Awn.de
Objavljeno: Sr Maj 04, 2016 07:19
Sem naročil že par stvari in je zelo OK roba (jakna), tehnična pa itak kot mora bit. Nekaj podobnega kot svb.de.
Slovenski Navtični Forum
https://www.morjeplovec.net/forum/
https://www.morjeplovec.net/forum/viewtopic.php?f=18&t=18396
a-lex napisal/-a:Sem naročil že par stvari in je zelo OK roba (jakna), tehnična pa itak kot mora bit. Nekaj podobnega kot svb.de.