Stran 1 od 5
Motomarine, Trst
Objavljeno: So Jun 14, 2008 17:15
Napisal/-a krmar
Danes sem se znašel pred zaprto štacuno Motomarine, Via del Boveto 10, Trst. Zaprta naj bi bila od 28.05. letos do nadaljnjega. Po tabli sodeč, se bo zadeva prenavljala ali pa selila.
LP
Objavljeno: So Jun 14, 2008 19:08
Napisal/-a Blaz
Hvala za info!
Dobro vedt da ne bomo brez potrebe hodil vTrst. Ali kdo kaj več ve, kaj se bo dogajalo? Sem pa 5 junija poslal mejl dol za neke stvari in mi je odgovoril kot da je vse normalno!?
Objavljeno: So Jun 14, 2008 20:53
Napisal/-a gregor.n
Fantje, Motomarine ima na ulici Via del boveto pravzaprav skladišče, maloprodajna trgovina je v centru trsta blizu občine, Via machiavelli in dvomim da bi bila zaprta. Se bodo pa res v kratkem preselili, če se že niso, v neki obrtni coni, sem že pozabil kje točno, delajo novo skladišče in trgovino.
lpg
Objavljeno: Ne Jun 15, 2008 20:22
Napisal/-a krmar
No, lepa reč! Do sedaj še nisem obiskal Motomarine in nisem vedel za naslov v centru. Hvala za informacijo!
LP
Objavljeno: Ne Jun 15, 2008 21:35
Napisal/-a gregor.n
Via Machiavelli 24
34100 Trieste (TS) - Italy
Tel. 040/632598 Fax 040/364088 E-mail:shop@motomarine.it
lpg
Objavljeno: Po Jun 16, 2008 19:53
Napisal/-a CAR
Fantje trgovina je v centru trsta kot je napisal Gregor. Skladisce pa imajo v Proseco (industriska cona), to je v blizini Obcin. Tam sem bil v soboto in imajo odprto do 13.00 in potem od 16.00 naprej. V kolikor kupite kaksen del, ki ga nimajo v trgovini, ga dvignes v skladiscu. V kolikor boste sli v skladisce naj vam narisejo, ker je zadeva neoznacena in skrita s ceste v gozdu.
Objavljeno: So Jan 09, 2010 20:30
Napisal/-a MARKO1977
Motomarine deloje na lokaciji via boveto... v centru na machiaveli so trgovino zaprli in vse skupaj preselili na via boveto ( prav tako tudi vsi zaposleni ) Trgovina je zelo založena in če se malce pohecaš z njimi dobiš tudi dober popust,. Če materiala ni v torgovini je 10 km stran njihovo skladišče v Proseco (industriska cona),Ne da delam reklamo ampak cene so občutno ceneje kot pri nas.
Objavljeno: So Jan 09, 2010 22:23
Napisal/-a a-lex
Objavljeno: Ne Jan 10, 2010 21:24
Napisal/-a Matejc
Se pravi da v centru tm na vogalu ni več trgovine???? Sam preverjam da ne bom zastonj hodu....
Objavljeno: Ne Jan 10, 2010 22:01
Napisal/-a a-lex
nč več, zdej se pelješ iz občin dol cca 8 km - do obale in proti Miramare, pol pa na enem križišču desno - tko na brzino povedano!
Objavljeno: Po Jan 11, 2010 10:45
Napisal/-a ttomi73
Vsi govorite o XXXL popustih v tej trgovini, ko pa jaz povprašujem je pa vse za 20% dražje kot v KAMu.
???
Objavljeno: Po Jan 11, 2010 10:57
Napisal/-a a-lex
jaz nisem niti glihal nič, ker sem šel bolj iz firbca dol in kupil par drobnarij, ko sem bil ravno službeno v Sežani, se pa gotovo da okoli višjih cen sigurno kaj pogajat saj so Italiani!!
Objavljeno: Po Jan 11, 2010 15:53
Napisal/-a Matejc
a to je pol zdej tam kjer je bil včasih skladišče al kje drugje????
Objavljeno: Po Jan 11, 2010 15:58
Napisal/-a a-lex
ja, tm Via del Boveto 10!!
Objavljeno: Po Jan 11, 2010 21:27
Napisal/-a gregor.n
http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=sl&geocode=&q=via+del+boveto+10&sll=37.0625,-95.677068&sspn=34.313287,78.837891&ie=UTF8&hq=via+del+boveto+10&hnear=&radius=15000&ll=45.670204,13.786554&spn=0.028069,0.07699&z=14
Ko pridete v center Trsta se držite obale in smeri Venecia, ko prevozite glavni trg kjer je občina, še mimo velike parkirne hiše, silos smo rekli včasih, še naprej ob morju potem prečkate železnico (podvoz) in nato po cca 800 metrih na desno. Ni težko najti.
lpg