N.T.- Joško zahvala
Objavljeno: Sr Feb 27, 2013 13:37
Pozdravljeni,
sem nov na tem forumu,berem pa ga že nekaj časa.Trenutno nimam barke,
ja pa v planu in sicer pasara oz. nekaj podobnega do 6 m z kabino -sem jo že imel, (poleg gliserja,nekaj gumic in barke 8 m,)se je izkazala za najbolj primerno za izlete in morda kakšna noč spanja pa še stroški so zanemarljivi.
Vikend,ki je zamenjal plovila ( v bližini Pule,tako da je izhodišče za izlete dobro) je brez elektrike,sem pa postavil preprost sistem- sončno celico 50w in je zadostovala za luči,radio,polnenje mob... hladilnik pa je plinski.Seveda pa to ne zadostuje otrokom,ki ne znajo živeti brez tv, računalnika v neomejenem časovnem obdobju,tako da je potrebno sistem nadgraditi oz bom postavil novega.
Seveda,pa je to malo težje kot kupiti kit komplet,sedaj bo več porabnikov,tako da je potrebno vse postaviti na novo.
Na vašem (našem?)forumu sem dobil VSE POTREBNE INFORMACIJE,
presek vodnikov,moč celic in ACU sheme vezav............
ZAHVALJUJEM SE VSEM, KI STE SVOJE ZNANJE IN IZKUŠNJE DELILI Z NAMI, ŠE POSEBEJ PA BI SE RAD ZAHVALIL MOJSTROMA NIKOLA TESLA IN JOŠKO.
L.P. in mirno morje
sem nov na tem forumu,berem pa ga že nekaj časa.Trenutno nimam barke,
ja pa v planu in sicer pasara oz. nekaj podobnega do 6 m z kabino -sem jo že imel, (poleg gliserja,nekaj gumic in barke 8 m,)se je izkazala za najbolj primerno za izlete in morda kakšna noč spanja pa še stroški so zanemarljivi.
Vikend,ki je zamenjal plovila ( v bližini Pule,tako da je izhodišče za izlete dobro) je brez elektrike,sem pa postavil preprost sistem- sončno celico 50w in je zadostovala za luči,radio,polnenje mob... hladilnik pa je plinski.Seveda pa to ne zadostuje otrokom,ki ne znajo živeti brez tv, računalnika v neomejenem časovnem obdobju,tako da je potrebno sistem nadgraditi oz bom postavil novega.
Seveda,pa je to malo težje kot kupiti kit komplet,sedaj bo več porabnikov,tako da je potrebno vse postaviti na novo.
Na vašem (našem?)forumu sem dobil VSE POTREBNE INFORMACIJE,
presek vodnikov,moč celic in ACU sheme vezav............
ZAHVALJUJEM SE VSEM, KI STE SVOJE ZNANJE IN IZKUŠNJE DELILI Z NAMI, ŠE POSEBEJ PA BI SE RAD ZAHVALIL MOJSTROMA NIKOLA TESLA IN JOŠKO.
L.P. in mirno morje