Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

Obvezno preberi!!!

Moderator: moderator

Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a franc5e » Sr Dec 19, 2018 20:46

habibi Vll napisal/-a:Tale tema daje dober občutek, da se v veselje forumašev, forum spravlja v red in to je skrajni čas.Admin, imej kar trdo roko, kot si obljubil.Saj je res, da prepotentnost sem ne sodi, niti metraža plovila.Konec koncev smo vsi ljudje in naj ima plovilo po svojih zmožnostih, saj ko smo na vodi smo vsi v enem kotlu, kjer uživamo in vsi smo srečni, samo da mešamo vodo.Kot pregovor, vsak po svoje boga moli.Ko pa je treba pomagat, se ne gleda kaj imaš, ker nikoli ne veš kdaj boš sam rabil pomoč.


Točno tako, šiba pa naj poje tako zgoraj kot spodaj, ......... :)
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3284
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a MareC » Če Jan 31, 2019 14:47

da malo obudim naš forum
zelo zanimivo je pogledati malo v srce foruma (IP ) in ugotoviti, da se ponovno prijavljajo tisti, (ki so forum še pred kratkim uničevali) pod drugimi imeni in so ponovno aktivni člani, vse lepo in prav, mogoče jim predlagam, da ostanejo na svojem forumu :lol:
ampak vedite, da ste pod drobnogledom ili ti lupo :P
#lessiesevrača
#FBIjeaktiven

je pa zelo vzpodbudno, da se je sedaj stvar spravila v normalne tirnice, upam, da bodo stari člani ponovno postali aktivni in bo forum funkcioniral kot pred dvema letoma :wink: :wink: :D
matejofski
Viceadmiral
Prispevkov: 505
Pridružen: So Jul 24, 2010 18:55

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a matejofski » To Mar 19, 2019 17:26

admin napisal/-a:Bravo Roman!
Na Morjeplovcu smo enako misleči, navtiki, pomorci, morjeplovci, uživači in preko foruma v dolgih letih tudi dobri prijatelji, ki si pomagamo, se skupaj družimo in se na sploh imamo lepo!
Smo pa v zadnjem času deležni podpihovanja in obsojanja nekaterih, ki kot sem napisal že zgoraj, predvsem zdravijo svoje frustracije! Vsem tem sporočam, da vam ne bo uspelo skregat nas med samo!
Gremo naprej in pozabimo na provokacije, ki so se pojavile v zadnjem času!
Vsem želim en lep večer!


Zdravo. Admin, vse čestitke. Forum spremljam že kar nekaj let, včasih berem, včasih se tudi oglašam in praktično vedno ob težavah, vprašanjih v zvezi z navtiko, ki sem jih imel, se je odzvalo več članov foruma in informacije so bile vedno zelo uporabne. Pridobitev raznolikih mnenj in izkušenj iz področja kot je navtika, ne samo da privarčuje čas pri raziskovanju, ampak to zelo hitro postanejo tudi prišparani €€€ (mojstri z izkušnjami, prava izbira materialov itd.).

Preprosto je normalno komunicirati, če imajo vsi udeleženi namen delovati v dobro drug drugega - in to dobro se vedno povrne večkratno!

Škoda je za konfliktneže, upam, da bodo, kot je omenil Admin, spoznali, da je boljše, če se umaknejo nekam drugam, tukaj mesta za neumna prepucavanja ne sme biti. Konstruktivne kritike so pa vedno dobrodošle :)

LP, Matej
SeaHub - Nikoli sami na morju
Bertitauhec
Kapitan fregate
Prispevkov: 108
Pridružen: To Jul 09, 2019 16:07

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a Bertitauhec » Če Apr 02, 2020 17:46

Tudi jaz sem nov in se mi zdi, da je to en najboljših forumov. Super samo tako naprej.
MicTic
Viceadmiral
Prispevkov: 490
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 12:48
Kraj: Ljubljana

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a MicTic » Pe Feb 05, 2021 20:53

Bravo.
Zaradi tega sem nehal pisati in objavljati na forumu.
Upam samo, da boš držal, kar si obljubil.
Flying is beautiful.
Sailling is better!
polanc
Admiral
Prispevkov: 9289
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a polanc » Pe Feb 05, 2021 22:19

Ma nima se ti tuki berti kej zdet de smo tanartabujši mi smo ta hud klas nego..haha
No. 1
Admiral
Prispevkov: 1231
Pridružen: Ne Maj 23, 2010 22:26
Kraj: Vodice & Novigrad

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a No. 1 » Pe Feb 12, 2021 08:36

MareC napisal/-a:da malo obudim naš forum
zelo zanimivo je pogledati malo v srce foruma (IP ) in ugotoviti, da se ponovno prijavljajo tisti, (ki so forum še pred kratkim uničevali) pod drugimi imeni in so ponovno aktivni člani, vse lepo in prav, mogoče jim predlagam, da ostanejo na svojem forumu :lol:
ampak vedite, da ste pod drobnogledom ili ti lupo :P


Mogoče nebi bilo slabo če bi si vzel čas pa zapisal staro ime in novo ime. Sam sem čisto nehote naletel na debila in zagazil v drek...
Wellcraft 2600 Martinique
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 3945
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a kasaudio » Pe Feb 12, 2021 20:32

Je pa dobro se tudi zavedat, da enaka ip adresa ne pomeni vedno tudi istega uporabnika. Velikokrat sicer ja, pravilo pa ni.
Xilinx Vivado HLx trainee
Uporabniški avatar
1stofficer
Admiral
Prispevkov: 2752
Pridružen: Sr Maj 30, 2018 13:14

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a 1stofficer » So Feb 13, 2021 09:56

Kaj pa ce bi se raje ukvarjali s tistimi, ki so pozitivci, pomagajo in s tem bogatijo forum? Taki so v vecini :)

Recimo moj predhodnik je ze tak. Niti se nisva poznala od prej pa mi je posodu osciloskop !

Kkkapo dol takim, plus vsem ostalim, ki mi pomagajo resevat en problem :)
MicTic
Viceadmiral
Prispevkov: 490
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 12:48
Kraj: Ljubljana

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a MicTic » Sr Maj 10, 2023 15:00

Podpiram to.
Samo Admin drži se tega, kar si napisal
Dejansko nekateri "člani" samo isčejo napake, prepir in uničujejo teme.
Zaradi omenjenega se nisem dalj časa oglašal na forumu, ker ni nihče zaustavil špilferderberjev.
Flying is beautiful.

Sailling is better!
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2734
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a evovii » Ne Maj 14, 2023 16:36

MicTic napisal/-a:Podpiram to.
Samo Admin drži se tega, kar si napisal
Dejansko nekateri "člani" samo isčejo napake, prepir in uničujejo teme.
Zaradi omenjenega se nisem dalj časa oglašal na forumu, ker ni nihče zaustavil špilferderberjev.


In zakaj je treba po dveh letih spet začeti provocirati? Zadnja objava v tej temi je bila 2021 in res ne vidim potrebe, da se spet začnete prepucavati....
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
MicTic
Viceadmiral
Prispevkov: 490
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 12:48
Kraj: Ljubljana

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a MicTic » Pe Jun 16, 2023 10:41

Ne provociram. Glej pojasnilo:
Članek sem videl šele sedaj, ker sem zaradi takih in podobnih tema "brejkerjev", nezadovolnežev in provokaterjem naredil pavzo. Upal sem, da se je kaj spremenilo, pa vidim, da se ni nič bolje.
Na FB nimamo vpliva, tu pa ima Administrator škarje in platno in lahko naredi red.
Se opravičujem, toda pogrešam Marjanove članke.
Flying is beautiful.

Sailling is better!
matejofski
Viceadmiral
Prispevkov: 505
Pridružen: So Jul 24, 2010 18:55

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a matejofski » Ne Jun 18, 2023 15:22

Manjkajo njegovi prispevki, še vedno ne razumem,zakaj nekdo,ki ga neka vsebina tako moto, le-te preprosto ne preskoči...

LP, Matej
SeaHub - Nikoli sami na morju
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4648
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

Re: Provokacije, novi (stari člani) in uničevanje foruma

OdgovorNapisal/-a alesjo » Ne Jun 18, 2023 22:30

matejofski napisal/-a:Manjkajo njegovi prispevki, še vedno ne razumem,zakaj nekdo,ki ga neka vsebina tako moto, le-te preprosto ne preskoči...

LP, Matej

Se strinjam s tem, če ti kaj ni všeč, ne bereš in greš mimo, Marjana osebno poznam in res :lol:
tudi meni nekaj na dolgo razlaga :wink: ampak vse kar je na forum napisal je koristno in nikomur ne škodi, je pač tak človek, za moje pojme zelo dober, ki nobenmu noče nič slabega, kvečjemu samo najboljše, pa ne se kregat in vsi se imejte najboljše. l.p.alesjo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta