Stran 1 od 1
Sejem nautike RIJEKA se vrača
Objavljeno: Sr Apr 10, 2013 15:17
Napisal/-a pešekan
Spet bomo dobili nautico v Reko od 27-29.9.2013.
Šefe, lahko boš domačin, pa zrihtal kako fešto

Objavljeno: Sr Apr 10, 2013 20:52
Napisal/-a admin
Ti, pismo, to pa res! Evo, za Morjeplovce nekaj za pod zob in za na jezik na tromeji Trsat-Vojak-Vežica!
Upam, da vrnejo sejem v našo Fiume, čeprav ne vem koliko bo razstavljavcev, saj se vsi otepajo sejmov...

Objavljeno: Če Sep 05, 2013 10:46
Napisal/-a admin
Še malo, pa bo Rijeka Nautic Show.
Da se vrača je zaslužen reški župan Vojko Obersnel, ki je mimo grede na pol Slovenec.
Če se dogovorimo je after party kot sem napisal na tromeji Trsat-Vojak-Vežica.

Matejc že ve kje...

Objavljeno: Če Sep 05, 2013 11:31
Napisal/-a pešekan
Vse je možno.

Objavljeno: Če Sep 05, 2013 11:38
Napisal/-a admin
Ti "morski kužek" bi se pa res lahko enkrat pojavil nekje, da en lovranski skupaj po grlu dol spustiva!

Objavljeno: Če Sep 05, 2013 11:41
Napisal/-a pešekan
ja Reka bo ravno prava

Objavljeno: Če Sep 05, 2013 11:54
Napisal/-a habibi Vll
Tudi Habibi bo dol z nekaj domačimi izdajalci

Objavljeno: Če Sep 05, 2013 13:59
Napisal/-a admin
Evo, trije smo že!
Objavljeno: Če Sep 05, 2013 14:44
Napisal/-a habibi Vll
Objavljeno: So Sep 28, 2013 15:32
Napisal/-a habibi Vll
Objavljeno: So Sep 28, 2013 15:58
Napisal/-a pešekan
A primusr ni imel nic pod pultom za v zilo?
