Izvajalci - pohvale in kritike

Vse o popravilu plovil, motorjev in opreme na plovilih, tehnični nasveti

Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator

Uporabniški avatar
Wisdom
Viceadmiral
Prispevkov: 542
Pridružen: Sr Jul 22, 2015 14:58

Re: Izvajalci - pohvale in kritike

OdgovorNapisal/-a Wisdom » Če Mar 08, 2018 12:57

Pale je pravi mojster. Svetovanje,znanje, komunikacija, natančnost. V dogovorjenem roku popravljeno kot se spodobi.

Hvala. :D
EL CAPITANO
Admiral
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr Sep 03, 2008 11:45
Kraj: Brezovica pri Lj.- Bunarina Pula

Re: Izvajalci - pohvale in kritike

OdgovorNapisal/-a EL CAPITANO » Pe Mar 09, 2018 11:29

Pravi mojster je tale naš Pale !

Upam , da mu bo zdravje služilo , da bo lahko delal .
FISHING & SAILING IS LIFE
Uporabniški avatar
Stopi
Admiral
Prispevkov: 723
Pridružen: To Maj 26, 2015 16:42
Kraj: Ljubljana

Re: Izvajalci - pohvale in kritike

OdgovorNapisal/-a Stopi » So Jun 23, 2018 14:43

:!: :!: :!: Z največjim veseljem bom zapisal pohvalo za NAVTIKO ROŽEJ oz. DAKIJA! :!: :!: :!:

Pred nakupom stare Yamahe mi je Daki svetoval po telefonu in "v živo", takoj po nakupu mi je motor na hitro pregledal, potem sem ga sam zmontiral na čoln in še isti dan je našel prost termin, da mi ga je poservisiral. Na dvorišču in v delavnici je imel "100 motorjev in čolnov", a je vseeno našel prosto mesto še za moj čoln in mi ga pripravil za, upam, brezskrben dopust. Da pa druženje in delo z Dakijem nikoli ni dolgočasno, pa itak verjetno veste že vsi člani foruma... :lol: :lol: :lol: Nekaj šmira in švica, ključ in kladivo, na koncu pa še pivo in servis je bil zaključen.

Še enkrat HVALA, DAKI! :wink:
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral
Prispevkov: 5964
Pridružen: Če Okt 04, 2012 20:29

Re: Izvajalci - pohvale in kritike

OdgovorNapisal/-a AEgir » So Jun 23, 2018 15:04

Se podpišem pod zgoraj napisano Dakija in ekipo bi lahko opazoval med delom cele dneve. :) Če bom kdaj kupil nov motor bo definitivno Jamaha, niti ne zato ker bi bil strašen fan ampak ker tako dobrega servisa nima nobena druga znamka.
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

Re: Izvajalci - pohvale in kritike

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » Po Jun 25, 2018 02:00

:D
No ja da ga ne hvalimo preveč, da se ne bo pokvaru :lol:
Delo itak vse pove :wink:
ktjt
Kapitan
Prispevkov: 167
Pridružen: Sr Apr 04, 2012 21:36

Re:

OdgovorNapisal/-a ktjt » Če Feb 21, 2019 15:03

Grega295 napisal/-a:Moj dream-team:
    serviser Yanmar in vse okrog pogonskega sklopa: Vojko Okretič
    jadra: Supreme Sails
    elektrika: Joško (član foruma)
    cerade, tende: Ivo iz LJ
    rigging in palubna oprema: Bavarko (član foruma)
    poliranje: MamaMicka
    hladilna tehnika: Peter Kalan s.p.
Kaj še iščem:
    tapetnika
    plastičarja


Pozdrav,
ali ima kdo telefon/email od tega Joška (člana foruma), ki servisira elektriko na plovilih? Izgleda da sta dva Još(z)ka in sem se obrnil na napačnega :) Lahko pa tudi kontakt koga drugega, ki se spozna na elektriko na plovilu in je pripravljen na terenu pogledati težavo.

Hvala.
Uporabniški avatar
Stopi
Admiral
Prispevkov: 723
Pridružen: To Maj 26, 2015 16:42
Kraj: Ljubljana

Re: Izvajalci - pohvale in kritike

OdgovorNapisal/-a Stopi » Sr Jul 10, 2019 13:14

Ker sem pred časom delal reklamo za "mojega" tapetnika (Luka iz Ljubljane), sem dolžan še nekaj slik, kako mi je posodobil mojega Solemarja. Uporabil sem ogrodje stare tende, le sprednji 2 in zadnji 2 palici sem zamenjal z daljšimi (kupil v BTC-ju za ca. 10 EUR). S tem sem celotno tendo podaljšal iz ca. 2 m na ca. 3,5 m. Luka mi je izdelal 3 platna: zgornjo, stransko, ki se lahko prestavlja na levo ali desno stran, ter sprednjo. Seveda sem izbral "Solemar " barvo platna... :D

Spodaj je nekaj fotografij, kako vse skupaj izgleda. Po nekaj dnevih dopusta lahko povem, da sem zelo zadovoljen, saj je sence na čolni več kot dovolj in tako lahko brez težav preživimo cele dneve na čolnu.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4013
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

Re: Izvajalci - pohvale in kritike

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » Sr Jul 10, 2019 14:00

Bo tole zdržalo nepredvidene sunke ko greš nekam za pol ure in umes sune burja ko bi si najmajn mislil? V glavi imam scenarij da poči nekje na tečaju in odlomljen del zapiči v tubo...
Darh
Admiral
Prispevkov: 1156
Pridružen: Ne Dec 30, 2018 09:26
Kraj: Tu bolje- Pula

Re: Izvajalci - pohvale in kritike

OdgovorNapisal/-a Darh » Sr Jul 10, 2019 19:25

Res je, ker so stukane v plasticnem delu. Ko bi ble vsaj cele iz enega kosa, se bolje pa RF. Jaz sem letos tudi priblizno taksno naredil vendar celo iz RF, razne pregibne dele nabavil v Kammu ( cca70 eur), cevi v Inox centru (150e) in platno z eno bocno stranico ( 250 eur). Tja do 20 knt se upam peljat, kaj vec pa tudi ne, da mi je me razstavi, ali pa kaksen sunek vetra ujame in zvrne. Prvotno sem jo naredil toliksno zaradi dveh malih mulcev, da lahko tudi zaspita.
Stopi........ zamenjaj pvc pregibne dele, da ne bos se ti brodolomec.
Lpd
Uporabniški avatar
Stopi
Admiral
Prispevkov: 723
Pridružen: To Maj 26, 2015 16:42
Kraj: Ljubljana

Re: Izvajalci - pohvale in kritike

OdgovorNapisal/-a Stopi » Sr Jul 10, 2019 20:29

O menjavi plastičnih pregibnih delov sem že razmišljal in jih bom najverjetneje tudi zamenjal s kovinskimi. Čoln pa med dnevom ne zapustimo, smo ves čas gor, ko pa se gremo shladit v vodo, pa stranico vedno zložim, ostane le streha, tista pa, mislim, da bo zdržala tudi kakšne bočne sunke.
Darh
Admiral
Prispevkov: 1156
Pridružen: Ne Dec 30, 2018 09:26
Kraj: Tu bolje- Pula

Re: Izvajalci - pohvale in kritike

OdgovorNapisal/-a Darh » Sr Jul 10, 2019 21:38

Stopi napisal/-a:O menjavi plastičnih pregibnih delov sem že razmišljal in jih bom najverjetneje tudi zamenjal s kovinskimi. Čoln pa med dnevom ne zapustimo, smo ves čas gor, ko pa se gremo shladit v vodo, pa stranico vedno zložim, ostane le streha, tista pa, mislim, da bo zdržala tudi kakšne bočne sunke.

Pa pazi med voznjo, tudi streho raje takrat zlozi.
Lpd
Uporabniški avatar
Stopi
Admiral
Prispevkov: 723
Pridružen: To Maj 26, 2015 16:42
Kraj: Ljubljana

Re: Izvajalci - pohvale in kritike

OdgovorNapisal/-a Stopi » Sr Jul 10, 2019 21:59

Darh napisal/-a:
Stopi napisal/-a:O menjavi plastičnih pregibnih delov sem že razmišljal in jih bom najverjetneje tudi zamenjal s kovinskimi. Čoln pa med dnevom ne zapustimo, smo ves čas gor, ko pa se gremo shladit v vodo, pa stranico vedno zložim, ostane le streha, tista pa, mislim, da bo zdržala tudi kakšne bočne sunke.

Pa pazi med voznjo, tudi streho raje takrat zlozi.
Lpd



Med vožnjo pa imam tendo vedno zloženo! Sem imel že prejšnjo, ki je bila manjša, kaj šele to... :wink:
Darh
Admiral
Prispevkov: 1156
Pridružen: Ne Dec 30, 2018 09:26
Kraj: Tu bolje- Pula

Re: Izvajalci - pohvale in kritike

OdgovorNapisal/-a Darh » Če Jul 11, 2019 05:58

Stopi napisal/-a:
Darh napisal/-a:
Stopi napisal/-a:O menjavi plastičnih pregibnih delov sem že razmišljal in jih bom najverjetneje tudi zamenjal s kovinskimi. Čoln pa med dnevom ne zapustimo, smo ves čas gor, ko pa se gremo shladit v vodo, pa stranico vedno zložim, ostane le streha, tista pa, mislim, da bo zdržala tudi kakšne bočne sunke.

Pa pazi med voznjo, tudi streho raje takrat zlozi.
Lpd



Med vožnjo pa imam tendo vedno zloženo! Sem imel že prejšnjo, ki je bila manjša, kaj šele to... :wink:

Ok
Rugbyfan
Desetnik
Prispevkov: 11
Pridružen: Po Maj 09, 2016 20:48

Re: Izvajalci - pohvale in kritike

OdgovorNapisal/-a Rugbyfan » Če Jul 11, 2019 08:05

Tadejko napisal/-a:Jadralne hlače mi je zašila in zavarila šiv ga. Zarnik iz Nadgorice (Ljubljana).
Videti je zelo lepo, ko se prvič usedem v lužo, pa povem še kaj več. :D


A bi se dalo dobiti kontakt prosim. Tudi sam imam razstrgane :(

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov