Stran 1 od 1
pozdravljeni Morjeplovci
Objavljeno: To Apr 02, 2013 18:59
Napisal/-a kranček
javljam se prvič ker sem popolnoma nov.Sem iz Maribora lastnik elana gt 070 z yamaho 60 4t ,katerega sem sam obnovil v celoti ,dva čolna pa tudi naredil kot samogradnjo.Moram se naučit kakšno slikco gor prilepit.
Pohvala tudi Morjeplovcu in članom ,ker sem našel kar veliko koristnih informacij.
To bo to zaenkrat.
Objavljeno: To Apr 02, 2013 19:10
Napisal/-a acrobat
Pozdravljen med nami,
za lepljenje slik pa uporabi gumb "išči" in bo šlo,je admin super opisal kako to narediš.
Objavljeno: To Apr 02, 2013 20:09
Napisal/-a kranček
[img]C:\Users\rokpi_000\Documents\Untitled.png[/img]
Objavljeno: To Apr 02, 2013 20:11
Napisal/-a mamaMicka
v bistvu si naredil prav, le da moraš sliko najprej uploadat na nek server, recimo shrani.si in nato tako prilepiti bližnjico
Objavljeno: To Apr 02, 2013 20:22
Napisal/-a kranček
obnovljen coln
Objavljeno: To Apr 02, 2013 22:41
Napisal/-a velikimedo
Pozdravljen kranček, res lep elan, kapo dol za takšen (spedenan) gliser.
Objavljeno: Sr Apr 03, 2013 08:39
Napisal/-a atilone
Pozdravljen Drago in dobrodošel na Morjeplovcu. Lepo porihtanega Elana imaš.Uživaj na vodi.
LP
Objavljeno: Sr Apr 03, 2013 09:09
Napisal/-a Piki
Pozdravljen in dobrodošel, imaš lepo urejen čoln.
Objavljeno: Sr Apr 03, 2013 10:29
Napisal/-a marcus
kranček pozdravljen in dobrodošel med nami na forumu
LP
Objavljeno: Sr Apr 03, 2013 13:05
Napisal/-a kasaudio
Enkrat se mormo na Ranci dobit....
Objavljeno: Sr Apr 03, 2013 13:24
Napisal/-a Borč
Pozdravljen!
Objavljeno: Sr Apr 03, 2013 20:39
Napisal/-a kranček
obvezno pred morjem na Ranci
Objavljeno: Sr Apr 03, 2013 20:44
Napisal/-a alesjo
DOBRODOŠEL, kranček

Objavljeno: Sr Apr 03, 2013 20:50
Napisal/-a BOJA
Velkam
