Črpalka za gorivo - Medulin okolica

Vse kar mislite, da ne spada v nobeno od zgornjih tem, je pa povezano z navtiko, dodajte sem

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Črpalka za gorivo - Medulin okolica

OdgovorNapisal/-a franc5e » Pe Jun 14, 2019 17:44

Pozdrav, vprašam, kje se v bistvu toči gorivo na čoln v medulinskem zalivu in okolici, da ne rabiš na klasično črpalko, Hvala
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3284
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Črpalka za gorivo - Medulin okolica

OdgovorNapisal/-a MareC » Pe Jun 14, 2019 22:05

franc5e napisal/-a:Pozdrav, vprašam, kje se v bistvu toči gorivo na čoln v medulinskem zalivu in okolici, da ne rabiš na klasično črpalko, Hvala

najbližje na vodi Veruda, drugač pa kantice in peš na medulinsko pumpo, ne vem če je v Pomerju?
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: Črpalka za gorivo - Medulin okolica

OdgovorNapisal/-a franc5e » Ne Jun 16, 2019 00:03

Kolko sem prehodil celo marino v Pomerju, bi jo ziher videl.... hvala za info
Uporabniški avatar
vili
Viceadmiral
Prispevkov: 596
Pridružen: Po Feb 23, 2009 22:10

Re: Črpalka za gorivo - Medulin okolica

OdgovorNapisal/-a vili » Ne Jun 16, 2019 21:55

Kot pravi Mare ,edina pumpa v tem koncu na morju je v Verudi. Sem pa govoril zadnjič z enimi domačini,pa je baje govora,da naj bi se ta plavajoča črpalka iz Verude preselia v Medulin, v Verudi pa bi bila spet fiksan.
Bomo videli,kaj bo iz tega.
dedeha
Kapitan korvete
Prispevkov: 101
Pridružen: To Sep 05, 2017 22:27
Kraj: žalec / medulin

Re: Črpalka za gorivo - Medulin okolica

OdgovorNapisal/-a dedeha » Po Jun 17, 2019 21:42

vili napisal/-a:Kot pravi Mare ,edina pumpa v tem koncu na morju je v Verudi. Sem pa govoril zadnjič z enimi domačini,pa je baje govora,da naj bi se ta plavajoča črpalka iz Verude preselia v Medulin, v Verudi pa bi bila spet fiksan.
Bomo videli,kaj bo iz tega.


Pozdravljeni,

Enako so meni rekli na recepciji v novi marini, pred enimi 3 tedni. Ina se je menda uspela zmenit, da reaktivirajo fiksno crpalko v Verudi, plavajoca pa pridev Medulin. Ta vikend je se ni bilo, nisem pa sel vprasat v Puntico... takrat so mi rekli, da konec junija...
Pomer nima crpalke, silom prilike torej kantice in pesaka od do pumpe.. se pa da privezat tam na komunalnih vezih, pred Mizerijo...
ce neses par kantic, vedno pol kak pir pase... :lol: :lol:

Aja, pa muringov v tem delu ni, vsaj lani jih ni bilo... je pa en kUp nekih starih ketn na podnu, tak da skor vedno kaj zahaklas.. :oops: :roll:

Lp, Dejan

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta