Pozdrav

Člani foruma sporočamo, čestitamo...

Moderatorji: moderator2, moderator

Samek1337
Prispevkov: 1
Pridružen: To Sep 03, 2019 13:43

Pozdrav

OdgovorNapisal/-a Samek1337 » Pe Sep 06, 2019 09:52

Pozdravljeni,

moje ime je Samo in sem obseden z čolni :oops: Zgodba je taka:

Letos poleti smo šli z družino na filip i jakov, kjer smo si rezervirali pasaro 10hp ( to je največ kar so dali brez izpita ) In v teh treh dneh na čolnu je bilo norih! Čeprau ni neki čoln, ampak za začetek je bilo vrhunsko. Sploh ko lahko greš na Babac, pašman itd. In ko smo bili v apratmaju smo ugotovili, da se z našimi sosedi poznamo. Na našo veliko srečo so bili doli z gliserjem. Sevede smo veliko časa preživeli skupaj na njem in raziskovali. In ravno na tem gliserju se je rodila nova ljubezen ( čoln ) Z ženo sva postala kar nekak obsedena s tem, kar je vodilo do izpita ( 21.9. imam izpitni rok ) in seveda do nakupa čolna. Odločava se za kakšen coverline, rio 500, ranieri in tako naprej. karkoli višjega zaradi malih otrok. No in od takrat dalje spremljam različne teme na forumu ( od korpo morto, boje, privezov vse kaj spada zraven. In da ne bo ostalo samo pri tem, sem se tudi prijavil na vaš forum :D

:oops: :oops:
Stane Sailor
Prispevkov: 1
Pridružen: To Jul 16, 2019 15:01

Re: Pozdrav

OdgovorNapisal/-a Stane Sailor » Pe Sep 06, 2019 13:11

Dobrodošel na forumu...in kmalu (21.9.) med morjeplovci... :D
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: Pozdrav

OdgovorNapisal/-a franc5e » Pe Sep 06, 2019 14:50

Stane Sailor napisal/-a:Dobrodošel na forumu...in kmalu (21.9.) med morjeplovci... :D

:?:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov