Dopust z gumenjakom na jugu jadrana

Naši člani prilepijo sliko, vi pa ugotovite kje je bila posneta. Uganke se postavljajo samo za kraje ob morju!

Moderatorji: moderator2, moderator, kr en

Hrusti
Štabni praporščak
Prispevkov: 42
Pridružen: So Apr 07, 2018 20:43

Dopust z gumenjakom na jugu jadrana

OdgovorNapisal/-a Hrusti » To Avg 21, 2018 10:53

Ravno sem se vrnil z dopusta z Mljeta, kjer smo ga po večih leti prečesali po vodi in po cesti popolnoma celega. Tako smo tudi preiskali dober del otokov okli Mljeta tja do Lastova.
Za drugo leto pa iščem naslednjo lokacijo na severnem delu Hvara ali Korčule, pa tudi na Južnem delu Brača bi bilo v redu. Seveda Pa tudi Vis prav pride.
Iz teh destinacij lahko nadaljujem obisk otokov in krajev, kjer sem letos zaključil. Če bi imel kdo kakšno prijetno izkušnjo na tem delu jadrana, se lepo priporočam. Iščem dva dokaj solidna apartmaja za 4 in 3 osebe in pa privez za 6m gumenjak.
Rad bi si že kar počasi pripravljal teren za drugo leto saj je s čolnom kar problem kje kaj dobrega najti, kljub temu, da sem pripravljen odšteti za privez tudi kako kuno. Če kdo kaj pozna se priporočam.
Hrusti.
Uporabniški avatar
Vinta
Kapitan
Prispevkov: 193
Pridružen: To Jan 20, 2015 18:28

Re: Dopust z gumenjakom na jugu jadrana

OdgovorNapisal/-a Vinta » To Avg 21, 2018 18:14

Lovište na NW Pelješca.Penzion Tamara. Imaš lepo izhodišče za obiske otokov kot si napisal(Vis,Korčula,Brač,Hvar)Tu sem dopustoval vrsto let in sem bil zelo zadovoljen,imajo tudi privez za čoln.Je pa zaliv dobro zaščiten pred vetrovi.
tyson

Re: Dopust z gumenjakom na jugu jadrana

OdgovorNapisal/-a tyson » Sr Avg 22, 2018 07:39

Najbrž se ti je tole utrnilo po dopustu, kaj?

Mislim, da če boš vztrajen na netu, boš našel marsikaj, kar si si zaželel.
Hrvati so skoraj vsi na FB, tam bi bilo najprej za pobrskat.
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3284
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Dopust z gumenjakom na jugu jadrana

OdgovorNapisal/-a MareC » Sr Avg 22, 2018 09:01

UGANI LOKACIJO je tema :roll:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov