Otok Čiovo in gumenjak 4,5m

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

damjanr1
Prispevkov: 1
Pridružen: Pe Jul 06, 2018 10:53

Otok Čiovo in gumenjak 4,5m

OdgovorNapisal/-a damjanr1 » Po Jul 09, 2018 09:10

Pozdravljeni, sem čisto nov član foruma in se vam že v naprej zahvaljujem za kakršno koli pomoč oz. nasvet, ki ga potrebujem.
Začete avgusta(05.08-12.08) gremo z družino in prijatelji na otok Čiovo v kraj Okrug Gornji in radi bi vzeli s seboj gumenjak (4,5m z 50KM), ker na otoku ne poznamo nobenega, nas zanima kakšna pomoč pri iskanju oz. najemu priveza za čoln (kakšen domačin raje kot marina).
V glavnem, se priporočam za kakršen koli nasvet, tudi glede poti do otoka (baje da bodo most odprli 16.07), ter na kaj pazit ko si tam na morju.
Hvala, in pozdrav vsem.
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

Re: Otok Čiovo in gumenjak 4,5m

OdgovorNapisal/-a kr en » To Jul 24, 2018 19:20

Dragi damjan! Za privez, ti bo najlažje svetoval domačin, pri katerem boš bival.
Najbolj mi je všeč tvoje zadnje vprašanje.”na kaj paziti.” Če si mislil glede plovbe, je odgovor isti, kod vsepovsod po jadranu. Na vreme, plitvine in čeri. Posebej med Čiovim in Drvenikom je polno majhnih otočkov in čeri, ki so že terjale visoke “davke”.
Drugače pa je moj topel nasvet, da se letos predvsem pazi t.i. jadranskih piratov. To so gostinci, upravljalci lučic, koncesionarji privezišč, navtični mehaniki, skratka vsi, ki imajo opravka s turisti. LETOS SO POPOLNOMA IZGUBILI KOMPAS !!! To, kar zaračunavajo svojim gostom, nam “zlatim prinašalcem”, ni več zaračunavanje, ampak kraja :!: :twisted: :twisted:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov