Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

Obvezno preberi!!!

Moderator: moderator

Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Dec 12, 2018 14:08

Pozdravljeni vsi skupaj!

V zadnjem času se nam dogaja da se stari člani, nekateri blokirani, nekateri izbrisani, nekateri užaljeni, spet četrti pa željni prepira in "kažina" vračajo na forum!
Da ne bo kasnejših zapletov bom napisal tukaj, samo enkrat, da bom vse take prepirljivce in provokatorje takoj pobrisal, enako tudi vse njihove prispevke!
Na Morjeplovec.net je prostor za vse, vsi so dobrodošli, kakršenkoli delikvent, prepirljivec in uničevalec kvalitetnih debat, pa bo nemudoma odstranjen brez opozorila!

Lep dan vsem skupaj
tyson

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a tyson » Pe Dec 14, 2018 15:31

Kaj boš naredil, da bo še kdo izbrisan?
Boš v naprej užaljen, čim prepoznaš starega forumaša, ki se ga ne spomniš v živo??
Tu je več nenormalnih, kot sem si kdaj mislil.

Malo percepcijske širine priporočam moderatorjem.
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a admin » Pe Dec 14, 2018 16:46

Ja, absolutno bo vsak, ki bo širil sovraštvo, provociral, uničeval katerokoli temo in podobno... IZBRISAN!
Dovolj je bilo tolerance do nekaterih, ki so tukaj z namenom, da zdravijo svoje frustracije.

Še enkrat, dobrodošel je vsak, ki se zna obnašati in zna funkcionirati v skupini. Vsak, ki pa to ne zna, pa najbolje, da se sam odstrani ali pa ga bomo mi!
Zevs
Praporščak
Prispevkov: 30
Pridružen: To Avg 14, 2018 20:55

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a Zevs » So Dec 15, 2018 12:43

Jaz sem nov uporabnik tega foruma,se strinjam z zgoraj opisanim prebral sem ze kar nekaj clankov in ja na zalost se kar nekaj debat izjalovilo v sovrazni govor, provokacije,skoda...bi pa zelel pohvaliti vse ki si vzamejo cas in korektno odgovorijo in pomagajo po svojih najbolsih moceh z odgovori in seveda ustanoviteljem samega foruma
Uporabniški avatar
1stofficer
Admiral
Prispevkov: 2752
Pridružen: Sr Maj 30, 2018 13:14

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a 1stofficer » So Dec 15, 2018 12:56

Tudi sam sem dokaj nov na tem forumu in sem dozivel marsikaj. Na provokacije in negativnosti se ne odzivam, sem pa zelo vesel odgovorov, ki jih iscem ter pripravljenosti nekaterih da pomagajo z nasveti. Kar je seveda tudi bistvo tematskih forumov.

Naj povem, da tudi sam vodim forum, sicer malo manjsi od tega in sem navajen marsicesa. Imam pa eno pravilo in to je, da vse kar je negativno ali nepotrebno za nekoga, ki isce informacije preprosto radiram. V 10 letih sem enega uporabnika po res precej opozorilih brisal, eden se je sam, ostali negativci pa so se pocasi umirili ali odsli trolat drugam. Tako da se sedaj lahko pohvalim z lepo podatkovno bazo na kar sem ponosen kot tudi na uporabnike s svojimi prispevki.

Morjeplovec je kljub vsemu super in veliko novega sem se naucil in izvedel tukaj ter teme redno prebiram. Hvala torej forumasem in seveda adminom za vztrajnost in delo :)
mikele
Viceadmiral
Prispevkov: 409
Pridružen: Ne Sep 18, 2016 16:40

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a mikele » Ne Dec 16, 2018 22:28

Adminovo sporočilo mi deluje precej obetavno. Kot kaže je uvidel, da mora biti forum dostopen vsem, tudi tistim novim, v smislu novim v navtiki, kot samo novim na forumu. Verjetno ima poln kufer “starih” prepotentnežev, med njimi so žal tudi moderatorji, ki mu kvarijo forum in odganjajo druge člane. Sem malo brskal po starejših debatah in naletel na takšne klobase in nesramnosti s strani moderatorja, da bi bilo bolje, če bi bil tiho. Dobil sem občutek, da prebira tuje članke, nato vse skupaj malo pomučka, na forumu pa se obnaša, kot da je “bog i batina”.
Ne vem kakšno sranje je povzročala “elita”, vem pa, da jim najmanj ustreza, če so ignorirani.

Adminu lahko samo čestitamo, da je med vrsticami tudi svoje prijatelje opozoril, naj mu ne serjejo vse vprek po forumu.
BRAVO admin in glej, da boš napovedane ukrepe udejanil, če bo potrebno.
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a admin » Po Dec 17, 2018 14:14

Tole temo sem uredil, ker je glavni akter uničevanja foruma "posral" celotno temo z namenom nadaljnjega uničevanja in širjenja svojih frustracij in obdolževanja vseh tistih, ki imamo plovila dolga več kot 6 m!
Sramota, žalostno in lahko se malo zamisli nad sabo!

Jaz sem tisti, ki je pred davnimi leti postavil ta forum, ga vodil skozi vsa ta leta, včasih uspešno, včasih malo manj... Organiziral cel kup srečanj, veliko njih s pomočjo ostalih članov, organiziral nekaj let Morjeplovski Beli dan, pa do sedaj že 10 rut, vsako leto zapored in to bomo tudi nadaljevali! Na vseh naših srečanjih so bili vedno različni člani, jadralci, motornjakarji, veliki in mali, nekateri zelo mali, vendar nas to nikoli ni delilo! In nas tudi ne bo delilo! Nekdo, ki zdravi svoje mentalne probleme tukaj res ni zaželen in poleg tega da bo obtoževal nekoga, ne hvala!

Še enkrat nasvet vsem tistim, ki ste tukaj zato, da bi uničevali kar smo leta gradili, lepo prosim obvoz! Če boste po opozorilih nadaljevali, vas bom pač izbrisal. In pri tem prosim, da imate v glavi toliko soli, da se ponovno ne prijavljate pod novim imenom, ker ne razumem zakaj bi rinil v družo, ki te ne želi med sabo!

Dobrodošli so vsi, ki znajo funkcionirati v večji in raznoliki družbi! Vsi tisti, ki pa jih daje "fovšija" in zdravijo svoj manjko enega metra dolžine s tem, da drugega, ki ima meter večjega obtožujejo za karkoli, pa še enkrat naprošam, da se naj ne poskušajo družiti, ker za take enostavno ni prostora med nami!!!
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2017
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Po Dec 17, 2018 18:42

mikele, če kaj, potem dolžina plovila ne igra pomembnega faktorja na morjeplovcu!....sem bil že na kar nekaj srečanjih in na vseh 10 rutah, pa se nisem nikoli počutil manjvrednega, ker plujem z majhnim plovilom
Ugled na forumu, pa si vsak ustvarja sam z kvaliteto prispevkov in strpnostjo do drugačemislečih....sam vedno pritisnem najprej tipko predogled, globoko udihnem in še enkrat preberem napisano, ...šele potem potrdi,...
mirno morje
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a admin » Po Dec 17, 2018 20:16

Bravo Roman!
Na Morjeplovcu smo enako misleči, navtiki, pomorci, morjeplovci, uživači in preko foruma v dolgih letih tudi dobri prijatelji, ki si pomagamo, se skupaj družimo in se na sploh imamo lepo!
Smo pa v zadnjem času deležni podpihovanja in obsojanja nekaterih, ki kot sem napisal že zgoraj, predvsem zdravijo svoje frustracije! Vsem tem sporočam, da vam ne bo uspelo skregat nas med samo!
Gremo naprej in pozabimo na provokacije, ki so se pojavile v zadnjem času!
Vsem želim en lep večer!
Uporabniški avatar
Paco
Admiral
Prispevkov: 1678
Pridružen: Ne Okt 01, 2017 15:05
Kraj: Lj-Pag

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a Paco » Po Dec 17, 2018 20:22

Hmm, za ostale nepoučene in ne najbolj na tekočem z "ban-i" brisanji ipd.
Lahko mora admin foruma da sticky note za nas ostale kateri so že bili brisani ipd...
pojdi se z bikom bost!
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a admin » Po Dec 17, 2018 20:28

Mislim da ni potrebe po tem. Izbrisani so bili tisti, ki so začeli "špetir" oziroma so si ga želeli zanetiti, skregati med seboj tiste, ki imajo plovila dolga mogoče 5 ali 6 metrov in tiste, ki imajo 10 in več metrov. Seveda popolnoma brez osnove in ne vem s kakšno željo, vendar uspešnost je bila nična tudi na račun blokade takšnih pacientov.

Realno je situacija taka, da povsod obstajajo pravila! Predvsem tukaj mislim na pravila primernega obnašanja! Če jih ne znaš spoštovati, ti pač tukaj ni mesto!

Morjeplovec je v zadnjih nekaj letih predvsem po moji krivdi, ker sem službeno preveč zaseden in nisem več dejaven na forumu vsaki 2 uri, doživel "razcvet" sumljivih članov, ki so začeli "igrati" po svoje! Sedaj se ta era koncuje, ne zato, ker bi imel jaz spet preveč časa, vendar zato, ker smo začeli ukrepati!
Če pogledate katerikoli urejen forum, bodo moderatorji in admin kakršnokoli odstopanje od pravil TAKOJ sankcionirali! Enaka zgodba je tudi v raznih skupinah na npr. Facebooku. Če tega ne zatreš v kali, se zadeva razširi, naredi se klan in na koncu je admin tisti, ki je "kao" krvi za vse in najbolj grd in nemogoč na forumu... Tudi pri nas se je to zgodilo, vendar me obtožbe drugače mislečih ne tangirajo kaj preveč. :D :D :D

Še enkrat, zaključimo s tem, gremo naprej!
Uporabniški avatar
theDamjan
Admiral
Prispevkov: 959
Pridružen: Ne Mar 01, 2015 19:42
Kraj: Trebnje - Novi Vinodolski - Jadransko morje
Kontakt:

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a theDamjan » Po Dec 17, 2018 20:35

Kot Medo pravi: Navtiko morš met rad!

Red je nujen, če želimo funkcionirati naprej s kvaliteto, ki se fura že zelo zelo dolgo. Včasih že napišem, ko pa preberem še enkrat, pa rajši ne objavim. Specifični smo kot forum po tem, da se večina aktivnih med seboj pozna- večinoma le zaradi foruma. Z nemalokaterimi smo postali dobri kolegi, vmes pa so čisto pravi prijatelji.

Ravno danes mi je dolgoletni član rekel, ko sem se opravičil, da kličem in da ga v nedeljo nisem hotel motiti, da ga lahko jaz vedno ob dveh zjutraj pokličem in ne bom motil. Takšni ljudje smo tukaj. Takšni, ki radi pomagamo in smo veseli pomoči. Informacija je velikokrat enako pomembna, kot zdravje.

Nedopustno je dopustiti, da bi bilo drugače!
.
-----------------
***Naj bo vsak dan najlepši!
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4387
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Po Dec 17, 2018 20:51

Jaz sem se enostavno sam umaknil s foruma, saj na takšnem nivoju, kot je bilo to zadnje leto, nismo nikoli komunicirali v desetih letih...veseli me da imamo spet forum "Morjeplovec", pa naj ima ta 15 metrskega al pa kajak...nikoli nismo delali razlik
p.s.: tut mene lahk kdorkol pokliče magari ob dveh zjutri, če kaj rabi 8)
p.s.2: ...razen Tex :lol:
https://medisken.si
Izolan1971
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 21
Pridružen: To Mar 21, 2017 21:45
Kraj: Izola

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a Izolan1971 » To Dec 18, 2018 13:10

Jaz moram forum pohvaliti. Ker nisem pretirano tehničen tip sem se v 3 primerih obrnil po nasvet. Nasvete sem vedno dobil in jih koristno uporabil. Gledam tudi fotografije kako se nekateri družite..vsa čast. Res je pa vedno večja težava nevzgojenost in nadutost vse večjega deleža populacije. Včasih se sicer samo tako zdi, ker opaziš samo takšne negativne primerke.......
Kakorkoli jaz na forumu nisem opazil nesramnosti .....in zato čestitke admin in ostalim, ki za to skrbijo.
Srečno še naprej!
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4309
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » To Dec 18, 2018 13:58

Tale tema daje dober občutek, da se v veselje forumašev, forum spravlja v red in to je skrajni čas.Admin, imej kar trdo roko, kot si obljubil.Saj je res, da prepotentnost sem ne sodi, niti metraža plovila.Konec koncev smo vsi ljudje in naj ima plovilo po svojih zmožnostih, saj ko smo na vodi smo vsi v enem kotlu, kjer uživamo in vsi smo srečni, samo da mešamo vodo.Kot pregovor, vsak po svoje boga moli.Ko pa je treba pomagat, se ne gleda kaj imaš, ker nikoli ne veš kdaj boš sam rabil pomoč.
mašinfirer

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov