brutalizacije, tisti hofer/lidl/kračher čing ming industrial district mlinčki niso dost niti za zobe prat.


Verjel ali ne ti modeli so zelo iskani. :idea:
A imaš rumenega,kvadratna škatla?
Das Ist Valter
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral
Prispevkov: 5972
Pridružen: Če Okt 04, 2012 20:29

Re: Visokotlačni čistilec

OdgovorNapisal/-a AEgir » To Apr 24, 2018 00:45

kasaudio napisal/-a:Jaz pa sem celo živleje živu v prepričanju da so bati iz šalce novodobna pogruntacija high tec. No ti si zdaj to prepričanje pokvarol.


Očitno sem tvoj medmrežni life-coach! Najprej si mislil, da je sveto tehnologijo ete-q prinesel amerikanos direktno z lune oziroma saturnovih među-gas obročev, izkazalo pa se je, da jo je izumil švab za trabanta pod rusko taktirko v času ko sva jaz in verjetno tudi ti v bombažne plenice delala potičke, zdaj pa še material izumljen za kavo, v čistilcu eno leto po titovi smrti... Svaśta :)



Windmann: jup, rumena kišta na kolesih, marsikatera avtopralnica še vedno para s takim strojem. (tista nasproti amzsja za bežigradom recimo)
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 3949
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

Re: Visokotlačni čistilec

OdgovorNapisal/-a kasaudio » To Apr 24, 2018 07:57

@aegir:

Ne samo da mi širiš medmrežno obzorje, večkrat me tudi dobro nasmejiš s svojo modrostjo, tehnično razgledanostjo, entuziazmom (v razlaganju teorij) in pristnim otroškim naivizmom.
Xilinx Vivado HLx trainee

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti