Dobri izpusti v SLO

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
kocka
Admiral
Prispevkov: 4826
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 20:03
Kraj: Ljubljana

Dobri izpusti v SLO

OdgovorNapisal/-a kocka » Ne Feb 17, 2008 11:30

Zanima me kje je v SLO najlažje spustit čoln na prikolici v vodo(prvič), da te ne gnavijo in je dober dovoz-ispust z ne preveč velikim naklonom( bi se rad še domov peljal z avtom). :wink:
nuvolari
Viceadmiral
Prispevkov: 400
Pridružen: Sr Jan 30, 2008 06:36
Kraj: bled

OdgovorNapisal/-a nuvolari » Ne Feb 17, 2008 12:49

jaz sem imel enkrat najetega gumenjaka, sem ga dal v izoli v ladjedelnici noter v vodo, to je bilo kake 3 leta nazaj, sem plačal 1.000 sit za uporabo drče. pa nič ni bilo kompliciranja.. lahko da je še vedno tako..

lp
gorenjc
Admiral
Prispevkov: 705
Pridružen: Ne Nov 04, 2007 23:22
Kraj: LJ

OdgovorNapisal/-a gorenjc » Ne Feb 17, 2008 13:24

res je verjetno najboljša varianta Izola ladjedelnica, sedaj stane 10 € (spust in dvig), s svojo cevjo se lahko tudi takoj spere (mislim da stane 3€), pa še vedno je nekdo tam (recepcija-vhod), tako da nisi časovno omejen, kdaj lahko to počneš, prejšnji mesec ko sem to počel, je bil dovoz ob oseki malo masten, ampak ni bilo težav, ker je kovinski z rešetkami. Pa še en plus - ob ladjedelnici je dovolj (brezplačnega) parkinga za avto in prikolico.
nuvolari
Viceadmiral
Prispevkov: 400
Pridružen: Sr Jan 30, 2008 06:36
Kraj: bled

OdgovorNapisal/-a nuvolari » Ne Feb 17, 2008 14:18

ja sej takrat je bilo isto: tisočaka za not, pa potem še enega prešerna za ven. p atakrat sem zastonj mel wap.. mislim da najbolša zadeva
Uporabniški avatar
kocka
Admiral
Prispevkov: 4826
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 20:03
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kocka » Po Feb 25, 2008 08:39

HVALA! Sem slišal -nepreverjeno, da je možno tudi v Ankaranu na nekem starem izpustu. Čoln imam 402gt Elan tako da neke hude teže ni. No pa če ti v IZOLI dovolijo, da še cel dan parkiraš, pa je to kar sprejemljivo, samo zoprno je, če ti stojijo za ritjo še eni trije pa potem mal nervoze, pa lahko kaj uspe zamočit. :oops:
bimbus
Kapitan
Prispevkov: 169
Pridružen: Če Apr 05, 2007 12:51
Kraj: OBALA

OdgovorNapisal/-a bimbus » Po Feb 25, 2008 10:23

v ankaranu lahko spuscas na dveh lokacijah. prva je takoj na zacetku v mandracu sv. katarine pri nogometnem igriscu, kjer imas zelo veliko prostora za manevriranje in parkiranje avta in prikolice. druga lokacija pa je v avtokampu adria, kjer pa je spust malo bolj strem in se ce je oseka zna bit kar zaj..., lahko pa se zmenis z vzdrzevalci da ti ga oni spustijo z demperjem v zameno za kaksno pivo seveda!
Marko67
Poročnik fregate
Prispevkov: 66
Pridružen: Ne Sep 30, 2007 21:16
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marko67 » Po Feb 25, 2008 14:21

kje ga lahko daš poceni notr z dvigalom v Sloveniji

včasih je bila na forumu ena številka , pa je ne najdem

lp Marko

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov