Stran 1 od 2
Nov član
Objavljeno: Sr Sep 05, 2012 20:37
Napisal/-a sulec
Lepo pozdravljeni, v navtiki sem novinec in prihajam iz Dolenjske.Trenutno se ukvarjam z renoviranjem stare pasare.
Lp sulec
Objavljeno: Sr Sep 05, 2012 20:39
Napisal/-a pale
sulec dobrodošel

Objavljeno: Sr Sep 05, 2012 20:42
Napisal/-a mamaMicka
sul(e)c pozdravljen

Objavljeno: Sr Sep 05, 2012 20:45
Napisal/-a BOJA
Pozdravljen in dobrodošel med morjeplovci!
Objavljeno: Sr Sep 05, 2012 21:24
Napisal/-a bolid
Živ, lepo da pride še kakšen dolenc sem gor

Objavljeno: Sr Sep 05, 2012 22:40
Napisal/-a acrobat
Dobrodošel sulec,pa kakšno slikco od pasare pripopaj,da vidimo kakšno raketo obnavljaš.
lp
Objavljeno: Če Sep 06, 2012 08:16
Napisal/-a marcus
Ko boš kaj napredoval pri obnovi, pa nam kaj prilepi
pozdravljen med Morjeplovci
Objavljeno: Če Sep 06, 2012 14:55
Napisal/-a borh
Čimprejšnjo obnovo ti želim in se srečamo na morju

Objavljeno: To Sep 11, 2012 13:26
Napisal/-a luftar
Kmalu uredi pasaro, potem pa nam ulovi dobrega sulca za naša srečanja. Lp Luftar
Objavljeno: Sr Sep 12, 2012 13:11
Napisal/-a vlaroj
Lepo pozdravljeni morjeplovci,v navtiki sem že dalj časa in prihajam iz
okolice gornje radgone,to se pravi ,da sem že precej vletih 64let upokojenec
Forum spremljam že dalj časa in moram priznati ,da mi je že marsikatera
informacija koristila in prišla prav.Kot večina morjeplovcev sem tudi jaz
pričel z gumico in Tomosom 4,5 ,nadaljeval s Glsstronom,Crowleinom in
sedaj sem na Fourwinnsu Vista 248,ki je lociran v marini Portorož, letnik
2008.
Vsem morjeplovcem želim mirno morje in vidimo se na mojem 1 morjeplovskem srećanju pri Delfinotu,ker sem trenutno v Luciji,da se spoznamo!
Objavljeno: Sr Sep 12, 2012 13:41
Napisal/-a marcus
vlaroj Pozdravljen in dobrodošel na Morjeplovcu tudi ti
LP
Objavljeno: Sr Sep 12, 2012 13:46
Napisal/-a al
@sulec
@vlaroj
članarina je 100 eur na mesec...
Objavljeno: Sr Sep 12, 2012 14:18
Napisal/-a Piki
Dobrodšla oba, sulec in vlaroj !
Objavljeno: Sr Sep 12, 2012 14:31
Napisal/-a luftar
Al, priznaj, da si dolžan že za nekaj let članarine!
Objavljeno: Sr Sep 12, 2012 14:45
Napisal/-a al
luftar napisal/-a:Al, priznaj, da si dolžan že za nekaj let članarine!
Priznam
