Stran 1 od 1

To ni Lambada...

Objavljeno: So Maj 22, 2010 18:22
Napisal/-a MareC
evo sem se malo potrudil in naredil par okusnih zadev
najprej svež domač kruh
Slika

potem sem se lotil kapesant na moj način z divjo mozzarelo, začimbami, olivnim oljem in par kapljic vina, vse skupaj gratinirano z grana padano

Slika

malo polnjenih ligenjčkov - ulov izpred hiše

Slika

potem pa na mizo za prste polizat :mrgreen: :mrgreen:

Slika

prileže se pa glaž bužulejčka

Slika


zdaj pa čakam še samo ligo prvakov :mrgreen: :mrgreen:

Objavljeno: So Maj 22, 2010 18:28
Napisal/-a rabuni
MareC, pridem med polčasom na malico...ha...ha... dalmatinci bi ti rekli ob teh dobrotah: "U slast!"