Nov nateg? Snemanje reklam...
Objavljeno: Sr Jun 26, 2013 21:31
Se komu kaj sanja.
Danes sta me klicali dve različni zenski, če bi posodil gliserja, ki je naprodaj.
Ena ga rabi v petek ena pa ze jutri. Seveda za primeren honorar. Eno snemanje je v petek v Bovcu, drugo pa jutri v Italiji za Audi. Naj povem, da gre za star gliser in tako nekako cenovno ne gre meni to skupaj, ce gre za nateg. PAc za 2 jurja ne vem ce se splača nategovat...
Danes sta me klicali dve različni zenski, če bi posodil gliserja, ki je naprodaj.
Ena ga rabi v petek ena pa ze jutri. Seveda za primeren honorar. Eno snemanje je v petek v Bovcu, drugo pa jutri v Italiji za Audi. Naj povem, da gre za star gliser in tako nekako cenovno ne gre meni to skupaj, ce gre za nateg. PAc za 2 jurja ne vem ce se splača nategovat...