Stran 1 od 1

Solastnik plovila

Objavljeno: So Apr 02, 2016 00:14
Napisal/-a JOK
Živjo

Mene pa zanima sledeče, ima kdo kašne izkušnje z solasnistvom pri motornih plovilih, jadarnicah ali katamaranih.

Kako je kaj stem ali se to splača ?

Lp, JOK :oops:

Objavljeno: So Apr 02, 2016 06:49
Napisal/-a kocka
Ce zelo dobro poznas solastnika in njegove navade in nisi prevec custveno navezan na plovilo še gre.
Hitro zna priti do zapletov okoli okvar, čisčenja, terminov uporabe. Če imas malo domisljije lahko hitro ugotovis kje zna priti do zapletov.

Re: Solastnik plovila

Objavljeno: So Apr 02, 2016 09:29
Napisal/-a NOVI FOSIL
JOK napisal/-a:Živjo

Mene pa zanima sledeče, ima kdo kašne izkušnje z solasnistvom pri motornih plovilih, jadarnicah ali katamaranih.

Kako je kaj stem ali se to splača ?

Lp, JOK :oops:


Pregovorno – še pes v španoviji crkne. Ti ne priporočam.

Objavljeno: So Apr 02, 2016 14:33
Napisal/-a habibi Vll
Fosil ima povsem prav,še tako dobro prijateljstvo je na preizkušnji,kadar je solastništvo na tapeti.Če imaš še tako dobrega prijatelja,ga boš obdržal 99% z lastnim lastništvom.

Objavljeno: So Apr 02, 2016 14:37
Napisal/-a NOVI FOSIL
:D
A veš kako se lahko znebiš najboljšega prijatelja :?:

Objavljeno: So Apr 02, 2016 15:29
Napisal/-a habibi Vll
Ponudiš mu šponovijo :lol: :lol:

Objavljeno: So Apr 02, 2016 15:33
Napisal/-a NOVI FOSIL
:lol: :lol:
Delno res. Bolj življenski je ta.

Posodiš mu denar.

Re: Solastnik plovila

Objavljeno: So Apr 02, 2016 16:07
Napisal/-a kondor88
JOK napisal/-a:Živjo

Mene pa zanima sledeče, ima kdo kašne izkušnje z solasnistvom pri motornih plovilih, jadarnicah ali katamaranih.

Kako je kaj stem ali se to splača ?

Lp, JOK :oops:


jok

Objavljeno: So Apr 02, 2016 17:36
Napisal/-a NOVI FOSIL
wituri napisal/-a:Ne nasedajte, temu njegovemu puhlemu pisanju.

http://www.morjeplovec.net/forum/search ... author=JOK





:D
Zgleda da fant postavlja čudna vprašanja :?: