Iskalnik je našel 642 ujemanj
- Sr Jun 03, 2026 08:15
- Forum: Mali oglasi Morjeplovcev
- Tema: P: Volanski mehanizem - polž
- Odgovori: 2
- Ogledi: 396
Re: P: Volanski mehanizem - polž
Malo dvignem, da se ne pozabi.
- Ne Maj 31, 2026 11:25
- Forum: Oprema plovil in vse kar paše zraven
- Tema: Nosilec pasarele
- Odgovori: 3
- Ogledi: 207
Re: Nosilec pasarele
Luknjo že imam na platformi. Rabim del, ki se privijači na pasarelo in gre v luknjo.
- So Maj 30, 2026 20:36
- Forum: Oprema plovil in vse kar paše zraven
- Tema: Nosilec pasarele
- Odgovori: 3
- Ogledi: 207
Nosilec pasarele
Iščem nosilec pasarele, ki se vtakne v pušo/luknjo na platformi. Našel sem samo enega aluminijastega, jaz bi pa inox. Po možnosti takega, ki omogoča precej kota pasarele nad ali pod obalo. V Umagu so plime in oseke pozimi visoke. Puša/luknja na platformi je 25mm. Če komu leži doma ali če kdo ve kje ...
- To Maj 19, 2026 17:16
- Forum: Mali oglasi Morjeplovcev
- Tema: P: Volanski mehanizem - polž
- Odgovori: 2
- Ogledi: 396
Re: P: Volanski mehanizem - polž, lestev/pasarela, bitvi
Oglasu dodajam še lestev/pasarelo in bitve. Lestev/pasarela je potrebna obnove, malo je že kriva. Lahko se uporabi kot lestev ali pasarela. Dolga je približno 160cm. Podarim, če kdo rabi. Dve bitvi sta inox, dolgi 24cm, zraven so podložne ploščice. Bitvi sta novi. Mehanizem volana je še vedno na vol...
- Po Apr 27, 2026 19:44
- Forum: Jadrnice
- Tema: Kamenjak - Cres
- Odgovori: 1
- Ogledi: 411
Kamenjak - Cres
Danes sva prišla do Rovinja, jutri greva do Pule. Če bi se dalo, bi šla do Cresa. Glede na napovedano burjo bi šla jutri ali v sredo zjutraj. Sredo popoldne in četrtek bi počakala na Cresu, v petek, ko burja pade pa nazaj proti Umagu. Sam bi to plul prvič, enkrat smo šli v dobri burji z Marčijem iz ...
- Če Apr 23, 2026 08:53
- Forum: Oprema plovil in vse kar paše zraven
- Tema: Nosilci za kopalno ploščad
- Odgovori: 0
- Ogledi: 303
- Sr Apr 15, 2026 08:32
- Forum: Mali oglasi Morjeplovcev
- Tema: P: Volanski mehanizem - polž
- Odgovori: 2
- Ogledi: 396
P: Volanski mehanizem - polž
Prodam volanski mehanizem za izvenkrmni motor. Dve sezoni je bil na 5m čolnu z 60km motorjem. Mehanizem je brez napak. Zravenpride tudi ploščica, okrasni pokrov in vijaki. Cena 39,99€ LP, MKN https://i.postimg.cc/jnNsxxGh/volan-1.jpg https://i.postimg.cc/5Qvx44Zw/volan-2.jpg
- To Apr 14, 2026 09:42
- Forum: Popravila, gradnja, obnova
- Tema: Kaj je to?
- Odgovori: 29
- Ogledi: 1594
Re: Kaj je to?
Samo ugibam, da je med cevkami enak žele kot na termostatu? Če bi našel čistilo, ki topi ta žele in izmenjevalec potopil vanj, da stopi žele, potem pa s curkom ali zrakom prepihali cevke, da čim več odnese ven? Mogoče se potem rinka premakne?
- Če Mar 19, 2026 17:50
- Forum: Popravila, gradnja, obnova
- Tema: Usnjeno krmilo
- Odgovori: 43
- Ogledi: 3961
Re: Usnjeno krmilo
Luknje bodo na 1 cm dovolj. Drugače je pregost šiv.
Računati ure in vbode je pa brez veze če delaš sam. Gre za veselje in užitek.
Računati ure in vbode je pa brez veze če delaš sam. Gre za veselje in užitek.
- Če Mar 12, 2026 08:56
- Forum: Popravila, gradnja, obnova
- Tema: Usnjeno krmilo
- Odgovori: 43
- Ogledi: 3961
Re: Usnjeno krmilo
Ne preveč komplicirat. Samo malo časa vzame, drugače pa je enostavno. Če kdo hoče lahko pokažem.
MKN
MKN
- Sr Mar 11, 2026 15:52
- Forum: Popravila, gradnja, obnova
- Tema: Olje hidravličnega volana
- Odgovori: 7
- Ogledi: 480
Re: Olje hidravličnega volana
Pojdi do prvega avtomehanika pa ti bo nekaj dal.
- Sr Mar 04, 2026 20:56
- Forum: Oprema plovil in vse kar paše zraven
- Tema: Tangun nastavek
- Odgovori: 3
- Ogledi: 2649
Re: Tangun nastavek
Z veseljem vzamem, samo če bo pasal na jambor.
- Sr Mar 04, 2026 10:45
- Forum: Oprema plovil in vse kar paše zraven
- Tema: Tangun nastavek
- Odgovori: 3
- Ogledi: 2649
- Če Feb 26, 2026 16:02
- Forum: Popravila, gradnja, obnova
- Tema: Usnjeno krmilo
- Odgovori: 43
- Ogledi: 3961
Re: Usnjeno krmilo
Jaz sem delal podobno kot dela Sail Life. Nisem pa vzel kita. Šel sem k lokalnemu čevljarju po odpadne kose usnja/semiša, kupil primeren sukanec, narezal in naluknjal usnje in prišil na kolo. Strošek je bil nekaj €. Kolo pritrdiš na eno cev v garaži da se vrti, vzameš dve niti, prižgeš radio in pret...
- Sr Feb 25, 2026 11:37
- Forum: Popravila, gradnja, obnova
- Tema: Usnjeno krmilo
- Odgovori: 43
- Ogledi: 3961




