Musto oblačila in kvaliteta
Objavljeno: Pe Avg 13, 2021 14:18
Pozdravljeni,
Rad bi malo povprašal kako ste kaj zadovoljni z Musto oblačili in jadralnimi oblekami? Sicer sem bil kar nekaj časa navdušen nad Musto klasičnimi oblačili vendar opažam, da je kvaliteta vedno bolj vprašljiva. Predvsem sem razočaran nad polo majicam, ki so mi po mojem mnenju čisto prehitro zbledele, imam tudi dva brezrokavnika, ki sta po enem letu pričela razpadati. Enostavno so se napisi pričeli kar lepiti kot čigumiji... pa nisem pretiraval z uporabo.... predvsem mi gre na k.. ker ni poceni oprema razpadati pa je začela prej kot če bi kupil kakšen brezrokavnik v Lidlu....
Tole sem malo napisal, da vidim če ima še kdo kakšne podobne izkušnje oz se sam kaj zajebal (pranje pa to...).
p.s. jadralno obleko imam od Sandiline in sem super zadovoljen, po petih letih še vedno bp.
Rad bi malo povprašal kako ste kaj zadovoljni z Musto oblačili in jadralnimi oblekami? Sicer sem bil kar nekaj časa navdušen nad Musto klasičnimi oblačili vendar opažam, da je kvaliteta vedno bolj vprašljiva. Predvsem sem razočaran nad polo majicam, ki so mi po mojem mnenju čisto prehitro zbledele, imam tudi dva brezrokavnika, ki sta po enem letu pričela razpadati. Enostavno so se napisi pričeli kar lepiti kot čigumiji... pa nisem pretiraval z uporabo.... predvsem mi gre na k.. ker ni poceni oprema razpadati pa je začela prej kot če bi kupil kakšen brezrokavnik v Lidlu....
Tole sem malo napisal, da vidim če ima še kdo kakšne podobne izkušnje oz se sam kaj zajebal (pranje pa to...).
p.s. jadralno obleko imam od Sandiline in sem super zadovoljen, po petih letih še vedno bp.