10. ruta Morjeplovec.net

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
Bimmer
Viceadmiral
Prispevkov: 480
Pridružen: So Apr 23, 2011 11:34
Kraj: Bled

Re: 10. ruta Morjeplovec.net

OdgovorNapisal/-a Bimmer » So Jul 07, 2018 12:40

Odlično fantje in dekleta!! Ob pregledu fotk sem za par minut kar odtaval z mislimi z vami...

No ja... jaz še vedno prodajam... Se vrnem na ruto enkrat z nečim drugim...


LP
Plovilo: ALA MOANA II
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

Re: 10. ruta Morjeplovec.net

OdgovorNapisal/-a kr en » So Jul 07, 2018 13:19

Car! Če bi ob fotografiranju 2.in 3. fotografije čakal še par sekund, bi se Mile in Tomaž onesvestila. Ker tolk cajta ne bi mogla trebuhe not držat. :lol: :lol: :lol:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6954
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

Re: 10. ruta Morjeplovec.net

OdgovorNapisal/-a Marchi » So Jul 07, 2018 13:58

Čestitke k odlično izpeljani 10. ruti!
Flota je pa že kar konkretna, tako v številu kot dimenzijah.
Ampak Admin a nam zaupaš na kakšen način si objavil 100 fotk, ker si ne predstavljam, da si copy pejstal vsak link posebej. Kakšen je postopek?
CAR
Admiral
Prispevkov: 2269
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

Re: 10. ruta Morjeplovec.net

OdgovorNapisal/-a CAR » So Jul 07, 2018 14:35

Kr en sej sta nekaj jamrala kaj toliko casa zumiram :D

Marchi, jaz sem mu poslal film Kodak 36 po posti v crni vrecki, pa je dal razvit v foto Tivoli :D :D :D
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 6954
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

Re: 10. ruta Morjeplovec.net

OdgovorNapisal/-a Marchi » So Jul 07, 2018 16:34

CAR napisal/-a:Kr en sej sta nekaj jamrala kaj toliko casa zumiram :D

Marchi, jaz sem mu poslal film Kodak 36 po posti v crni vrecki, pa je dal razvit v foto Tivoli :D :D :D

Zgleda kot da je kar film gor nalimu. :shock: :D
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

Re: 10. ruta Morjeplovec.net

OdgovorNapisal/-a admin » Po Jul 09, 2018 09:11

Marchi napisal/-a:Čestitke k odlično izpeljani 10. ruti!
Flota je pa že kar konkretna, tako v številu kot dimenzijah.
Ampak Admin a nam zaupaš na kakšen način si objavil 100 fotk, ker si ne predstavljam, da si copy pejstal vsak link posebej. Kakšen je postopek?


Hehe Marchi, fotk je par manj kot 200... :D Objavil sem jih v 10 sekundah.
1. Preimenujem jih v pic_001 in tako dalje po 1 naprej, to ti naredi polno programov v 1 kliku, recimo TotalCommander ali pa še bolje kakšen namenski za slike, jaz preferiram FastStone.
2. Narediš si template v text file-u, pa potem samo klikneš replace poti, spet ni več kot par sekund dela.
3. Kopiram vse slike v mapo na serverju. Tukaj nastane problem, ker moraš imeti en svoj server, ki to omogoča, škoda, ker to ne dovoli na ta način Dropbox ali pa Gdrive...
4. Prilepiš komplet kodo v post in wooiiillaaa. :D

Kar pa se rute tiče, super ekipa, bilo je fino, čeprav ste se dosti porazgubili 3. dan, eni pa so omagali že 1. dan in so zdravili rane v Jadrišćici še naslednjih par dni. :lol: :lol: :lol:
Smo bili pa atrakcija na Molatu v Brguljah: Admin, Jest, Veliki Medo, Tomaz_slo, Janadino, Foksner. Jedlo in pilo se je, diskoteka Spiritus pa je po nekaj letih zopet odprla svoja vrata! :D Vse skupaj celo popoldne, zvečer pa smo dali mir. :roll:
Uporabniški avatar
matic5
Poročnik bojne ladje
Prispevkov: 82
Pridružen: Če Maj 29, 2014 09:43
Kraj: Križe

Re: 10. ruta Morjeplovec.net

OdgovorNapisal/-a matic5 » Če Jul 12, 2018 16:57

Morjeplovci, na ruti, ki je bila za naju prva je bilo odlično in "vsem" organizatorjem in sponzorjem hvala!
Midva sva se imela odlično, druščina zanimiva predvsem pa veliko novih prijateljov in zanimo tudi nekaj starih :D , ki smo se po dolgih letih našli na morju!
Lepo je bilo in tudi nepozabno, predvsem ko gledam slike od admina, se mi na obraz pojavi nasmeh :D :D in besede "še enkrat bi šel "!!. Nekateri smo se do Žuta in nazaj do Krka še vedno borili z vetrom in valovi a tudi srečno pripluli v marino, tako da je bila prva rajža-ruta ( za naju ) uspešna in se veselim neslednjega srečanja!!! :) :)
Uporabniški avatar
Galex
Viceadmiral
Prispevkov: 371
Pridružen: To Jan 16, 2018 20:50
Kraj: Portorož

Re: 10. ruta Morjeplovec.net

OdgovorNapisal/-a Galex » Pe Jul 13, 2018 17:16

Še od nas zahvale in pohvale za jubilejno - za nas pa prvo ruto ... škoda da nas je vreme malo zaj... in smo morali predčasno zapustiti srečanje...



Slika
Habibi VII in Matej123 čez Osor desno proti Tunarici

Slika
Jaz in Polanc pa direktno čez kvarner


Upam da bo drugo leto "nam malim iz Istre" vreme bolj naklonjeno in potegnemo z vami do konca...
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

Re: 10. ruta Morjeplovec.net

OdgovorNapisal/-a polanc » Pe Jul 13, 2018 20:00

Pa za nazaj je bil lep Kvarner jaz sem nabral v jadra le za do 3 vozle jadrat tako da je motor moral na pomoč.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov