
Ja, letos namesto v Dalmacijo spet v Istro. Barbarigo in okolico poznam kot lasten žep, pa me vseeno zanima, če je kaj novega z privezi v stari Barbarigi. Sedaj že 2 leti nismo bili tam. Levo od pomola sta že dve mrtvi sidri, ki sem jih naredil doma in privlekel dol, pa sem imel vsakokrat probleme. Kradli so mi boje, odvezovali vrvi, kradli karabine in vse kar se sveti z čolna. Pa nikoli nisem nobenemu rekel žal besede, vsakemu, ki je potreboval pomoč sem vedno rad priskočin na pomoč. letos bom tam od 15-31 julija, pa bi rad teh 14 dni preživel mirno. Ali ima kdo kakšne informacije, na koga se lahko obrnem za privez, ali je kaj novega doli ali je še vedno tak texas?
Hvala in mirno morje!