NALEPKE ZA NA PLOVILO

Vse kar mislite, da ne spada v nobeno od zgornjih tem, je pa povezano z navtiko, dodajte sem

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4387
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Po Jun 07, 2010 23:57

Ej sorry, tud kartic, ki sem jih pisal še ni. Ne vem kaj se gredo tile Angleži, sicer jih pa itak nisem nikoli maral. Če že vozjo po levi so pa morda tudi pošto poslal po uni strani zemlje. Vsaj znamke so toliko koštale.:lol:
Dam jutri na našo pošto in dobiš v sredo, še tople sem jih pravkar rezal. :wink:
lpg
https://medisken.si
francelj
Admiral
Prispevkov: 1076
Pridružen: Po Nov 26, 2007 21:09
Kraj: Brezovica

OdgovorNapisal/-a francelj » To Jun 08, 2010 00:05

Nič v zvezi z nalepkami, pač pa z angleži.
Pred enim mesecem sem dobil po pošti iz Anglije paket, ki je sicer prišel v deklariranem času 10 delovnih dni, bil je pa povsem pomečkan. Zadnji udarec mu je zadal še naš poštar, ki ga je vrgel v naša vrata.

Ja, na naslovni strani je bila štempiljka s tekstom "Missent to India"
Vidiš, res je. Angleži pšošiljajo v Slovenijo po drugi strani - preko Indije ;-)
StaBo
Prispevkov: 1
Pridružen: Po Dec 24, 2018 18:31

Re:

OdgovorNapisal/-a StaBo » Sr Jun 26, 2019 09:38

Mike napisal/-a:naslov je, če Admin dovoli, je na moj ZS, ali telefon ali mail. Nimam sicer takšne spletne strani, naredim pa kakršne koli nalepke. Nalepke za registracijo, pa imajo člani tega foruma pri meni zastonj.


Živjo.

Zanima me, če še izdelujete nalepke za plovila. Potrebujem vzdolžni črti za jadrnico cca 10 m in ime barke (5 črk).
Imam omejen prostor in čas ;-)... a me lahko kontaktirate na 041 210 091, Staša

Lep dan,
Staša Paradiž
entrenous71
Poročnik fregate
Prispevkov: 68
Pridružen: Če Mar 10, 2016 15:44

Re: NALEPKE ZA NA PLOVILO

OdgovorNapisal/-a entrenous71 » Sr Jun 26, 2019 11:04

(izbrisano)*

* sem spregledal, da gre za zastonj reč

Kdo je na strani

Po forumu brska: maus in 9 gostov