Letoes ne bo zapuščanja države

Novosti, ki se pojavljajo na področju motornih plovil in jadrnic

Moderatorji: moderator2, moderator

Uporabniški avatar
a-lex
Admiral
Prispevkov: 1066
Pridružen: Ne Feb 08, 2009 22:47
Kraj: Piran-Ljubljana

Re: Letoes ne bo zapuščanja države

OdgovorNapisal/-a a-lex » To Apr 14, 2020 19:30

Počakat, pa bomo videli kaj bo, prej govorit nima smisla in je kot pri vedeževalki.

Jaz bom dal konec meseca motor nazaj v barko, drug mesec - konec maja nov AF, in sem za prazne zalive in spanje na sidru pripravljen... :D :D :D
Jadranje je zakon....
NIL
Kapitan
Prispevkov: 166
Pridružen: Po Okt 25, 2010 10:21

Re: Letoes ne bo zapuščanja države

OdgovorNapisal/-a NIL » To Apr 14, 2020 20:54

Novinarjem ni vsega za verjet. Kako bodo preprečili, da bomo kam odšli? Nam bodo rekli, da ne smemo? :D Bodo zaprli meje? :D Le hrvati lahko zaprejo meje za vstop tako kot so jo sedaj ampak tudi oni niso neumni ker vedo da morajo vsaj nekaj zaslužiti poleti od turistov....Letos bo eno najlepših let.. :D Prazni zalivi brez čarterja, nikogar nikjer, gostilničarji, ki te bodo veseli ko boš prišel :D :D :D . Komaj čakam da odplujem mimo Savudrije proti jugu :D
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: Letoes ne bo zapuščanja države

OdgovorNapisal/-a franc5e » To Apr 14, 2020 21:02

Verjetno imaš prav, jaz mislim, da bodo izumili neko sledenje do poletja, oziroma boš moral imeti kako 3 dni staro potrdilo, da nimaš virusa. Pol pa prepoved zborovanj, koncertov... itd, brez tega itak preživimo, jaz tudi letos ne vem točno kam bom šel, nekam, kjer je kaka boja za gumenjak, da je ne rabim delati s sidrom. Pri kolegu v kampu mislim, da letos odpade...
boris1
Admiral
Prispevkov: 787
Pridružen: Sr Jan 09, 2019 11:28
Kontakt:

Re: Letoes ne bo zapuščanja države

OdgovorNapisal/-a boris1 » To Apr 14, 2020 21:16

NIL napisal/-a:Novinarjem ni vsega za verjet. Kako bodo preprečili, da bomo kam odšli? Nam bodo rekli, da ne smemo? :D Bodo zaprli meje? :D Le hrvati lahko zaprejo meje za vstop tako kot so jo sedaj ampak tudi oni niso neumni ker vedo da morajo vsaj nekaj zaslužiti poleti od turistov....Letos bo eno najlepših let.. :D Prazni zalivi brez čarterja, nikogar nikjer, gostilničarji, ki te bodo veseli ko boš prišel :D :D :D . Komaj čakam da odplujem mimo Savudrije proti jugu :D

To so pobožne sanje :shock:
LP
Boris
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: Letoes ne bo zapuščanja države

OdgovorNapisal/-a franc5e » To Apr 14, 2020 22:09

Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: Letoes ne bo zapuščanja države

OdgovorNapisal/-a franc5e » To Apr 14, 2020 22:18

franc5e napisal/-a:https://www.24ur.com/novice/korona/kdaj-bodo-hrvaske-oblasti-dovolile-slovencem-do-svojih-nepremicnin.html



https://www.24ur.com/novice/korona/kako-bo-letos-s-pocitnicami.html
Darh
Admiral
Prispevkov: 1167
Pridružen: Ne Dec 30, 2018 09:26
Kraj: Tu bolje- Pula

Re: Letoes ne bo zapuščanja države

OdgovorNapisal/-a Darh » Sr Apr 15, 2020 07:19

franc5e napisal/-a:Verjetno imaš prav, jaz mislim, da bodo izumili neko sledenje do poletja, oziroma boš moral imeti kako 3 dni staro potrdilo, da nimaš virusa. Pol pa prepoved zborovanj, koncertov... itd, brez tega itak preživimo, jaz tudi letos ne vem točno kam bom šel, nekam, kjer je kaka boja za gumenjak, da je ne rabim delati s sidrom. Pri kolegu v kampu mislim, da letos odpade...

Zakaj bi pa mogli letos kampi odpadit? Ja ce ne placas pavsala, sam mislim, da ne bo tako lahko NE PLACAT.
Vsi bomo placali marine in kampe in v 7. Mesecu lepo dopustovali v verjetno bolj karantenskih pogojih.
Fantje, sej bo, mal morjo nas se napsihirat.
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: Letoes ne bo zapuščanja države

OdgovorNapisal/-a franc5e » Sr Apr 15, 2020 13:15

Verjetno bo nekaj šlo kot praviš, samo takrat v 7 in 8 mesecu ima svojih domačih preveč, tako da mi odpademo, vi pa boste verjetno lahko.. :(
Darh
Admiral
Prispevkov: 1167
Pridružen: Ne Dec 30, 2018 09:26
Kraj: Tu bolje- Pula

Re: Letoes ne bo zapuščanja države

OdgovorNapisal/-a Darh » Sr Apr 15, 2020 15:45

franc5e napisal/-a:Verjetno bo nekaj šlo kot praviš, samo takrat v 7 in 8 mesecu ima svojih domačih preveč, tako da mi odpademo, vi pa boste verjetno lahko.. :(

Kaksnemu normalnemu ze kdaj oddam, da bi pa kar na pocez vsem, mi pa ni v interesu, ker imam to zase, oz. zaradi otrok.
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: Letoes ne bo zapuščanja države

OdgovorNapisal/-a franc5e » Če Apr 16, 2020 21:09

Darh napisal/-a:
franc5e napisal/-a:Verjetno bo nekaj šlo kot praviš, samo takrat v 7 in 8 mesecu ima svojih domačih preveč, tako da mi odpademo, vi pa boste verjetno lahko.. :(

Kaksnemu normalnemu ze kdaj oddam, da bi pa kar na pocez vsem, mi pa ni v interesu, ker imam to zase, oz. zaradi otrok.


Itak, malo sem verjetno nerodno zapisal, mislil sem samo na mojega kolega ki ima prikolo... :oops:
damo
Poročnik fregate
Prispevkov: 63
Pridružen: Ne Jan 19, 2020 21:27

Re: Letoes ne bo zapuščanja države

OdgovorNapisal/-a damo » Pe Apr 17, 2020 09:23

Jaz sem naročil sodelavcu, ki živi na Gorjancih, da naj ob priliki vzame telefonsko od kakega švercarja :)

Bojo mel še povratno furo plačano - izbeglice švercal gor, nas pa na hrvaško :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
franc5e
Admiral
Prispevkov: 1054
Pridružen: Če Maj 25, 2017 11:32

Re: Letoes ne bo zapuščanja države

OdgovorNapisal/-a franc5e » Po Apr 27, 2020 11:20

Hm, baje, letos prehod meje samo, če imaš protitelesa v krvi - test krvi ali če si cepljen.... bomo vidli kako in kaj bo, ta scenarij je grozen....
CAR
Admiral
Prispevkov: 2269
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

Re: Letoes ne bo zapuščanja države

OdgovorNapisal/-a CAR » Po Apr 27, 2020 12:57

Od kje ti ta informacije, je to baba rekla, baba kazala?
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
Wisdom
Viceadmiral
Prispevkov: 542
Pridružen: Sr Jul 22, 2015 14:58

Re: Letoes ne bo zapuščanja države

OdgovorNapisal/-a Wisdom » Po Apr 27, 2020 14:03

franc5e napisal/-a:Hm, baje, letos prehod meje samo, če imaš protitelesa v krvi - test krvi ali če si cepljen.... bomo vidli kako in kaj bo, ta scenarij je grozen....


Se bomo pa cepili s šmarnico. Naslednji dan glava boli, dan kasneje pa je že boljše, seveda, če dan poprej nisi ponovil revakcinacije. :D
boris1
Admiral
Prispevkov: 787
Pridružen: Sr Jan 09, 2019 11:28
Kontakt:

Re: Letoes ne bo zapuščanja države

OdgovorNapisal/-a boris1 » Po Apr 27, 2020 14:15

Wisdom napisal/-a:
franc5e napisal/-a:Hm, baje, letos prehod meje samo, če imaš protitelesa v krvi - test krvi ali če si cepljen.... bomo vidli kako in kaj bo, ta scenarij je grozen....


Se bomo pa cepili s šmarnico. Naslednji dan glava boli, dan kasneje pa je že boljše, seveda, če dan poprej nisi ponovil revakcinacije. :D

Tudi Rusi imajo cepivo – Vodko, pa jim nič ne pomaga :lol:
LP
Boris

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti