Motomarine, Trst

Seznam trgovin, kjer lahko kupimo vse kar je povezano z navtiko. Vključeni so slovenski in ostali svetovni trgovci ter tudi navtične internetne trgovine.

Moderatorji: moderator2, moderator, Matejc

Uporabniški avatar
a-lex
Admiral
Prispevkov: 1066
Pridružen: Ne Feb 08, 2009 22:47
Kraj: Piran-Ljubljana

OdgovorNapisal/-a a-lex » Po Jan 11, 2010 21:38

no to je to!
Sem se vozil po Garminu, pa sem mislil, da je falil, ko se je naenkrat odprl parking in pokazala trgovina...
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2592
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Po Jan 11, 2010 21:42

TNX za točen opis
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
mravla74
Kontraadmiral
Prispevkov: 309
Pridružen: To Jun 24, 2008 12:29

OdgovorNapisal/-a mravla74 » Sr Jun 16, 2010 21:10

Gledam po mapi kje se nahaja ta Motomarine trgovina in vidim da je zelo blizu enega kanala kjer so parkirani čolni. A se lahko potem kar iz Ankarana s čolnom zapelješ do tega kanala in tam privežeš? Potem pa samo peš par metrov do trgovine?
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3287
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

OdgovorNapisal/-a MareC » Sr Jun 16, 2010 21:27

mravla74 napisal/-a:Gledam po mapi kje se nahaja ta Motomarine trgovina in vidim da je zelo blizu enega kanala kjer so parkirani čolni. A se lahko potem kar iz Ankarana s čolnom zapelješ do tega kanala in tam privežeš? Potem pa samo peš par metrov do trgovine?

tam je bil včasih sedaj je pod starim najbolj znanim tržaškim svetilnikom (Il Faro della Vittoria) Via del Boveto 10

Slika

Slika
Slootack
Viceadmiral
Prispevkov: 545
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 14:02
Kraj: Kras/ Trst
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Slootack » Sr Jun 16, 2010 21:54

in 300m severno od svetilnika je naselje Barcola. V mandraču se priveži na levi pomolček
bomax
Kapitan
Prispevkov: 172
Pridružen: Po Maj 03, 2010 03:17
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a bomax » Sr Jun 16, 2010 23:24

V Motomarine na vio Bovete sem bil prejšnji teden. Peljal sem po Napoleonski cesti, torej ne čisto ob morju, in Garmin ni najbolje vedel, kako bi me pripeljal do tja. Pa sem parkiral na enem parkirišču, se spustil med hišami in bil v petih minutah v trgovini. Ta ni nič označena, dela pa brez problemov. Dobro založena, cene pa po mojem občutku primerljive z našimi. Seveda pa so popustom bolj naklonjeni kot pri nas. Če pa prideš po cesti ob morju, najde tudi Garmin. Svetilnik je definitivno dober orientir.

Bil sem tudi v skladišču. Do tja se pride, če pelješ po avtocesti smer Venezia, torej mimo Trsta in zaviješ dol na Prosecco. Čez par kilometrov je na desni ena bencinska. Za njo se zavije prvo možno cesto na desno, potem pa cca. 500 m po cesti - najprej en ovinek desno, potem pa še malo naprej. Ko misliš, da si zgrešil, vidiš na levi zanikrno majhno tablo Motomarine in zaviješ noter. Na koncu čez cca. 200 m na desni je skladišče. Prodajnega salona (še) nimajo, a kot so povedali že predhodniki, tukaj se dvigne, česar nimajo v prodajalni v Trstu.

Pa na obeh lokacijah slovenščina ni problem.
mini
Kapitan korvete
Prispevkov: 106
Pridružen: Pe Nov 19, 2010 21:55

motomarine

OdgovorNapisal/-a mini » Če Maj 05, 2011 17:12

A je kdo bil v zadnjem času v trstu a je kaj ceneje da se splača it a kako? :wink:
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Če Maj 05, 2011 19:20

Moje mnenje je NE.
Cene majo netransparentne. Potem nekaj na žepni kalkulator računa (kao neke popuste), nato ti prbije cifro. Plačaš! Račun, ki ga dobiš je pa kot pr šiptarju, k kupiš dve kepici vanilije- nikakršen. Brez specifikacije, skratka kr neki!
Ko odhajam iz Motomarine se vedno počutim opeharjenega. Je pa res, da imajo skoraj vse na lagerju.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Če Maj 05, 2011 19:57

Kolikor vem, večina slovenskih prodajalcev navtične opreme nabavlja pri Motomarine, tako da je najbrž ceneje kupit direktno v Motomarine... ampak ne po polnih cenah, ker so večinoma še višje kot pri nas... treba se je pač zmenit za dober popust... kdor jezika špara, kruha strada :wink:

Kar se tiče zaloge, je pa logično, da se slovenski trgovci ne morejo primerjati z italijanskimi... italijanski navtični trg je eden največjih na svetu...
mini
Kapitan korvete
Prispevkov: 106
Pridružen: Pe Nov 19, 2010 21:55

OdgovorNapisal/-a mini » Če Maj 05, 2011 20:07

Ja to vem sam ne vem a se mi bo splačal za mini tendo en lesen volan, inox nosilce za privez čolna nosilec pomožnega motorja in mogoče palubno ograjco inox.??? a imajo mogoče katalog v pdf obliki da se vsaj da listat če kdo ve??? Hvala za pomoč!!! :wink:
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Če Maj 05, 2011 20:10

Mislim da je na njihovi internetni strani tudi katalog izdelkov... ne vem pa, če je v pdf.
Uporabniški avatar
Grega295
Admiral
Prispevkov: 3222
Pridružen: Ne Apr 04, 2010 21:50

OdgovorNapisal/-a Grega295 » Če Maj 05, 2011 20:58

Spletna stran, tudi v angl., na njej imaš katalog: http://www.motomarine.it/
Ko kaj najdeš, prepiši naziv in šifro artikla in jih kontaktiraj za ceno:
- email: shop2@motomarine.it
- telefon, kjer govorijo tudi slovensko: 0039/040/420211
Uporabniški avatar
Stal
Kapitan
Prispevkov: 175
Pridružen: Pe Sep 17, 2010 23:37
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Stal » Če Maj 05, 2011 20:59

brane40 napisal/-a:Kolikor vem, večina slovenskih prodajalcev navtične opreme nabavlja pri Motomarine

Kar se tiče zaloge, je pa logično, da se slovenski trgovci ne morejo primerjati z italijanskimi... italijanski navtični trg je eden največjih na svetu...


Mogoče res večina ampak nekateri NE kupujemo tam... :twisted:

Res pa je, da se z italijanskimi trgovci ne moremo primerjati... :cry:

Lp
Najboljši na krovu
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Če Maj 05, 2011 21:20

Seveda obstajajo tudi izjeme Stal :wink: . Pa tudi tisti, ki kupujejo pri Motomarine, ne kupujejo vsega tam... Marsikateri izdelek je lahko pri slovenskem trgovcu cenejši kot v Italiji... sploh če kupuje direktno od proizvajalca in ne pretirava z maržo. Če sem čisto pošten, tudi Motomarine marsikaj kupuje pri Osculatiju, ki je eden največjih italijanskih navtičnih trgovcev.
CAR
Admiral
Prispevkov: 2269
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » Če Maj 05, 2011 21:54

Je ceneje! Vsaj za tiste, ki smo si izborili dovolj velik popust. V Motomarinu pride antena Glomex V9125, 95,76 EUR (s 40% popustom). Če je pri nas kje ceneje jo kupim.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost