Večkratna objava odgovora

Obvezno preberi!!!

Moderator: moderator

Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » Če Okt 08, 2009 14:26

Ne vem zakaj mi na forumu napiše tole:



Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234
File : emailer.php




potem pa se mi zadeve 3x napišejo v forum!!


HALOOOO ADMINNNNNN!


:oops: :oops: :oops:
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8817
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Če Okt 08, 2009 19:03

Ja Novinec, to se je začelo pojavljati v zadnjih nekaj dneh... Zakaj nimam pojma, ker sem premalo računalniškega strokovnjaka.

Možno je, da ga kaj serje baza podatkov, čeprav to bolj dvomim. Pomoje bo nekaj s pravicami na serverju, kar pa moram še odkriti.

Če se vam pojavi zgoraj napisana napaka, je sporočilo ponavadi že oddano! Če potem klikneš nazaj in še enkrat objava, ga objavi ponovno! Tako imaš potem lahko svoje sporočilo objavljeno večkrat... Priporočam, da ne objavljate večkrat zaporedoma, če se vam to zgodi.

V prihodnje je v planu tudi prehod foruma na novejšo varianto phpBB, samo bo potrebnega nekaj časa. Sedaj se vse skupaj malce umirja in bo do sejmov po novem letu več časa za tehnično izpopolnitev naših strani.

Hvala za razumevanje,
Administrator
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » Če Okt 08, 2009 20:22

Ni blema! Samo da ne bo kdo mislil, da želimo s tem kaj poudariti. Sreča da nisem edini, če ne bi mislil, da je z mojim "geplom" kaj narobe.

Če si forum skup spravil, boš še to napako odpravil!

LP
:wink:
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"

...........................................................(J.H.)
Uporabniški avatar
skiper1
Kontraadmiral
Prispevkov: 316
Pridružen: Po Jun 29, 2009 22:27
Kraj: Velenje - Krk

OdgovorNapisal/-a skiper1 » Pe Okt 09, 2009 07:22

Ja tudi men se je to dogajalo, ko mi je potem Lipnik napisal, da pijem že TRUPLO (tretje ) pivo. Pa sem takrat mislil, da je z računalnikom kaj narobe. Torej sem sedaj izvedel, da je napaka drugje. :D

LP Zvone.
Morje da in morje vzame.
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Pe Okt 09, 2009 08:28

.



A nase pa nisi pomislil, da bi blo lahko kaj narobe? (truplo=tretje)

Ja, ja, pa je spet nekdo drug kriv in lahko spijemo še enga (četrtega)!

LP


PS

Smeh je pol zdravja!


.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Pe Okt 09, 2009 10:05

skiper1 je večkrat fajhn,pa mu server dela težave,men se to ne more zgodit :lol: :lol:
Lp CC
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

Več objav istega prispevka

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » So Jun 22, 2013 00:50

Odvečne prispevke - npr. dvojnike - lahko izbrišemo, dokler so zadnji v temi

Poleg zgodbe z 'debug mode' je lahko še nekaj drugih razlogov, da pride do dveh (ali tudi več) objav istega prispevka.
To se razmeroma pogosto dogaja tistim, ki pišejo v forum z androida.

Kaj je mogoče storiti? Dokler za našim prispevkom ni še nobenega odgovora, lahko svoj zadnji prispevek izbrišemo.

Po vsaki objavi je itak dobro pogledati, če je prispevek OK (so slike vidne, povezave delajo...). Če prispevek tako pregledamo, bomo seveda opazili, če je objavljen večkrat.

V tem primeru bo na prispevku, če je naš, v desnem zgornjem oglu poleg 'tipke' "citiraj" tudi 'tipka' "uredi". Če je naš prispevek tudi zadnji v temi, bo poleg tega še 'tipka' s križcem, kot "x".

Če kliknemo to 'tipko', bo forumov program vprašal, če res želimo izbrisati to objavo. Če je to večkratna objava, odgovorimo da dovolimo in forumov program sporočilo izbriše.

Tako lahko izbrišemo po vrsti od zadnjega svojega objavljenega prispevka v temi navzgor zaporedoma svoje odvečne prispevke.

To ne gre več, če je za našim prispevkom v isti temi že objavljen še kakšen odgovor (oziroma za našim v isti temi še kakršen koli drug prispevek). Do takrat pa lahko izbrišemo kolikor dvojnikov se nam pač 'sčara'.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov