Pregledi čolnov

Debata o obnašanju in pravilih na morju ter starih in novih zakonih, ki zadevajo navtiko.

Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1

Darh
Admiral
Prispevkov: 1155
Pridružen: Ne Dec 30, 2018 09:26
Kraj: Tu bolje- Pula

Re: Pregledi čolnov

OdgovorNapisal/-a Darh » Če Mar 19, 2020 13:22

Pajer, ali so res do 16.5 podaljsal registracije?
Namrec, men vmes potece in sem ze vceraj klical agenta kako in kaj in mi je rekel da so podaljsali do 16.4.
Lpd
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

Re: Pregledi čolnov

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Če Mar 19, 2020 14:39

Darh napisal/-a:Pajer, ali so res do 16.5 podaljsal registracije?
Namrec, men vmes potece in sem ze vceraj klical agenta kako in kaj in mi je rekel da so podaljsali do 16.4.
Lpd


Ne glede na objavljeno, bodo morali prvo odpreti delavnice kjer opravljajo tehnične preglede.
Iz več virov, TV, radio, net, sem dobil info o podaljšanju veljavnosti do 16. 5. Z malo "sreče" pa se bo tarok še podaljšal.
Tudi sam sem v tem terminu, za podaljšanje, tako da nisi edini.

Veljavnost dovoljenj se podaljša Veljavnost prometnih dovoljenj, vključno z zavarovanjem motornih vozil in ADR certifikatov za prevoz nevarnega blaga, ki jim zaradi prepovedi iz prejšnjega člena poteče veljavnost od uveljavitve tega odloka do 16. aprila, se podaljša do 16. maja, piše v odloku, objavljenem v uradnem listu.

Več na: https://www.zurnal24.si/avto/registraci ... ali-343588 - www.zurnal24.si
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Darh
Admiral
Prispevkov: 1155
Pridružen: Ne Dec 30, 2018 09:26
Kraj: Tu bolje- Pula

Re: Pregledi čolnov

OdgovorNapisal/-a Darh » Če Mar 19, 2020 15:44

Pajer, hvala za info.
Lpd
Uporabniški avatar
bojan11
Admiral
Prispevkov: 665
Pridružen: Ne Feb 17, 2008 21:24
Kraj: Trebnje
Kontakt:

Re: Pregledi čolnov

OdgovorNapisal/-a bojan11 » Če Mar 19, 2020 18:24

Tukaj je največji problem za podjetja, tovorna vozila ki so še vedno v obtoku po EU in se bo vsak policaj kjekoli izven SLO sladko nasmejal ko mu bo šofer rekel da so pri nas z odlokom podaljšali veljavnost registracije. Nikjer pečata itd.

Sam sem v torek klical na dežurno službo AMZS, in prijazna gospa mi je povedala da nisem edini ki ga zanima kako je z podaljšanjem registracije tovornim vozilom. AMZS predstojnik naj bi že pisal na ustrezno ministrstvo in upa na čim prejšnji odgovor.
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3284
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: Pregledi čolnov

OdgovorNapisal/-a MareC » Pe Maj 08, 2020 13:16


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov