lanzarota od 08-14.03-2008

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

gobbi
Viceadmiral
Prispevkov: 370
Pridružen: So Jan 05, 2008 20:06
Kraj: MARIBOR-BANJOLE-NEREZINE-JEZERA

lanzarota od 08-14.03-2008

OdgovorNapisal/-a gobbi » Pe Mar 07, 2008 13:46

gre gdo tja ta termin da se vidimo , de nebo spet ko ona dva ko sta bla na isti ladji pa se nista srečala, pa z dunaja letim ,za prepoznavnost na letlišču pa vsepovsod bo poskrbljeno ker bomo 100/ najglasnejši 3je
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

LP GOBBI

OdgovorNapisal/-a Novinec » Ne Mar 09, 2008 19:20

Na "ona dva" leti verjetno na mene in Pajerja1. Če je na ladji več kot 200 slovencev je težko, da se bomo vsi med sabo poznali ali spoznali. Sploh med ljudmi naše starosti, okoli 50 letnim je to še težje, kajti starejši smo, bolj smo zadrgnjeni. Otrokom gre to lažje od rok.
Vidim da odhajaš na "lepše". Imej se lepo in uživaj!
Novinec
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5969
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Ne Mar 09, 2008 20:07

.
Samo potovanje, velika ladja, veliko potnikov, je tako zanimivo, da enostavno ni nikoli dolgčas.

Sem pa klepetal s Holandci, Nemci-nemško še kar obvladam, in seveda tudi s Slovenci, ker je dovolj priložnosti za to. Smo pa mi kot narod malo bolj zaprti nasploh. To je naša značilnost, ki pa jo jaz ocenjujem kot slabost. To z leti nima veze.

No tudi jaz sedajle zvečer odhajam v tovarno JEANNEAU. Po kakšnih 20tih urah vožnje se naloži 39ica pa nazaj proti Jadranu. Prejšnji teden je bilo čudno vreme, (veter, snežni meteži, dež, mraz) in upam da bo tokrat boljše.

V Choletu so postavili novo tovarno za jadrnice tipa 39 čevljev. To nam skrajša čas za dobro uro v eno smer. Kar v redu. Sama tovarna je pa urejena po naj standardih. Nakladamo v zaprtih prostorih itd.

Pa LP, se oglasim ko se vrnem
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
gobbi
Viceadmiral
Prispevkov: 370
Pridružen: So Jan 05, 2008 20:06
Kraj: MARIBOR-BANJOLE-NEREZINE-JEZERA

OdgovorNapisal/-a gobbi » Ne Mar 16, 2008 10:33

Ja evo vaju dva sem mislo . Zanalašč sem tak napisal ker te je vsaj negdo odgovoril na mojo temo no lanzaroto smo si celo ogledali iste zadeve kot pajer ,edino kaj smo se mi podrobno pogledali so marine no dve marini bom probal kak slike gor zalepit ce mi bo uspelo osatalo nima smisla ker je tak pajer že slikal in dal gor

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti