Oglas avto.net prikolica Azur

Vse o opremi motornih plovil in jadrnic, tehnični nasveti v zvezi z opremljanjem plovil, prikolice za prevoz plovil, stojala za zimovanje plovil...

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

sealine
Kapitan
Prispevkov: 199
Pridružen: To Apr 03, 2012 16:19

Oglas avto.net prikolica Azur

OdgovorNapisal/-a sealine » Sr Feb 19, 2020 11:46

Tale majster me je pošteno nasmejal in sicer:
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15071497

Prodam malo rabljeno homologirano prikolico AZUR 1000, 2x sem peljal čoln na morje oz. z njo naredil 500km.
Gre za zelo robustno prikolico slovenskega proizvajalca, ročna izdelava. Na njej je vsa dodatna oprema, inox vijačni material, inox ležaji proti rjaveju,zaprti bobni, pletenica, zavora z nastavljivim amortizerjem. PRIKOLICA JE PREKUCNA za lažji spust v vodo in izdelana po naročilu za 1900eur, pocinkana in barvana, blatniki bordo rdeči, kljuka....Dimenzije podane okvirno.
Mozna dostava za doplačilo oz. do Lj za 10eur. Prikolica se nahaja v Celju.

Ni primerjave z nestabilnimi in mehkimi konstrukcija iz Poljske, kitajske, tpv... Resnično vse ojačano x2. Boljse kvalitete nisem videl.

Samo 1390eur zadnja cena.

SPRAŠUJEM SE KOLIKO PRIKOLIC JE TA PRODAJALEC SPLOH VIDEL?ČE JE AZUR NAJBOLJŠA KVALITETA KAR JIH JE NA TRGU POTEM RES NE VEM NO.. ŽE VIZUALNO NE ZGLEDA NE VEM KAJ, TALE PRIKOLICA JE VELIKO SLABŠA OD PRIKOLIC KATERE POZNAM: ELLEBI, SATELLITE, CRESCI, MRAK, LOK, UMRA
PODOBNO KOT BI NEKDO NAPISAL, DA JE NOVOMAR NAJBOLJŠI GUMENJAK IN KVALITETA KAR JIH JE NA TRGU..
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: Oglas avto.net prikolica Azur

OdgovorNapisal/-a franc5e » Sr Feb 19, 2020 12:00

Imaš prav, potrebno bi narediti svojo temo, kjer bi lepili take nebuloze pri prodajah, da bi novi člani malo pridobili občutek realnosti in resnične vrednosti....

Evo nova sattelite 1000 kg
https://www.subito.it/nautica/carrello- ... ?from=shop
dj75
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 140
Pridružen: To Jun 16, 2015 10:14

Re: Oglas avto.net prikolica Azur

OdgovorNapisal/-a dj75 » Sr Feb 19, 2020 12:52

Podobna je moji, ki je bila narejena pri slovenskem proizvajalcu na gorenjskem, potem je res eno stranje....
sealine
Kapitan
Prispevkov: 199
Pridružen: To Apr 03, 2012 16:19

Re: Oglas avto.net prikolica Azur

OdgovorNapisal/-a sealine » Sr Feb 19, 2020 13:54

dj75 napisal/-a:Podobna je moji, ki je bila narejena pri slovenskem proizvajalcu na gorenjskem, potem je res eno stranje....


Ja sigurno gre za istega proizvajalca. Poznam par ljudi, ki je imelo to prikolico in nihče je ni hvalil. Prodajalec pa trdi, da boljše kvalitete ni še videl..
Uporabniški avatar
jozko
Admiral
Prispevkov: 1816
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 10:57

Re: Oglas avto.net prikolica Azur

OdgovorNapisal/-a jozko » Sr Feb 19, 2020 18:15

franc5e napisal/-a:Evo nova sattelite 1000 kg
https://www.subito.it/nautica/carrello- ... ?from=shop

Ta pa ni primerljiva z "gorenjko" :!:

Nima bordo rdečih blatnikov :idea:
Prijatelje bolj cenim po tem, koliko preplujejo in ne po tem, kako veliko barko imajo!
UrbanBatic
Kontraadmiral
Prispevkov: 261
Pridružen: Ne Maj 15, 2016 10:24
Kraj: Waj

Re: Oglas avto.net prikolica Azur

OdgovorNapisal/-a UrbanBatic » Sr Feb 19, 2020 18:21

jozko napisal/-a:Ta pa nima bordo rdečih blatnikov :idea:


Nimajo vse Satellite prikolice enakih blatnikov. :)
weta
Admiral
Prispevkov: 1201
Pridružen: Po Nov 05, 2007 13:05

Re: Oglas avto.net prikolica Azur

OdgovorNapisal/-a weta » Sr Feb 19, 2020 21:41

Ne vem kaj se pičite v take stvari. Tip je opisal svojo prikolico pri kateri je očitno kar nekaj stvari uredil kvalitetneje, kot pri kakšnih cenenih izdelkih.
Kaj bi bilo tu smešno, res ne vem.
Imate pa takih primerov kar nekaj tudi med oglasi clanov....eden takih je uni, ki prodaja mašno vino....če se že hocete zmrdovati, žaliti prodajalce ali kar koli pač že.
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

Re: Oglas avto.net prikolica Azur

OdgovorNapisal/-a polanc » Sr Feb 19, 2020 22:24

Jaz sem se več let vozil s kolesom,nato sem kupil fička..vam povem ,to je bil najboljši avto po vseh kriterijih..glede pospeškov,glede porabe goriva,glede prostornosti,glede komforta,glede opreme.....in to vse dokler nisem probal kak drug avto..Isto je pa s to prikolo..naj če ni druge..
sealine
Kapitan
Prispevkov: 199
Pridružen: To Apr 03, 2012 16:19

Re: Oglas avto.net prikolica Azur

OdgovorNapisal/-a sealine » Sr Feb 19, 2020 23:03

polanc napisal/-a:Jaz sem se več let vozil s kolesom,nato sem kupil fička..vam povem ,to je bil najboljši avto po vseh kriterijih..glede pospeškov,glede porabe goriva,glede prostornosti,glede komforta,glede opreme.....in to vse dokler nisem probal kak drug avto..Isto je pa s to prikolo..naj če ni druge..


E to je to,zadel si moj point.Nisem se zapicil ampak zmoti pa me tako nabijanje in hvalisanje brez osnove.
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: Oglas avto.net prikolica Azur

OdgovorNapisal/-a franc5e » Če Feb 20, 2020 07:04

weta napisal/-a:Ne vem kaj se pičite v take stvari. Tip je opisal svojo prikolico pri kateri je očitno kar nekaj stvari uredil kvalitetneje, kot pri kakšnih cenenih izdelkih.
Kaj bi bilo tu smešno, res ne vem.
Imate pa takih primerov kar nekaj tudi med oglasi clanov....eden takih je uni, ki prodaja mašno vino....če se že hocete zmrdovati, žaliti prodajalce ali kar koli pač že.


Ni tak hudo, forum je za izmenjave različnih mnenj, tukaj pač komentiramo tole prodajo, ki malo presega okvirje..... ni smešno, ampak tako superiorna pa spet ni, glede na to, da se na ostale prikolice očitno ne spozna... :D

Kdo je na strani

Po forumu brska: Tadejko in 8 gostov