Stran 1 od 1

Mail box

Objavljeno: Pe Okt 10, 2008 19:56
Napisal/-a cibro
Admin daj mi prosim poglej mailbox od morjeplovca nekaj ne deluje.
LP, G

Objavljeno: Ne Okt 12, 2008 12:40
Napisal/-a admin
Evo sem ti odpisal na ZS, da odgovarjam z zakasnitvijo, pa je razlog Genova... Poročaj mi prosim o ZS, če deluje OK.

LP