Prošnja za kontakt Klimno!!!

Vse kar mislite, da ne spada v nobeno od zgornjih tem, je pa povezano z navtiko, dodajte sem

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
Pozejdon
Admiral
Prispevkov: 902
Pridružen: To Feb 12, 2008 17:55
Kraj: Ljubljana

Prošnja za kontakt Klimno!!!

OdgovorNapisal/-a Pozejdon » Sr Jan 31, 2018 21:11

Kolega je na Krku priženil apartma (Klimno). Seveda si je takoj omislil 5m gumenjak, ker naj bi postal tudi morjeplovec. A že ima prvi problem. Kje ga bo vezal? Ker jaz tiste okolice ne poznam on pa jo še spoznava mu drugega ne znam svetovati kot, da se pozanima na lučki upravi za komunalni, oz. navtični vez. Ker bi mu rad pomagal, da ne hodi od vrat do vrat in da mu že takoj ne ubijejo veselja za morjeplovstvo, vas Morjeplovce prosim, če ima kdo kak kontakt na koga se lahko tam obrne. Naš član še ni, bom pa sam poskrbel, da bo še postal.

Vsake informacije bom vesel, da mu lahko pomagam.
Hvala že v naprej!
Pozejdon,
Grem spet na morje, da se spomnim kako diši morski zrak, da vsaj malo znebim se vsakdanjih debat ...
Uporabniški avatar
heron
Viceadmiral
Prispevkov: 535
Pridružen: So Avg 25, 2012 14:03
Kraj: Žabnica
Kontakt:

Re: Prošnja za kontakt Klimno!!!

OdgovorNapisal/-a heron » Sr Jan 31, 2018 21:21

Luka Klimno je pod okriljem lučke uprave Krk.
Za Klimno, Soline in Ćižiće je zadolžen Leo. Tel: +385 91 256 3729.
Lep pozdrav, Tomaž.

Heron je nazaj z druge poti po svetu in že težko čakam na naslednji odhod.
Takrat se bo vrnil tudi dnevnik na: www.sailmala.com/heron
Ali občasno blog v Angleščini na: www.heronsailing.blogspot.com/
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2017
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

Re: Prošnja za kontakt Klimno!!!

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Sr Jan 31, 2018 21:42

Trubič Dragan 00385 98 625 769....ima škver in boje pod kampom Slamni....mogoče bi bilo uspešnejše če se oglasi osebno pri njemu, kot po telefonu....
Do komunalnega veza ne bo prišel brez stalnega prebivališča....malo verjetno tudi do komercijalnega.
Je tudi varjanta, da veže na črno v Solinah tako da si zabije dva kola med katera veže.....tam je poleti veliko čolnov....
....nas je kar nekaj članov v tem koncu, če bo rabil pomoč.....
mirno morje
Uporabniški avatar
Pozejdon
Admiral
Prispevkov: 902
Pridružen: To Feb 12, 2008 17:55
Kraj: Ljubljana

Re: Prošnja za kontakt Klimno!!!

OdgovorNapisal/-a Pozejdon » Sr Jan 31, 2018 22:07

Super, hvala za kontakt obema. :) Ja, ja bo šel dol in se osebno pozanima. Pomembno je, da ve na koga naj se obrne. Kar se tiče komunalnih privezov pa vem kako je z njimi. Leta nazaj sem tudi sam imel čez poletje vezano na komunalnem vezu in če ne bi imel vez in poznanstev predvsem pa priporočila bi že zdavnaj obupal. :)
Pozejdon,
Grem spet na morje, da se spomnim kako diši morski zrak, da vsaj malo znebim se vsakdanjih debat ...
Bazzerla
Poddesetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: To Feb 06, 2018 06:30

Re: Prošnja za kontakt Klimno!!!

OdgovorNapisal/-a Bazzerla » Ne Mar 11, 2018 08:04

Pozdravljen, 5m gumenjak lahko brezplacno brez skrbi vežeš v klimnu pri igrišču. Sam sem ga imel tam 8 let do lani, mislim, da so še vedno moje vrvi, sigurno pa so še moji bloki v vodi.
Privez je idealen, ker zaradi nizke vode ne morejo vezati nič drugega.
V primeru da rabiš več informacij pošlji tel številko na ZS
Uporabniški avatar
PogachnyK
Admiral
Prispevkov: 742
Pridružen: Ne Feb 26, 2012 11:09

Re: Prošnja za kontakt Klimno!!!

OdgovorNapisal/-a PogachnyK » Ne Jun 16, 2019 20:31

V Klimnem so odstranili vse boje (pri Školjiču).... Tako da sem tudi jaz ostal brez priveza.... Še dobro, da nisem kupoval većjega čolna, saj bi bil mornar brez morja :D

Tudi tisto drčo so onesposobili z dvema velikima kamnoma....
Hvala na razumevanju
LUNA557
Kontraadmiral
Prispevkov: 265
Pridružen: Sr Jul 18, 2012 16:35
Kraj: Soline

Re: Prošnja za kontakt Klimno!!!

OdgovorNapisal/-a LUNA557 » Po Jun 17, 2019 19:36

Je trenutno se ena moznost v Solinah na kolih je pa ratala kar guzva...Veliko srece.
Uporabniški avatar
1stofficer
Admiral
Prispevkov: 2754
Pridružen: Sr Maj 30, 2018 13:14

Re: Prošnja za kontakt Klimno!!!

OdgovorNapisal/-a 1stofficer » Po Jun 17, 2019 21:16

LUNA557 napisal/-a:Je trenutno se ena moznost v Solinah na kolih je pa ratala kar guzva...Veliko srece.


Ti koli gredo ven prej ali slej. Tako se govori ze nekaj casa...
LUNA557
Kontraadmiral
Prispevkov: 265
Pridružen: Sr Jul 18, 2012 16:35
Kraj: Soline

Re: Prošnja za kontakt Klimno!!!

OdgovorNapisal/-a LUNA557 » To Jun 18, 2019 00:11

To se res, govor sei ze cca 20let jih je pa iz leta v leto vec plovil na kolih in podobnih zadevah.
Uporabniški avatar
1stofficer
Admiral
Prispevkov: 2754
Pridružen: Sr Maj 30, 2018 13:14

Re: Prošnja za kontakt Klimno!!!

OdgovorNapisal/-a 1stofficer » To Jun 18, 2019 08:59

LUNA557 napisal/-a:To se res, govor sei ze cca 20let jih je pa iz leta v leto vec plovil na kolih in podobnih zadevah.


Kakorkoli. Znajo podirat crne priveze, ne znajo pa pobrat denar z legalnimi privezi. V Soline bay (Klimno, Soline, Cizici) so privezi res pain in the ass, saj se na privez caka... ulala let. Sem govoril z enim od privez majstrov o tem, pa pravi, da se nic kaj ne razmislja o siritvi. Preprican sem, da v trenutku prodajo 100 privezov ce bi uredili nove. Prevec birokracije in dela pravi. Balkan na kvadrat. Nihce ne bi nic naredil, le 'parkirnino pobiral' iz lezalnika po neurejenih povrsinah. Nekako tako funkcionira to v tem 'nasem' koncu.

Tako da ja, sem eden izmed tistih, ki se bori za svoj kol. In placal bi ga, sam da mi ga ponudijo...
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2017
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

Re: Prošnja za kontakt Klimno!!!

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » To Jun 18, 2019 23:06

Ni čisto tako....nedolgo nazaj so razširili mandrač v Čižičih, parkirnino pobirajo le naMelinah, kjer je pač tisto znamenito blato, drugoc jeparkiranje brezplačno,....kje na otokuše lahko na plaži parkiraš brezplačno?
Pomoje kolov ne bodo podirali, dokler tam ne naredijo pomola, ki je baje že nekoč bil iz plohov narejen. Za Školičem, pa so ogradili plažo in je šlo nekaj boj ven, mislim, da ne vse,....je pač šlo nekomu v nos,....
mirno morje
LUNA557
Kontraadmiral
Prispevkov: 265
Pridružen: Sr Jul 18, 2012 16:35
Kraj: Soline

Re: Prošnja za kontakt Klimno!!!

OdgovorNapisal/-a LUNA557 » To Jun 18, 2019 23:28

Glede kolov je bilo leta 1985 tako zabi si kol v vodo in imas privez,pomol so-smo naredili vikendasi z plohov.Ker se ni vzdrzevalo( kraja plohov ) je tako kot je.
Tam je zelo plitvo in razn manjsih plovil ni mozno vezati skoraj nic,dvomim pa da bodo prepovedali vezanje se manj pa,da naredijo pomol vsaj v kratkem ne.
Uporabniški avatar
1stofficer
Admiral
Prispevkov: 2754
Pridružen: Sr Maj 30, 2018 13:14

Re: Prošnja za kontakt Klimno!!!

OdgovorNapisal/-a 1stofficer » Sr Jun 19, 2019 08:22

V Cizicih so res nekaj malega sirili, pa se vedno je premalo vezov. Parkirnino so pobirali neko obdobje tudi na Solinski plazi, zdaj pa res 'le' pred blatom. Laufa pa dol res vse bolj v smislu: cim vec lupit brez truda. Se en primer. V Solinah nimas ob morju enega prijetnega lokalcka kjer bi spil kavo ali zvecer kako pivo ali viski. Vse neki socializem varijanta, lih za cevape pojest in spizdit cim prej. Nekaj takega kot je v kamp Slamni recimo bi rad videl v Solinah.

Tako da letos - projekt crna boja v Solinah. Malo dlje od kolov ker rabim min 0.7m ceprav imam zlozljivo kobilico. Upam, da nas ne bojo preganjali, saj druge izbire prakticno nimam...
Nazadnje spremenil 1stofficer, dne Sr Jun 19, 2019 10:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
PogachnyK
Admiral
Prispevkov: 742
Pridružen: Ne Feb 26, 2012 11:09

Re: Prošnja za kontakt Klimno!!!

OdgovorNapisal/-a PogachnyK » Sr Jun 19, 2019 08:54

Kaj se točno dogaja ne ve nihče... Ali je to ad hoc uredil tisti orožjar s svojo Malubu hišo.... Nihče ni videl, kdo je sploh postavil tiste oznake za plavalce...


Sem pa prepričan, da hredo tudi koli ven, in to v kratkem..., ker se jr že vozo tam en sumljiv čoln, ki slika....


Roman pri školjiču so šle ven vse boje..... samo še ena je, ker ima lastnik gor čoln, pa čakajo, da ga umakne...
Hvala na razumevanju
Uporabniški avatar
jandrej
Viceadmiral
Prispevkov: 432
Pridružen: Če Jul 28, 2011 15:56

Re: Prošnja za kontakt Klimno!!!

OdgovorNapisal/-a jandrej » Sr Jun 19, 2019 12:14

Bil sem včeraj v Solinah, skoraj prazno. Spiti nisem mogel niti pira, ker je vse "zu". Še dobro da sem imel vsaj svojega.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov