Kitolovka

Vse o ribolovu s kopnega, plovila ali podvodnem ribolovu. Dodate lahko tudi primerne lokacije in vaše izkušnje.

Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1

Modras
Kapitan
Prispevkov: 186
Pridružen: Ne Jun 25, 2017 09:36

Re: Kitolovka

OdgovorNapisal/-a Modras » Če Maj 31, 2018 23:58

:roll:
Kaj želiš povedati?
A črnila ti še ni zmanjkalo?
Olj imaš še dosti?
Daki

Re: Kitolovka

OdgovorNapisal/-a Daki » Pe Jun 01, 2018 01:05

Modras napisal/-a:Daki, a se boš pridružil?


Jaz že nekaj let hodim na tunolov, seveda po sistemu catch and release. Samo nimam glede na tvoje žaljive prispevke prav nobene želje, da bi te vzel s seboj.
Modras
Kapitan
Prispevkov: 186
Pridružen: Ne Jun 25, 2017 09:36

Re: Kitolovka

OdgovorNapisal/-a Modras » Pe Jun 01, 2018 06:11

Zakaj pa naj bi jaz po tvoje bil žaljiv?
In kje je ta tunolov, če ni skrivnost?
Uporabniški avatar
Psycho
Višji štabni praporščak
Prispevkov: 44
Pridružen: Po Sep 11, 2017 21:19
Kraj: Lukovica pri Domžalah
Kontakt:

Re: Kitolovka

OdgovorNapisal/-a Psycho » Pe Jun 01, 2018 09:24

@Modras: Žaljiv si, ker ko ne dobiš žejlene reakcije na tvoje trollanje, ti tvoj mali ego naroči, da se moraš spustiti tako nizko, da tiste ki se ne strinjajo s tabo glede kitolova, takoj zmarjaš z vegani in ječmenovci, kar pa je v tvojem primeru mišljeno kot žaljivka. Te tvoje opazke pa tudi kažejo na tvoj nerazvit intelekt, ki je naravnost primitiven. V bistvu si po razmišljanju enak religioznim veganom, le da si na kontra zvezan glede njihove ideologije, kar pa je še vedno na njihovem nivoju.

@Pajer: Najlažje je jamrati in opevati zgodovino, zraven pa s prstom kazati na te tri-štiri (neimenovane) posameznike, ki naj bi uničili forum. Vmes pa ga dejansko uničujejo drugi posamezniki (ki so po mojem mnenju alter-ego nekoga, oziroma so tukaj samo, da smetijo). Če si pogledaš poste uporabnikov se takoj vidi, kdo je prišel na forum z dobrimi nameni in kdo s slabimi, ampak za to je pa potrebno nekaj časa in truda, ki pa ga, kot si napisal sam nisi pripravljen vložiti v forum.
Za slabo stanje na forumih so vedno najprej krivi moderatorji, ki ne delajo reda, šele nato pa tečni uporabniki, ki se jim dovoljuje da smetijo po forumu.
Pa brez zamere, ne mislim nič slabega in/ali osebnega. Govorim s stališča, ki je dobro za forum.
Usus magister est optimus.
Modras
Kapitan
Prispevkov: 186
Pridružen: Ne Jun 25, 2017 09:36

Re: Kitolovka

OdgovorNapisal/-a Modras » Pe Jun 01, 2018 09:37

:D
Dokazuješ sam kakšen si in da ti tako stanje ugaja, name si se pa spravl, ker te foušija žre in nimaš svojega podstrešja razčiščenega.
Prepevati in jamrati pojdi raje kam drugam, priporočam ti da obiščeš Banovce in Gyor.
Uporabniški avatar
Psycho
Višji štabni praporščak
Prispevkov: 44
Pridružen: Po Sep 11, 2017 21:19
Kraj: Lukovica pri Domžalah
Kontakt:

Re: Kitolovka

OdgovorNapisal/-a Psycho » Pe Jun 01, 2018 09:49

Posti vsakeka posameznika so njegovo/njeno ogledalo (tudi tvoje). Foušarije pa na (tvojo) žalost ne zganjam, ker se zavedam, da je foušarija slaba samo zame. Torej, zakaj si škodil sam sebi?
Nate sem se pa spravil zato, ker sem mnenja, da tvoje obnašanje ni primerno za forum.
Na mojem podstrešju pa je zaenkrat še vse v redu, ampak vseeno hvala za skrb. O "Banovcih" in drugih ukrepih pa naj presodijo moderatorji in glavni administrator, ti pri tem nimaš nobene besede.

P.S.
Hvala za nasvet za turistično destinacijo na Madžarskem. :P
Usus magister est optimus.
racOOn
Kontraadmiral
Prispevkov: 223
Pridružen: Pe Dec 07, 2007 01:08

Re: Kitolovka

OdgovorNapisal/-a racOOn » Pe Jun 01, 2018 11:03

igorb napisal/-a:meni gredo tile zeleni rahlo na K.,ker nisem podhranjen :oops: me zmeraj ko se vležem na plažo začnejo pokrivat z plahtami ter močit z vodo,zadnjič so me celega spraskal,ko so me porivali po pesku nazaj v vodo :mrgreen: :mrgreen:potem jih vidiš ko objavijo kako mastijo z škampi,gofov karpaccio,palamida,vse to morilsko početje počasno utrujanje ubogih morskih bitij da jih privlečejo na barko se z slikajo z morskimi mrliči,jih kažejo na krožniku,uboge kalmare raztegujejo jih slikajo z daleč od sebe stegnjenimi rokami,da ubogi reveži izgledajo večji kot so je res zavržno dejanje,obstaja celo forum kjer kažejo svoja morilska nagnjenja,menda se imenuje ribolov je res sramota za razne morilske pripomočke palice,trnke,mašince,lakse porabijo toliko denarja da bi z njim povprečna družina v Afriki preživela celo leto in na koncu še pridigajo o morali.morale ni neha se tam ko ubiješ,pa četudi ubiješ samo nasmeh. 8)


Igor, kitolov je prepovedan, ker so kiti na robu izumrtja. Gofi, sardele, škampi in 99,9% drugih rib zaenkrat niso. Človek je od nekdaj lovec in nabiralec, vendar je s svojim početjem skozi zgodovino zaradi lastnih interesov velikokrat naredil tudi nepopravljivo škodo. Če nekdo simpatizira s prepovedanim početjem, si, tako kot je napisal NT, ne zasluži biti na strani ljubiteljev morja in narave.

Moraliziranje okrog vrednosti življenja kita, sardele ali komarja pri tej debati ni na mestu. Se ti ne zdi tako? Sam sem lovec in ribič, pa zato nimam potrebe po krvi in nedovoljenim početjem. Uplenjeno ali ulovljeno žival, kljub temu, da je poginila, in na koncu meso, je potrebno spoštovati. Nekomu morda čudno, ko nekdo vzame živali edino stvar, ki jo ima - življenje in potem o tem govori, spet kdo pa razume.
Modras
Kapitan
Prispevkov: 186
Pridružen: Ne Jun 25, 2017 09:36

Re: Kitolovka

OdgovorNapisal/-a Modras » Pe Jun 01, 2018 12:30

Psycho, tvoj vzdevek o tebi veliko pove in dokazuje da si kreljovič in da ti je marketing opral možgane.
racOOn, tebi pa povem, da si dobro navedel, ker hudič je ker se pri nas vsak vmešava v sosedovo njivo in namerno izziva.
A morskega psa sta že probala?
klemn
Admiral
Prispevkov: 1220
Pridružen: Sr Nov 25, 2009 08:10

Re: Kitolovka

OdgovorNapisal/-a klemn » Pe Jun 01, 2018 12:57

Modras napisal/-a:Psycho, tvoj vzdevek o tebi veliko pove in dokazuje da si kreljovič in da ti je marketing opral možgane.
racOOn, tebi pa povem, da si dobro navedel, ker hudič je ker se pri nas vsak vmešava v sosedovo njivo in namerno izziva.
A morskega psa sta že probala?


A taščo si že probu? Slika
Uporabniški avatar
Psycho
Višji štabni praporščak
Prispevkov: 44
Pridružen: Po Sep 11, 2017 21:19
Kraj: Lukovica pri Domžalah
Kontakt:

Re: Kitolovka

OdgovorNapisal/-a Psycho » Pe Jun 01, 2018 13:38

Modras napisal/-a:Psycho, tvoj vzdevek o tebi veliko pove in dokazuje da si kreljovič in da ti je marketing opral možgane.
A morskega psa sta že probala?


Moj vzdevek naj te ne skrbi, izbral sem si ga sam, me pa zanima kakšne bolj konkretne dokaze imaš, da sem "kreljovič" in da mi je marketing opral možgane. Se mogoče osebno poznava? Prosim argumentiraj se, če že daješ nesramne opazke. Sploh pa, kaj ima moj vzdevek sploh veze z marketingom in pranjem možganov? Spet, prosim argumentiraj.

Morskega psa sem že jedel, v obliki kotleta in mi je dober. Kaj ima to veze s to debato?
Usus magister est optimus.
Modras
Kapitan
Prispevkov: 186
Pridružen: Ne Jun 25, 2017 09:36

Re: Kitolovka

OdgovorNapisal/-a Modras » Pe Jun 01, 2018 14:47

Povedal sem ti resnico in to te je žal zabolelo.
Očitno si še eden več v tako malem morju incestnikov.
Zresni se!
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Kitolovka

OdgovorNapisal/-a alesjo » Pe Jun 01, 2018 15:04

:evil: mislim, da je že skrajni čas, da se to temo odstrani iz foruma :shock:
Modras
Kapitan
Prispevkov: 186
Pridružen: Ne Jun 25, 2017 09:36

Re: Kitolovka

OdgovorNapisal/-a Modras » Pe Jun 01, 2018 15:08

alesjo napisal/-a::evil: mislim, da je že skrajni čas, da se to temo odstrani iz foruma :shock:

Se strinjam ker stalno vegani in aktivisti vletavajo in smetijo forum
racOOn
Kontraadmiral
Prispevkov: 223
Pridružen: Pe Dec 07, 2007 01:08

Re: Kitolovka

OdgovorNapisal/-a racOOn » Pe Jun 01, 2018 16:17

Modras napisal/-a:
alesjo napisal/-a::evil: mislim, da je že skrajni čas, da se to temo odstrani iz foruma :shock:

Se strinjam ker stalno vegani in aktivisti vletavajo in smetijo forum


:shock: :D :D :D :roll:
Modras
Kapitan
Prispevkov: 186
Pridružen: Ne Jun 25, 2017 09:36

Re: Kitolovka

OdgovorNapisal/-a Modras » Pe Jun 01, 2018 16:29

Kaj želiš povedati, da si med njimi ?

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov