Internautica 2019

Vabila in poročila z navtičnih sejmov in navtičnih dogodkov

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Internautica 2019

OdgovorNapisal/-a MareC » Sr Maj 22, 2019 16:04

Modras napisal/-a:
sealine napisal/-a:Ta modras je pa res en posebn model phaha, on bi se šel neko vintage navtiko s tomos 4 in maestrali in to bi želel, da bi prodajali na sejmih tipa Internautica phaha, legenda si res hah.

Kaj pa je tu smešno?
A sploh spremljaš trg?


a ne dojemaš, da si TROLL, da živiš v prejšnjem stoletju, da si bumbar, ki mu ni para, da si bumbar, ki ne ve kaj je moderna navtika, da si bumbar, ki se skriva pod večimi imeni in trolla forum
jaz em zaključil in naznanil vse administraciji :twisted:
mikele
Viceadmiral
Prispevkov: 409
Pridružen: Ne Sep 18, 2016 16:40

Re: Internautica 2019

OdgovorNapisal/-a mikele » Sr Maj 22, 2019 17:00

admin napisal/-a:Modras, mislim da si zgrešil temo okrog rabljene opreme! Sejmi, kakršnikoli že, so namenjeni novi opremi in novim plovilom! Obstajajo pa tudi sejmi rabljene opreme, takšen je bil od začetka Biograd Boat Show, ki je kasneje prerasel v resen sejem, ki pa zraven vsako leto ponudi tudi kar nekaj rabljenih plovil, seveda dolžine preko 10 metrov, saj so za manjša plovila stroški previsoki. Tudi sejem v Reki je pred leti nudil nekaj rabljenih plovil.

Če pa misliš, da bi lahko preživel sejem z rabljeno opremo, recimo temu podobno boljšjemu sejmu, pa ideja ni slaba. Mogoče nova poslovna priložnost za nekoga in če boš organizator ti, ti obljubim, da te bo Morjeplovec.net brezplačno medijsko podprl!

Stari, če se spominjaš, si napovedal, da tovrstnega sranja od retorike ne boš toleriral na forumu.
Kje so jajca? Briši, briši!!!!
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

Re: Internautica 2019

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Maj 22, 2019 20:26

Umirite se, pa bo!
Modras, tebi pa sem će svetoval, da organiziraš svoj sejem s takšno ponudbo. Če verjameš v poslovno idejo, bo zelo verjetno tudi uspešna!
Uporabniški avatar
sova
Admiral
Prispevkov: 879
Pridružen: Sr Okt 15, 2014 21:02
Kraj: Solkan

Re: Internautica 2019

OdgovorNapisal/-a sova » Sr Maj 22, 2019 20:54

MareC napisal/-a:
Modras napisal/-a:
sealine napisal/-a:Ta modras je pa res en posebn model phaha, on bi se šel neko vintage navtiko s tomos 4 in maestrali in to bi želel, da bi prodajali na sejmih tipa Internautica phaha, legenda si res hah.

Kaj pa je tu smešno?
A sploh spremljaš trg?


a ne dojemaš, da si TROLL, da živiš v prejšnjem stoletju, da si bumbar, ki mu ni para,da si bumbar, ki ne ve kaj je moderna navtika,da si bumbar, ki se skriva pod večimi imeni in trolla forum
jaz em zaključil in naznanil vse administraciji :twisted:


To piše, ko se prijavljaš oziroma registriraš na forum Morjeplovec. net.

Strinjate se s pogojem, da ne boste objavljali kakršnih koli neprimernih, žaljivih, obrekljivih, vulgarnih, sovražnih, grozečih in podobnih vsebin, ki bi lahko kršile zakone tako vaše države, kjer “Morjeplovec.net” gostuje, kot tudi mednarodno pravo. Ob kršitvi pravkar omenjenega pogoja vas lahko nemudoma in trajno odstranimo iz sistema in sicer na podlagi obvestila vašega internetnega ponudnika ali če se bo to nam zdelo potrebno.

Sicer ne poznam nobenega od obeh, vendar to kliče po Banovcih. Pa brez zamere samo moje mišlenje.

lp.
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Internautica 2019

OdgovorNapisal/-a MareC » Sr Maj 22, 2019 21:03

sova napisal/-a:
MareC napisal/-a:
Modras napisal/-a:Kaj pa je tu smešno?
A sploh spremljaš trg?


a ne dojemaš, da si TROLL, da živiš v prejšnjem stoletju, da si bumbar, ki mu ni para,da si bumbar, ki ne ve kaj je moderna navtika,da si bumbar, ki se skriva pod večimi imeni in trolla forum
jaz em zaključil in naznanil vse administraciji :twisted:


To piše, ko se prijavljaš oziroma registriraš na forum Morjeplovec. net.

Strinjate se s pogojem, da ne boste objavljali kakršnih koli neprimernih, žaljivih, obrekljivih, vulgarnih, sovražnih, grozečih in podobnih vsebin, ki bi lahko kršile zakone tako vaše države, kjer “Morjeplovec.net” gostuje, kot tudi mednarodno pravo. Ob kršitvi pravkar omenjenega pogoja vas lahko nemudoma in trajno odstranimo iz sistema in sicer na podlagi obvestila vašega internetnega ponudnika ali če se bo to nam zdelo potrebno.

Sicer ne poznam nobenega od obeh, vendar to kliče po Banovcih. Pa brez zamere samo moje mišlenje.

lp.

Sova nimaš pojma o čem gre in se prosim ne mešaj, lahko pa se tukaj odjaviš in ostaneš na onem drugem forumu, če ti kaj ne paše pri nas :evil: .Ta dotični osebek je že bil v banovcih , malo poglej njegove objave nazaj in ti bo čisto jasno, admin ga je takrat 2x opozoril na neprimerno obnašanje, sedaj je ponovno začel trollat forum in zato takšna reakcija. Dotični , če bi bil kerlc kar pa ni ampak je ena reva ki se skriva za svojim nickom in meša drek.Lahko bi objavil kaj iz svojega področja "boljšjaka" za rabljene pra stare stvari v navtiki, pa na to še čakamo in verjetno ne bomo nikoli dočakali.
Navtika je pač zadeva, ki ni za vsakogar in prav je tako. Če se to želiš iti je zelooo težko šparat na stvareh in pri nakupih.
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: Internautica 2019

OdgovorNapisal/-a franc5e » Sr Maj 22, 2019 21:28

Joj, tudi Banovci niso več to, kar so nekoč bili.... :D
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Internautica 2019

OdgovorNapisal/-a MareC » Sr Maj 22, 2019 21:36

ker Modras ne more nič objavit bom jaz, to kar me zanima :) testi vseh teh plovil sledijo v kratkem :lol:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
sealine
Kapitan
Prispevkov: 199
Pridružen: To Apr 03, 2012 16:19

Re: Internautica 2019

OdgovorNapisal/-a sealine » Sr Maj 22, 2019 22:12

To Marec,ti colni so mi bili najbolj zanimiva plovila na sejmu,sicer pa ne skrivam,da sem fan gumenjakov,komaj cakam teste teh plovil.
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Internautica 2019

OdgovorNapisal/-a MareC » Sr Maj 22, 2019 22:29

sealine napisal/-a:To Marec,ti colni so mi bili najbolj zanimiva plovila na sejmu,sicer pa ne skrivam,da sem fan gumenjakov,komaj cakam teste teh plovil.


lahko ti povem, da je Sacs ABT resnično zverina, ne toliko hitra kot izredno močna in stabilna, 2x370KS TDi sta sicer malo lena dokler turbine ne začnejo na polno žgat, potem je končna hitrost šla do 47vozlov...
Tecnohull 999 z 2x Merc 400 racing in hitrostjo 70 vozlov , za to peljat moraš imeti cel cajt koncentracijo na 100%, trimanje je tukaj avtomatsko in ni potrebno tebi nič razmišljat kaj in kako, enako je pri novem Mercu 200 na Tempestu BR65, za borih 400€ doplačila si lahko omisliš avtomatski trim
Uporabniški avatar
sova
Admiral
Prispevkov: 879
Pridružen: Sr Okt 15, 2014 21:02
Kraj: Solkan

Re: Internautica 2019

OdgovorNapisal/-a sova » Sr Maj 22, 2019 22:40

MareC napisal/-a:
Sova nimaš pojma o čem gre in se prosim ne mešaj, lahko pa se tukaj odjaviš in ostaneš na onem drugem forumu, če ti kaj ne paše pri nas :evil: .Ta dotični osebek je že bil v banovcih , malo poglej njegove objave nazaj in ti bo čisto jasno, admin ga je takrat 2x opozoril na neprimerno obnašanje, sedaj je ponovno začel trollat forum in zato takšna reakcija. Dotični , če bi bil kerlc kar pa ni ampak je ena reva ki se skriva za svojim nickom in meša drek.Lahko bi objavil kaj iz svojega področja "boljšjaka" za rabljene pra stare stvari v navtiki, pa na to še čakamo in verjetno ne bomo nikoli dočakali.
Navtika je pač zadeva, ki ni za vsakogar in prav je tako. Če se to želiš iti je zelooo težko šparat na stvareh in pri nakupih.


Mogoče res nimam pojma zakaj se gre in me tudi ne zanima pa tudi vmešaval se ne bom v vajin dvoboj. Sem prečital kaj je pisal in spraševal. Bolj me moti tvoje izražanje. Tudi, če je ta oseba že bila v Banovcih in praviš, da je troll, nimaš pravice ga tako imenovat(bumbar), ker vsak človek ima svojo dostojanstvo pa bil tak ali drugačen. Na katerem forumu bom ostal, je pa moja odločitev razen, če kdo misli drugače. Zgleda, da tudi tebe zanima drugi forum in ga čitaš, ker veš, da sem tam.

lp.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti