To ni Lambada...
Objavljeno: So Maj 22, 2010 18:22
evo sem se malo potrudil in naredil par okusnih zadev
najprej svež domač kruh
potem sem se lotil kapesant na moj način z divjo mozzarelo, začimbami, olivnim oljem in par kapljic vina, vse skupaj gratinirano z grana padano
malo polnjenih ligenjčkov - ulov izpred hiše
potem pa na mizo za prste polizat
prileže se pa glaž bužulejčka
zdaj pa čakam še samo ligo prvakov

najprej svež domač kruh
potem sem se lotil kapesant na moj način z divjo mozzarelo, začimbami, olivnim oljem in par kapljic vina, vse skupaj gratinirano z grana padano
malo polnjenih ligenjčkov - ulov izpred hiše
potem pa na mizo za prste polizat
prileže se pa glaž bužulejčka
zdaj pa čakam še samo ligo prvakov