Praktična šola plovbe in najem plovila - Novigrad, Poreč

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

him
Prispevkov: 2
Pridružen: To Jul 16, 2019 11:01

Praktična šola plovbe in najem plovila - Novigrad, Poreč

OdgovorNapisal/-a him » Pe Jul 26, 2019 10:54

Pozdravljeni,
od srede naprej imam licenco :lol: in ker bi želel prvih nekaj NM nabrati s kom, ki se spozna na plovbo me zanima sledeče:

-Ali obstaja na Hrvaškem, v okolici Novigrada ali Poreča, kakšno podjetje, ki se ukvarja s tem? Pri nas je ta opcija, ampak šele po mojem dopustu. Torej praktična plovba, katere se nameravam udeležiti. Bi pa vseeno raje že v naslednjih dneh nabral nekaj izkušenj, pa morda ne bi kar najprej rental čolna sam, če je le to opcija.

-Drugo vprašanje pa je, kje bi v okolici prej omenjenih mest lahko ugodno najel plovilo? V bistvu mi je vseeno ali gre za gumenjaka ali motorni čoln. Bi pa vseeno želel nekaj z 20-50 konji, saj se mi ne zdi smiselno odštevati turistične vsote za 5km čolne, četudi za prvič. Vidim pa, da večinoma sploh ni več razlike v ceni med 60 in 200 konjskimi čolni.

No, vsekakor bom vesel tudi kakšnega drugega predloga, kako nabrati izkušnje. Upam pa, da sem zadel pravilen podforum :)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov