Volvo penta (disel)

Vse o popravilu plovil, motorjev in opreme na plovilih, tehnični nasveti

Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator

Dalmatinc
Desetnik
Prispevkov: 14
Pridružen: Ne Feb 23, 2020 01:32

Volvo penta (disel)

OdgovorNapisal/-a Dalmatinc » Po Feb 24, 2020 18:22

Pozdravljeni,

katerega serviserja priporočate za Umag z okolico (lahko Slovenija ali Istra). Ne zanima me osnoven servis, ampak imam problem, da nekje malce olje ohaja v kalužnico pa je treba ugotoviti in odpraviti napako, prav tako je potrebno narediti servis obeh pet, ko bo čolen na kopnem.

Za vse nasvete se priporočam :wink:
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2735
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

Re: Volvo penta (disel)

OdgovorNapisal/-a evovii » Po Feb 24, 2020 18:44

V marini Umag imaš Almija. Kar poznam fante so ok. Zaenkrat še nisem slišal od nikogar da bi jih kaj kritiziral. Kakšen pa ima nivo cen pa ne vem...
https://almi.hr/en/home/
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Dalmatinc
Desetnik
Prispevkov: 14
Pridružen: Ne Feb 23, 2020 01:32

Re: Volvo penta (disel)

OdgovorNapisal/-a Dalmatinc » Po Feb 24, 2020 19:51

hvala za info, vem da so najvecji servis dalec okoli; lepo slisat pohvale na njihov racun. je pa fajn slisat kje servisirate, da se je pol lažje odločit koga kontaktirat :lol:
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2735
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

Re: Volvo penta (disel)

OdgovorNapisal/-a evovii » Po Feb 24, 2020 20:14

Jaz imam Yanmarja in ga poservisiram sam. Ce bi se pa kje zataknilo bi pa aktiviral fante iz Almija.
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

Re: Volvo penta (disel)

OdgovorNapisal/-a polanc » Po Feb 24, 2020 21:03

Meni je tudi sam šef Almija eno soboto zrihtal cev za dovod goriva..bila je zaprešana v en konektor..3 urce ,pa sem že imel nov kos.Doma bi dal zanj 5 ali 6 e,tam mi jih je vzel 20,samo če bi se rabil peljat domov po ta kos ,bi me pa stal 50 e in vsaj 7 ur časa..tko da vedno ni vse v ceni.Pa Damir tudi ima kr veliko na zalogi delov v trgovini,ki spada pod njihov servis.
Dalmatinc
Desetnik
Prispevkov: 14
Pridružen: Ne Feb 23, 2020 01:32

Re: Volvo penta (disel)

OdgovorNapisal/-a Dalmatinc » Po Feb 24, 2020 22:18

govorim o kar velkem servisu (servis obeh pet ter manjse ampak motece tezave z oljem na enem od motorjev), zato sprasujem, ali se splaca kakega volvo majstra pripeljat pa samo nakdnadno angazirat servis ala “almi” ali kar vse pri njih narediti.
polanc
Admiral
Prispevkov: 9291
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

Re: Volvo penta (disel)

OdgovorNapisal/-a polanc » Pe Feb 28, 2020 19:48

Ma 3 serviserje v en projekt..ni glih dobr..Drugače pa pete snameš in daš v prtljažnik in jih odpelješ na celino..recimo do mojega bratranca in ti porihta u nulo..ostalo pa naredita direkt v Umagu.

Kdo je na strani

Po forumu brska: maki in 15 gostov